Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość kasia1230
Cześć Gosiu Lecimy 12 września i wracamy 21. Już każdy dzien mamy zaplanowany, oby nam tylko czasu starczyło. Ja chyba nie wytrzymałabym gdybym musiała jechac samochodem. Ja juz dwie godziny a bzika dostaje. Nie lubie jezdzić ani latać, ani podróżować. Zwiedzać owszem lubie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam=] MIrka-lesz i arvena4 dziekuje bardzo za informacje. Moje ogloszenie jest juz powieszone w polskim sklepie ale narazie cisza. Mam nadzieje ze cos sie znajdzie bo naprawde jestem juz zalamana :( Ciesze sie ze odkrylam te forum, milo jest wiedziec ze komus sie wiedzie pozytywnie =] Sprobuje jeszcze popytac w sklepach typu azda czy boots na nocki moze sie uda=] Mam prosbe jak zobaczycie jakies ogloszenia czy uslyszycie ze gdzies potrzebuja do pracy to prosze o kontakt. Z gory dziekuje =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie patrzylas moze w takich gazetkach lokalnych, mi np do domu podrzucaja 2 rozne i tam tez sa ogloszenia o prace, czesto tez jakies prywatne, nie przez agencje albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Witam Dzisiaj byłam w Asdzie i widziałam że mają wywieszke vacancy, wiec moze warto spytac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiraaaaa
witam=] narazie u mnie bez zmian :-( Do Azdy chodze juz od ponad tygodnia oj teraz to juz dwa beda szly i owszem ogloszenia wisza ale jak rozmawialam z menagerem to full ludzi maja (ciekawe po co te ogloszenia wisza :/. Do mnie do domu nie docieraja lokalne gazetki:( Slyszalam ze potrzebuja ludzi w Bootsie tam tez jutro sie udam, moze ten poniedzialek bedzie nieco szczesliwszy, mam taka nadzieje. Okeyos koncze bo zaraz czas skonczy sie na internecie, pozdrawiam Wszystkich =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Akiraaaa nie poddawaj się. Jeżeli będziesz szukać cierpliwie to napewno coś znajdziesz. Przypominaj się często agencjom. Oni do takich co przyszli raz i nie wrócili nawet nie dzwonią. Niech Cie zapamiętają i widzą ze Ci zależy. Ja jak szukałam pierwszej pracy, to w agencji byłam już o 8 rano i trafaiałam akurat na jakieś szkolenia, nie zawsze to oznaczało prace, ale za którymś razem się udało. Zycię Ci powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1213 dziekuje bardzo za cieple slowa :-) Dzis kolejny dzionek dzwonienia i chodzenia po wszyskich lokalach i sklepach zeby cosik sie znalazlo. Ale coz trzeba byc twardym i nie poddawac sie. Do uslyszenia =]] P.S. Od kilku dni swieci tutaj piekne slonko, to chyba znak ze sie uda, bo przeciez PO NAJGORSZEJ BURZY ZAWSZE SWIECI SLONCE =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Akiraaaa napewno sie uda. Cierpliwosci. Widze ze szukasz, wiec nie ma innego wyjscia. Trzymam kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
A poza tym jak Wam minal weekend? Kasiulena, Arvena co tak cicho? Ja weekend spedziłam nad morzem. Nareszcie trooche odpoczelam. Teraz bede miala duzo pracy w tym tygodniu wiec dobrze mi to zrobiło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozia
Witam wszystkich!! Ciesze sie, ze odkrylam te forum, bo jak czytalam opinie o Bstoke to sie przerazilam. Mieszkam w Crewe, takie polaczkowo na polnocy. Wioska wlasciwie. 6tys Polakow, cezko znalezc prace:/ Niedlugo przeprowadzam sie do Bstoke, mam nadzieje, ze cos sie zmieni bo od miesiaca siedze na dupie i nic nie robie. Zwariowac mozna. Polki sa dziwne, wlasciwie nie mam tu zadnej kolezanki, tylko facet i jego koledzy, dlatego ciesze sie, ze tutj mozna poznac fajnych ludzi. Swietnie, ze pomagacie sobie nawzajem. Wiekszosc Polakow za granica sa sobie wilkiem. Jak juz sie przeprowadz\e to z checia poznam Was osobiscie. Czytalam o rowerach, basenie czy klubach, jestem za;) Buziaaaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie w weekend nic sie nie dzialo... musialam leciec na pogrzeb do PL i tyle... No i kolejny tydzien :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja bylam nad morzem a w niedziele nad jeziorem ale sie nie kompalam bo jakas woda nie zachecajaca. kasiulenia ty powinnas wiedziec gdzei bo to gdzies blizej ciebie to jeziorko przykto mi z powodu pogrzeby. witam nowa kolezanke, chetnie poznam. ostatnio przez net pozznalam bardzo mila dziewczyne, spotykamy sie i razem spedzamy czas wolny, molo jak sie trafi na bratnia duse, ja jestem zqawsze otwwrta na nowe znajomosci. szkoda ze malo polakow na obczyznie jest wlasnie otwartych i milych i nie zawistnie zazdrosnych, albo nie uwazajacych sie za lepszych on drugiej osoby, bo ktos ma jakas kiepska prace, albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witam Wrozia Moj brat mieszka w Crewe. Rzeczywiscie wiecej tam Polakow niz Anglikow. Jesli chodzi o prace to chyba wszedzie teraz jest nieciekawie. Ale niedlugo wakacje sie skacza, wiec pewnie bedzie troche wiecej. Ciesze sie arvena ze wkoncu znalazlas bratnia dusze. Ja jak do tej pory naszczescie spotkalam sie z zyczliwymi Polakami. Co prawda mam niewielkie grono znajomych ale przynajmniej bardzo mi bliskich. a to chyba wazne, bo nie liczy sie przeciez ilosc a ja jakosc :) Mimo wszystko chetnie tez poznaje nowych ludzi. Mam nadzieje ze jak pojde do collegu to poznam fajnych ludzi. Milego dzionka wszystkim zycze i mam nadzieje ze grono forumowiczow sie bedzie powiekszalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozia
Hej! i jak minal dzien? ja bylam w kolejnej agencji i nic:/ nie poddaje sie, jutro pojde do nastepnej, chociaz teraz nie wiem czy warto czegokolwiek szukac skoro i tak sie przeprowadze. jutro odbieram od kolegi rower;) prawdopodobnie bede w piatek w Bstoke bo facet bedzie mial rozmowe z pracodawca;) to sobie ogladne miasteczko;) oprocz tego nic ciekawego poza kotem ktory ciagle wlamuje sie do mieszkania;p a co u Was? przede mna kolejna samotna noc bo chlopak ma nocna zmiane:/ a co do collegu. studiowalam rok w polsce i chcialam zaczac tutaj tylko slyszalam ze dosyc drogo, poza tym najpierw musze zapisac sie do collegu i szkolic angielski przez rok. latwo sie dostac? Kasiu a co Twoj brat mowi o Crewe? Czym sie tutaj zajmuje? Milego wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Moj Brat pracuje na nocki w magazynach a w dzien zawozi ludzi na lotniska. Ma swoją firme. Miasteczko nie zaciekawe, ale on juz ma tam duzo znajomych i dobra prace i nie chce zaczynac wszystkiego od nowa. Czasem jezdzimy tam i jedyne co mi sie podoba to park. Niedlugo beda mieli z zoną dzidziusia :) Juz nie moge sie doczekac bratanka. Ja ide na nauke angielskiego. College do tej pory był darmowy, oczywiscie nie prywatny. Od wrzesnia ma byc platny, w Basingstoke sie dowiadywalismy to około 200 funtów rocznie. Ale mówie tylko o lekcjach angielskiego. Normalne studia rzeczywiscie sa drogie ale ja niewiele o tym wiem bo sie tym nie interesowałam. Dzionek minal mi dzisiaj pracowicie. Naszczescie mogłam dzisiaj wyjść o czasie z pracy i zdążyłam na aerobic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozia
Witaaam;)) Jak minal kolejny dzien? Ja padam. Pracowalam u siebie w ogrodku kilka godz, nawet troche sie opalilam. W koncu ladna pogoda;) I dostalam prace;))) W koncu!! Fakt narazie tylko jutro ide, ale zobaczymy co dalej. Mykam spac bo wstaje po 4 a w pracy 12 godzin ehhh... Pozdrawiam;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Gratuluje Wrozia. Zawsze to cos. Od czego trzeba zaczac. Daj znac jak bylo pierwszego dnia w pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozia
hej! w pracy bylo super;) lekko, 8 godzin;) robota polegala na konfigurowaniu telefonow czyli wysylalam smsy z wap, mms i isp na tel i to pozniej instalowalam. jutro tez tam ide;) tylko glupio ze sie z chlopakiem mijam:/ widzialam sie z nim jakies 4 godziny i poszedl na nocke do pracy:/ a do Bstoke jade za jakies dwa tyg jednak. a co u Was? cos ucichlo na forum;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka kobitki =] widze u was wszystko wporzadeczku, u mnie tez ciekawie- dostalm prace :D Zaczynam od poniedzialku takze jeszcze weekend i do roboty :D Apropo pogogy to bardzo ladnie aczelo sie robic na cale szczescie, nawet troszke sie opalilam :D Szukalam ostatnio solarium ale nigdzie nie moglam znalec, moze wiecie gdzie jest w miare tanie ? pozdrawiam i zycze milego weekendu =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Niestety czesto tak sie dzieje ze sie glucho robi. Ale potem zaraz znow ozywa rozmowa. Ja sobie spokojnie pracuje. Dzisiaj szefowa wpadla na pomysl ze jeszcze nie czcilismy mojego przybycia i zorganizowala wypad na chinskie jedzonko :) Powiedzialam ze lubie a ta powysylalam naszemu departamentowi meila. No i po wyplacie idziemy :) Ludzie w tej firmie sa naprawde super. Wczoraj wyobrazcie sobie ze zadzwonili do mnie z Merit Recrutainment a dokladnie zadzwonila do mnie Ewelina :) Mieli jakies oferty dla mnie i bylam zaskoczona ze dzwonila Polka bo bylam tam kiedys na rozmowie i nic nie mowili ze u nich Polka pracuje. Widocznie jakas nowa, ale bardzo sympatyczna. Niedlugo naprawde bedziemy juz wszedzie. Wrozia ciesze sie ze Ci sie podoba praca. Mam nadzieje ze troche tam popracujesz. Cos sie ostatnio akiraaaa nie odzywa, moze tez juz pracuje. Obym sie nie mylila. Mam nadzieje ze jeszcze tu wpadnie i pochwali sie. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
I sie nie mylilam :) akiraaa w miedzy czasie jak pisalam wiadomosc odezwalas sie. Ciesze sie ze sie nareszcie udalo :) Jesli chodzi o solarium to wiem ze jest w Sport Centre ale jest po funcie za minute. Drogo. Wiem ze w niedziele w jakichs godzinach jest polowa ceny ale nie jestem pewna czy dla wszystkich czy tylko dla tych co maja membership'y. Mam gdzies w domu ta ulotke. jakby Cie interesowalo to daj znac to zobacze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozia
funt za minute?? masakra!! to ja myslalam ze u mnie drogo: 4;95f za 9min;p no Polakow w Anglii coraz wiecej ale druga ojczyzna nigdy nie bedzie;p;p no widzicie w koncu sie z praca uklada i nawet doberze jest;) jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Czesc dziewczyny Jeśli praca jest i jesli jest nie najgorsza, to rzeczywiscie nie jest tutaj tak zle. Ja tez chciałam wracac dopóki nie znalazłam pracy. Właśnie wrócilismy z nad morza. Pogoda znow dopisała i trzeba było korzystać. Kupilismy nawet ponton wiec nastepnym razem go przetestujemy. Jutro odpoczywam w domku, a wieczorem ide z kolezanką na pogaduchy. Już dawno sie nie widziałyśmy i trzeba to nadrobić. Miłego weekendu Wam życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane ;] Dzis pierwszy dzien o pracy, jestrem bardzo pozytywnie zaskoczona i bardzo zadowolona jednoczesnie :-) Pracka troszke monotonna ale do przezycia, nie ma co narzekac ;) Musze czesciej sie odzywac, teraz obowiazkowo chociaz trza cosik napisac jak juz jestem na necie :-) Dziekuje za wiadomosc o solarium, coz cena na maxa duza, chyba bede musiala zapomniec o pieknej opaleniznie :-( Moze przejde sie dzis looknac czy moze na karnet jakos taniej bedzie albo cosik :-) Buzka Kobitki, napisze wkrotce, papa =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Witam Akiraaa ciesze sie ze wpadlas podzielic sie jak bylo w pracy. Napisz jeszcze co to za praca. Ale najwazniejsze ze jestes zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozia
czesc! ja bylam wczoraj na nocce i dzisiaj znowu mialam isc ale po godz sie rozmyslili i powiedzieli ze jednak dzisiaj nie. tak to jest z agencjami czasem;( ja nie mam sily zyc w tym raju jesli jestem bez pracy, juz tak sie cieszylam a teraz co, znowu bede siedziec i nic nie robic:( fajnie ze chociaz Wy macie stala prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Wrozia nic sie nie martw, moze jutro pojdziesz. Ja tez zaczynalam od pracy przez agencje. Jeszcze wszystko przed Toba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wozia nie mart sie i probuj do upadlego, ze mna tak bylo i nareszcie sie udalo. Warto zapytac w polskim sklepie \"mariolka\" przy festivalu czy mozesz powiesic swoje ogloszenie, powinni sie zgodzic to moze jak ktos bedzie poszukiwac ludzi do pracy nie przez agencje to zadzwoni do Ciebie, badz dobrej mysli :) A coz ja moge napisac do Was Kobietki hm... jestem niemilie zaskoczona ta pogoda, niby lato a wciaz pada, ja chce zeby slonko juz wrocilo bo tesknie za promykami ciepelka:-) heh, chyba sie romarzylam :-) 3majcie sie, do uslyszenia, zycze milego weekendu bo pojawie sie chyba dopiero po weekendzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×