Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Witam po weekendzie - jak samopoczucie? U mnie przez ta marna pogode chyba bedzie marnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Nie wiem jak Wy ale ja dzisiaj spie. To pewnie przez ta pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
hej! jestem juz w basinhstoke i mieszkam chwilowo u znajomych. ale szukam wásnego pokoju. najlepiej jakby by l basingstoke w okolicach Southam. moze znacie kogos kto ma pokoik w tych okolichach do wynajecia?? no nic wracam do szukania mieszkania i pracy :) pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim po weekendzie. wszystko mnie boli, bo sobie robilam w ogrodku porzadki:) ja mieszkam w south ham, najlepiej popatrzec w lokalnych gazetkach albo po sklepach na ogloszenia. w tych gazetach co wrzucaja do domu - independent albo gazette ja tez spiaca jestem, pogoda taka niemrawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
pogoda swoja droga... caly zmoklem jak szedlem do posrednika pracy ;/ i tak dupa, tam gdzie chcialem pracowac to juz nie ma miejsc.. fuck :P bedzie trzeba szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda221_2006
ja znalazlam sie w morden od wczoraj, mieszkam w domu ze spoko polskim malezenstwem, i pracuje od dzisiaj na razie w kuchni jako pomoc (moim zdaniem jak na poczatek - od razu mam prace i mieszkanie to chyba dobrze, moglam miec gorzej, ale ma sie to szczescie) pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje, ruda, fajnie ze ci sie udalo, na poczatek zawsze cos i jakakolwiek praca jest dobra. powoli zaznajomisz sie ze wszystkim i bedziesz rozgladac sie za nowa praca:) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
to naprawde duzy wyczyn znalezc od razu prace. Gratuluje i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiu, co tam uciebie? jak samopoczucie? masz jakied odezwy odniosnie pracy? coraz bardziej pusto na tym topiku. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
czesc Gosiu Ostatnio cisza, chyba sezon sie skonczyl. Cos tam dzwonia ale z ofertami nie dla mnie. Wiem ze bede jeszcze pracowac przyszly tydzien ale nie wiem co dalej. We wszystkich agencjach juz sie zarejestrowalam, teraz wysylam do firm bo juz nie mam gdzie. Mam nadzieje ze wkrotce cos sie ruszy bo nie wyobrazam sobie siedziec znow w domu. Tak dobrze mi sie pracuje. W weekend naszczescie troche odpoczne od problemow bo do mojego brata przylatuje syn z Polski i przyjezdzaja cala rodzina. Juz nie moge sie doczekac. Dobrze tu miec rodzine mimo ze nie widuje ich zbyt czesto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu mam dwie siostry ale w londynie, ze starsza nie mam wogole kontaku juz od 2 lat, rodzinne problemy, a z mladsza to glownie prrzez tel, rzadko przyjezdza nas odwiedzac:( choc powiem ci ze czescie moi znajomi przylatuja w odwiedziny, za dwa tygodnie przyjezdza moj ojciec i tesc remontowac nam mieszkanko a potem za tydzien wszyscy jedziemy samochodem do polski na tydzien. zastanawiamy sie tylko z mezulem jak powimy naszym ojcom ze sie pobralismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
chcialabym zobaczyc ich miny hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pozdrawiam zza biurka Arvena - Widze ze z Ciebie niezla agentka :)Mysle ze najlatwiej bedzie jak od razu im powiecie- bo im dluej czekacie tym pozniej wieksze moga byc pretensje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
hej!! gratuluje arvena4 samych pomyslnosci :) ja sie przeprowadzam z south ham do black dam, bede mieszkac z jakas rodzinka angielska, zobaczymy co to bedzie :) a co do pracy to juz sa jakies nadzieje, najprawdopodobie bede pracowac w "game" na lini produkcjunej, albo jako data entry. ale jeszcze nie wiem. juz mi sie nudzi tez siedzenie w domu, ile mozna :) najbardziej narazie mnie mecza wyjazdy do miasta, ja szukam prace przez agencje blue avena, jest tam przy festival centre czy cos tam. do konca tygosdnia sie wszystko wyjasni... mam nadzieje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo w koncu ktos sie odezwal. najlepiej pozapisuj sie do wszystkich agencji:) zawsze zwieksza sznase. kasia mam nadzieje ze w koncu cos znajdziesz, musi sie w koncu udac!!! a zdecydowalismy sie na taki ruch, bo mielismy dosyc gadania wszystkich itp, a bylismy ze soba 5.5 roku a od ponad 3.5 mieszkamy razem. a poza tym jaki to byl by wielki klopot, jakbysmy mieli to w polsce robic??? kilka razy latac itp. a tu cicho skromnie, mniej wydatkow, i nie powiedzielismy tez nikomu zeby wszyscy jakby co sie nie zwalili, roznych mam znajomych:) i rodzine. koscielny jeszcze nie wiem y kiedy:) moze tez z zaskoczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
szerszenios co to za agencja blue avenos? nie słyszałam o takiej, nawet nie ma jej w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
raczej blue avena :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenios
sorki pomyslilo mi sie, jest to BlueArrow :) takie male zamotanie. a co z ta praca to nie wiem, mam nadzieje ze sie uda. najchetnie chcialbym pracowac w 'game' mam tam wielu znajomych i fajnie by bylo razem z nimi pracowac, ale zobacze co sie uda, a czy znacie moze jakies agencje gdzie mowia po polski i mozna sie z nimi dokladnie po polsku dogadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam ze kiedy podales te nazwe to pomylilo cisie cos bo nie znalam takiej agencji w basingstoke. chyba adecco, tam mi sie wydaje ze polacy pracuja, bo kiedys nawet ogloszenia widzialam po polsku napisane. sprobuj, to ni nie kosztuje pozdr i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
right4staff tam maja polke w agencji. Jakis czas temu mialam rozmowe w Game ale na stanowisko sales administrator. Fajna firma. Na rozmowie babka mowila mi ze w magazynach sa u nich sami polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam Wpadam sie tylko przywitac i znikam bo dzisiaj ma w biurze urwanie glowy... :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bylam w morrisonie i tam widzialam gazetke weekly jobs, moze sie komus przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
tez ja wczoraj widzialam ale jak juz wychodzilam. Moze dzisiaj pojade to zakupie sobie. Niestety moj brat jednak do nas nie przyjedzie, ale sprobuje wynegocjowac z mezem zebysmy my w sobote pojechali. Juz sie strasznie nastawilam ze ich zobacze. Niestety nie mieszkaja oni blisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pojedziecie. jeszcze nic straconego:) a tez widzialam te gazetke jak wychodzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaos234
ja wlasnie wyjezdzam do Basingstoke:)nie wiecie jak tam jest ze znaleziem pracy?czy ciezko czy jako tako są jakies szanse?bede wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakiej, zalezy jak z twoim ang. ale jakbys przeczytala wczesniejsze posty, to jedna osoba od razu znalazla prace, wszystko zalezy od szczescia, ale po ogloszeniach itp to chyba jest praca:) pozdr, szczescia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaos234
Właśnie czytalam wczesniejsze wypowiedzi i byly w sumie skrajne..jedni dlugo drudzy krotko:)masz zapewne racje z tym szczesciem:)..dzieki:)i pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Nie bylam jeszcze tutaj u kosmetyczki ani u fryzjera wiec nie bardzo moge Ci cos polecic. Chyba jest kosmetyczka w tym klubie sportowym w festival place ale jak ona to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×