Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość kasia1230
Jak Wam wogole minal weekend? Mnie super mimo ze taka brzydka pogoda byla. Moj brat jednak przyjechal. Bylimy na kreglach i na basenie. Pierwszy raz odwazylam sie zjechac rura na basenie bo strasznie sie boje takich rzeczy. Jestem z siebie dumna i nawet nie bylo tak najgorzej. Dzisiaj co prawda siedze na red bullach bo chodzilismy bardzo pozno spac a ja nie bardzo jestem do tego przyzwyczjona. Kupilam sobie ta gazete z praca co byla w morrisonie i powiem Wam ze znalazlam kilka ofert w Basingstoke reszta to Berkshire i okolice wiéc nie bardzo moglam znalezc cos dla siebie. Mam nadzieje ze cos sie zacznie dziac z ta praca bo nie wiem jak dlugo bede mogla tu siedziec. Jak narazie straszna cisza i zero nowych ofert :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzeki :) Poszlam do kosmetyczki tuz za festival place i bylo calkiem fajnie - najlepsze jest to ze zaplacilam polowe londynskiej ceny :D:D:D Yupi!!! W weekend poza tym ze pojechalam do Londynu na Shreka 3 i steka do meksykanskiej ambasady :D to nic ciekawego sie nie dzialo. Pogoda byla marna i jakos innowencji zabraklo- a tak mialam ochotre na rowery. :) Co do Twojej pracy Kasiu- to moze jednak bys zaaplikowala do tych firm poza rejonem twoich zainteresowan. Przeciez zawsze mozesz dojezdzac samochodem :) Ja np przez 6 miesiecy dojezdzalam z Londynu do Basingstoe i zajmowalo mi to ok 15 godz w jedna strone- jednak sam fakt ze mam prace taka jaka chcialam miec wystarczal mi by kazdego dnia wstac z lozka. Probuj dalej! Trzymam kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Niestey nie mam prawka. Mam niby to provisional i mialam sie uczyc jezdzic ale pojezdzilam kilka razy z mezem i bylam tak zestresowana ze koszmar. Normalnie jechalam i wylam tak sie balam. Nie chcialam sie uczyc ale moj maz sie uparl. Teraz ciagle sa o to awantury bo ja nie chce isc na kurs. Ja sie poprostu do tego nie nadaje. Jesli chodzi o prace poza Basingstoke to nie zarzekam sie ze nie chce ale szukam tam gdzie moge miec transport publiczny. Kasiulena Ty mieszkasz w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem - tez bylabym przerazona ruchem lewostronnym no i tyle tu rond :-o ! Jesli chodzi o Londyn to mieszkalam tam przez pare lat i z powodu tego ze pracuje tutaj przenioslam sie w polowie marca do Woking. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, fajnie ze spedzilyscie milo weekend. ja sedzialam w domu, pogoda okropna i tak troche przygnebiajaca:( mialam zamiar isc na ten basen ale jakos sama nie moglam sie zebrac w sobie:) na checiach sie skonczylo:) kasiu pamietasz od ktorej do ktorej ten basen jest czynny? moze sie w koncu wybiore, nie moge w necie znalesc godzin otwarcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Tam są trzy baseny i każdy zamykają o innej porze. My byliśmy na lagoonie i wiem ze w weekend jest od 10:00 do 17:00. Na stronie jest napisane ze basen jest czynny do 21:00 ale może poprostu jest czynny normalny. Teraz ide na aerobic ale jak przyjde to poszukam biuletynu bo wzielam i tam powinno być cos więcej napisane. Wiem ze napewno we wtorki jest nieczynny basen. Odezwe sie jeszcze wieczorkiem bo musze juz zmykac. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Znalazłam ulotkę, więc: Logoona od poniedziałku do piatku 16:00-20:00 4.50 weekendy i Bank Holiday 10:00-19:00 4:95 Lane swimming od poniedziałku do piątku 6:00-22:00 3:15 weekendy i Bank Holiday 8:00-20:00 3:40 Miłego pływania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
ale cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
ale Ci dobrze ja tez bym chciala pojsc na urlop PLATNY :) U mnie dzisiaj nastroj nie za bardzo ale nie bede Wam marudzic, najwazniejsze ze wczoraj powysylalam cv gdzie sie dalo i juz mialam trzy telefony. Juz nie patrze czy chca kogos z dobrym agielskim czy nie, poprostu wysylam. Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mialam czasu jeszce wybrac sie na ten basen. dzis w nocy nasi ojcowie przyjezdzaja, o bozze jak my im powiemy, ze jestesmy malzenstwem???????????????????? mam pomysl, maz zostanie wyslany w delegacje ich poinformowac, a ja pojde sobie na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
witam :) Pomysł dobry ale tylko dla Ciebie :) już mówiłaś mężowi co wymyśliłaś? :) coś czuje ze nie będzie tak źle. Daj znać jak poszło i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mircia-lesz
Czesc:)wlasnie tak czytam sobie wlasnie o tym miasteczku,bo 3lipca wybieram sie tam w poszukiwaniu pracy...aletylko na wakacje.Mam takie pytanijak tam wyglada obecenia sprawa z praca sezonowa?Przyznam szczerze,ze mam pewne obawy,bo byc moze jest juz troszke pozno na szukanie pracy...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Czesc Mira Jak czytalas, z praca teraz nie jest najlepiej ale to zalezy od szczescia. Jednego dnia jak pojdziesz do agencji nie ma pracy a nastepnego moze cos sie zwolnic. Jezeli nie jedziesz w ciemno to mysle ze zle nie bedzie. Najwazniejsze zebys miala gdzie sie zatrzymac i kogos do pomocy. Powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Nie wiem czy wiecie ze jest nowo otwarty polski sklep w centrum miasta. Fajnie zaopatrzony mimo ze nowy i maja pyszne paczki :) i chlebek polski maja i wedlinke. Nareszcie ktos wpadl na to zeby i w Basingstoke otworzyc sklep. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!własnie dzisiaj sie wybieram to tego sklepu na zakupki!!!słyszałam od znajomych,ze jest całkiem niezłe zaopatrzony!!!!???dzisiaj sprawdze czy faktycznie tak jest!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
MAM STALA PRACE !!! Zaczynam w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATOSIK
WITAM, SKLEPIK FAJNY PRZYTULNY I OBSLUGA MILA, CENY DOBRE, LEPSZE JAK U CIAPATYCH. BYLEM TAM RAZ I CHETNIE WROCE. NAWET DROZDZE MAJA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATOSIK
I FAJNE DZIEWCZYNY TAM PRZYCHODZA NA ZAKUPY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LATOSIK
SZUKAM PART-TIME NA POPOłUDNIA NP DO SPRZATANIA BIUR, MOZE KTOS POTRZEBUJE DO KOMPLETU ALBO NA ZASTEPSTWO. OD 16 JESTEM WOLNY jak ptak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbolo
czee;) czytałem tu o Polskim sklepie w Basingstoke. Chętnie siętam wybiorę. Możecie podac adres. A co z Polskim Pubem? wie ktos moze czy cos takiego tu istnieje? mieszkam tu juz jakis czas a jakos nikogo z Poski nie poznalem osobiscie poza koleżanką z pracy.. Z góry dziękujęza info;) Kasiu, Gratuluje znalezienia pracy!!! pochwal sie gdzie pracujesz... Pozdrawiam Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Witam Wszystkich Ciesze sie ze znow blog ozyl. Dostalam prace w Amber Credit w Chineham Business Park. Pracuje jako Data Input Clerk. Calkiem fajnie mi sie pracuje. Nie wiem czy pamietacie jak bylam na ostatniej rozmowie i mowilam ze wyczulam ze juz kogos wybrali. To byla ta firma. Po rozmowie powiedzieli mi ze jakby cos to dadza znac bo im sie podobalam, ale ja nie zwielam tego na powaznie bo ciagle to slyszalam i nadal nie pracowalam. Tym razem dotrzymali slowa, bo po kilku tygodniach zadzwonili do mojej agencji i powiedzieli ze popelnili blad i ze chca mnie na druga rozmowe :) W piatek mialam rozmowe a w poniedzialek zaczelam pracowac :) Jestem baaardzo szczescliwa, bo praca fajna i koniec ze stresem :) Naprawde ciesze sie ze sie odezwaliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
Aha jesli chodzi o polski sklep to adresu nie znam ale moge wytlumaczyc gdzie to jest. Samo centrum na uliczce gdzie jest agencja Reed jest stojaca tabliczka pokazujaca ze sklep jest w bocznej uliczce. Sklep nazywa sie Marylka. Nie wiem czy jasno wytlumaczylam ale jesli bedziecie szli to uliczka gdzie jest agencja napewno zobaczycie stojaca tabliczke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swietnie ze wwreszcie sie zaczelo wszystko ukladac. Jeszcze raz gratuluje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arweno odezwij sie na gg
Arwena odezwij sie na g. Ja tez mieszkam w Basingstoke 3 lata. Ja chcesz to mozemy pogadac na gg i moze sie spotkac czasem. Jestem plci zenskiej - tak dla sprostowania. Moj numer gg 1937486

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Arveno odezwij sie, chetnie sie spotkam, postaram dzis wieczorkiem na gg odezwac sie:) moj gg to 4148508, tak jakby co, malo z niego korzystam i zazwyczaj niewidoczna jestem:) a nr kom 07913333767, napisz sms jakby co. odpisze:)lub oddzwonieii pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbolo
Dobry wieczór Paniom ;) Nie pisuje tu regularnie, ale zato czytuje Was niemal codziennie. Lubię to forum. Takie swojskie. Byłem dzisiaj w naszym sklepie... coś wspaniałego, lepszy niz niejeden w Londynie. Mają wszystko czego dusza polska w uk zapragnie, moze z wyjatkiem alkocholu. Ale zato jest krasnystaw i pączki. Niestety byłem tylko na chwilke podczas lunchu, i nie dalem rady kupic wszystkiego. Ale jutro pewnie sie wybiore po poludniu na wędlinki. Stęskniłem sie za krakowska sucha i szyneczka. Anglicy co by nie mówić - ciemny naród skoro nie doszli jeszcze do szynki i normalnych kiełbas. Kasiu1230, dzieki za wskazówki. Całkiem łatwo było znaleźć. Jak Ci się pracuje? To juz jakby drugi tydzien...? Sa u was Polacy w firmie? Zauważam że w Basingstoke jest nas dosyć sporo. A ja glupi myślałem że jestem niemal jedyny jak tu przyjechałem poraz pierwszy. Arweno, a co to za dykkryminacja jakiśproblem z facetami??? Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka dyskryminacja z faceami?? ja nic takiego nawet nie zasugerowalam:) ja juz mam swojego mezulka;) ale nowych ludzi zawsze chetnie poznam, bez wzgledu na plec:P tez byla w polskim sklepie w czasie lunchu:) moze sie minelismy:):) ez mi sie podoba, jeszcze niedawno raz na jakis czas jezdzilam do polskiego sklepu w aldreshot, tez bardzo fajny i maja bardzo duuuuzo rzeczy:) ja pewnie w sobotke rano sie wybiore, rano znaczy jk sie wyspie :) moze przed 12ta dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj z domku Wlasnie zaczelam wykorzystywac \"dni nauki\" przeznaczone na te sesje egzaminacyjna. Ciekawe jak mi pojdzie- czy za bardzo sie nie rozleniwie i nie zaczne sprzatac mieszkania zamiast uczyc sie. Zwlaszcza ze tesciowie przyjezdzaja do Nas za dwa tygodnie :-o ! Milego dnia wszystkich zycze i trzymajcie za mnie kciuki bym sie nauka nie zniechecila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×