Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość ksldfhgdsfg
tylko , ocenianie po wygladzie to tez szczyt inteligencjii nie jest :P pomine te durnoty co tu wypisuja te bzdury,ale chyba ublizasz innym kobietkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elkazelka
I na hu j Ci te tipsy? Nie dosc, ze niszcza paznokcie, trzeba je regularnie uzupelniac, no i jeszcze drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elkazelka
To sa jakies kpiny z Pni strony.Nieznam Pani,tym bardziej Anki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkazelka
No napewno mnie znasz, bylam twoja klientka troche czasu :) a Anie znasz tym bardziej, mam na mysli twoja "kolezanke z Wonderlandu" Anie M. ktora tez cie ma dosc ,pelna dupe,wkolo opowiada o tym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elkazelka
Daj sobie spokoj kobietko.Zajmij sie praca odczep sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgdfgdfgd
nastepen madre hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna91
hej no Gruba juz nie pracuje= odpoczywa no Alicja kladzie lache na wszystko ,latwo przyszlo latwo poszlo :) ale to jej problem , Kolejny przyklad ze tu jak nie fryzjerki na siebie bruzgaja to tipserki:) Chyba inne osoby tu sporadycznie zagladaja, a to forum to ring dla konkurencji!!! DAJCIE SE SPOKOJ I RUBTA CO CHCETA! KAZDY ORZE JAK MOZE! Takze bawcie sie dalej swoim kosztem drogie biznes women :) a my sie bedziemy smiac bo to komedia co sie tu dzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkaaaasss
Do Piekna To prawda tu każdy błotem rzuca, ja zagladnelam bo szukam i fryzjerski i tupserki ale nie ma co, tu każdy na każdego więc trzeba sprawdzić osobiście. Moim zdaniem to konkurencja konkurencje błotem obrzuca aby klientki zniechęcić. Babcie sie dobrze ale ja jakoś nikomu tu nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lidkaaaasss
Masz racje ja tez ne slucham tu tych pseudoklientek Tu konkurencja wypisuje bzdury.Tez korzstam z jednego jak tu nazwano podrzednego Slonu fryzjerskiego i jestem zadowolona.Nie napisze gdzie chodze,poniewaz zacznie sie nastepna krytykaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Tyle emocji o wlosy i paznokcie? Na szczęście nie potrzebuje sobie nic farbowac ani dorabiać, inaczej też by mi na mózg padlo jak co niektórym tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy violecini
To prawda,do Alicji chodzilam do Malibu!!! odkad jest w Wonderland juz jej nie owiedzam. tez teraz chodze do innych miejsc,strasznie sie zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykujemy wszystkie salony
Zapraszamy do nowego tamtu,gdzie bedziemy krytykowac wszystkie salony..czyli pokazemy ta zla strone ;) Wasze opninie zapewne przuydadza sie wszystkim :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5353136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anggggelika
Kategorycznie nie polecam salonu glamour na leytonston.Blondi lala nie potrafi normalnie baleyazu nalozyc.Mialam 3cm odrost i z takim wyszlam placa za usluge 62f.C o to ma byc.Jak zapytalam dlaczego nadal mm odrost Lala odpowiedziala mi,ze tak wyszlo..Co wyszlo poprostu nic jej ne wyszlo 3 godz stracone kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 1990
Ale glupoty wypisujecie!!! Ciekawa jestem czemu zaplacilas akurat 62 a nie np. 80??? I co za jaka blondi lala ci to robila?? chetnie do niej sie przejde za ta kase 62 :) Ja tez tam robie wloski 2 kolory pasemka i nigdy nie zaplacilam 62, dlatego jestem ciekawa czemu ty tyle zaplacilas? Nigdy tez nie wyszla z odrostem ,po co go robic jak wychodzisz z nim??? gdzie tu sens :) pozdrawiam wszystkie zlosliwe wiedzmy!!!!!!!!!!!!!!!!!(a jest ich sporo na tym forum-taka nasza Pl natura chyba:))))))) Nikt normalny takich glupot nie wypisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo krytykowac to potrafimy
z tego chyba slyniemy,to jest to co Polacy robia najlepiej po piciu wodki :))))) Krytykowac,obgadywac i zazdroscic Tak to my Polaczki, biedaczki :))) Zalosni jestesmy jako narod!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka1987
zgadzam sie z tym ze alicji w wonderlandzie troche sie poprzestawialo w glowie. ale co sie jej dziwic? ma duzo pieniedzy, co chwile jest na urlopie, a wiola caly czas musi za nia pracowac, dodajcie do tego fakt ze jej praca polega na siedzeniu i ciacho wioli donoszace kawe na zawolanie i kazdemu by sie poprzestawialo. co do fryzjerki to jeszcze u tej nowej nie bylam, ale ten shrek ktory byl wczesniej to byla przesada. ale prawda jest taka ze service maja dobry i jestem zadowolona, a pamietajcie ze to jaka jest jako osoba nie ma nic do tego jakie robi paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gwiazda1990
Twoj nick mowi sam za siebie pustaku i wez juz nie bron tego zalosnego Glamour na Leytonstone, bo nie dosc, ze ceny maja naciagane, to fryzjereczki co rusz nowe, a zadna pojecia o niczym nie ma, solarium z przestarzalymi lampami, co nawet nie opalaja, a wlascicielka tandetna, wiecznie naburmuszona lalunia i czym sie tu zachwycac? Ten salon to dno, zreszta na tym forum pelno wpisow o Glamour, rzecz jasna negatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szukam naprawdę dobrej kosmetyczki! Mam swoją sprawdzona w Pl, ale niestety nie wybieram sie tam.. Moja twarz potrzebuje naprawdę dobrej specjalistki w oczyszczaniu. Tylko proszę bez kłótni, chodzi o to żeby komuś pomoc a nie rzucać kłody pod nogi.. Poszukuje w całym Londynie bo jeśli jest naprawde warto mogę pojechać nawet na drugi koniec miasta :) czekam na odpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gwiazda 1990
Nie potrzebnie sie wymadrzasz,fakt przestawila mi sie cyfra z 5 zrobilo sie 2.Tak zaplacilam65,po co tyle krzyku.A moze dla sciemy moze szefostwo niewie,ze bylam i pieniadze wzielas do kieszeni.PRZECIEZ NIEBYLO TAM KASY FISKALNEJ.Lala Blondi ty raczej skup sie na swojej pracy.Powtarzam do glamour juz nie pojde.Jak mowie,ze odrost to orost,a nie po calosci mi trzaskasz kolor,a odrost zostawiasz.Zreszta jaki problem moge podjechac tam do ciebie,ale wtedy bede chciala rozmawiac z wlascicielami.Mam nadzieje,ze moze oni choc troche znaja sie na fryzjerstwie.I nie podskakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slkdfhgdjhfdsklfjkl
ale idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokilondek
Zalosne wiesniary jestescie!!!!! Sloma wam z butow wychodzi!! Tak jak ktos wyzej napisal,tylko tipsy ,sztuczne cycki wam w glowie,wielkie pancie zgrywacie a Z pl od gnojaoka odeszly,a tu takie damy jestescie wielkie!!! Czepiacie sie byle kogo co rusz,patrzcie na siebie!! Podoba mi sie post donalfonsa :) Prawdziwy o lachociagach itp, prawda bo tu same puste zakute lby sa i dupne pancie od szmaty!!! KARIEROWICZKI SIE ZNALAZLY!!1 Widac ze tu JEDNE I TE SAME OSOBY POSTY PISZA-PROSTACZKI-ZAZDROSNICE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechu warrrrte
I to jakie Idiotki.Zajmijcie sie soba.Ciagle sie czepiacie nie wiedzac czego.Zal Wam,ze Ktos cos ma,a ne zdajecie sobie sprawy ile wyzeczen trzeba poswiecic,aby robic to co sie kocha,Fryzjerstwo to pasja to milosc do zawodu.Wiec prosze nie krytykowac .Macie informacje wyssane z palca.Dlaczego zadna z Was nie przyjdzie zwyczajnie do salonu i nie powiecie ,ze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa1977
ZGADZAM SIE Z WYPOWIEDZIA WYZEJ, TEZ MYSLE CZYTAJAC TE WPISZY WSZYSTKIE,ZE TO ZAWIS I ZAZDROSC LUDZKA, I DLATEGO WYPISUJECIE TAKIE BREDNIE O INNYCH!! JA BYLAM W TYCH ZAKLADACH MIESZKAM TU PARE DOBRYCH LAT I Z CZYSTEJ CIEKAWEOSCI BYLAM RAZ TU RAZ TAM, I NIGDY NIE SPOTKALAM SIE Z TAKIM CHANSTWEM JAK WY TU WYPISUJECIE ALBO Z TAKA MASAKRA NA WLOSACH O JAKIEJ WSPOMINACIE,ZNAM KAROLCIE KIEDYS ROBILA MI WLOSY TERAZ CHODZE DO TEGO STRASZNIE OPISYWANEGO PRZEZ WAS GLAMUR I JEST OK, JESTEM ZADOWOLONA A DO ALICJI CHODZE NA PAZURKI,FAKT ZE ALA SIE ZMIENILA,ALE CO MA ZACHOWANIE DO FACHU? MYSLE ZE TO KONKURENCJA ZAZDROSCI KAROLINIE,ALI,GLAMOUR I INNYM ZAKLADA KTORE JUZ ISTNIEJA LATA,JESLI BY BYLI TACY ZLI JAK MOWICIE DAWNO BY JUZ POSZLI Z TORBAMI!!! NIKT BY DO NICH NIE CHODZIL, TAKA PRAWDA!! POZDRAWIAM WSZYSTKIE TE PANIE WLASCICIELKI I ZYCZE IM POWODZENIA I NIECH ROBIA TO CO POTRAFIA NAJLEPIEJ!!!! PROWADZIC SWOJ BIZNES I NIE PATRZEC NA TO CO GADAJA INNI ZAWISTNI I ZAZDROSNI LUDZIE:))))) POWODZENIA DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO figa1977
CHYBA RACZEJ JEDNA Z TYCH WLASCICIELEK ALBO WSZYSTKO JEDNO CO MASZ NA TEJ SWOJEJ GLUPOWATEJ I KUDLATEJ GLOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrqfaagiraq
masz na mysli Karolcie z Inspiarion hair???? Jaja se robisz ?? ona dobra? w czym? chyba w udawaniu wielkiej stylistki ha ha ha komedia, Ala tez jak razem pracowaly to byla Komedia roku, nie powiem pasowaly do siebie, mialy oo czym gadac i z kogo sie smiac:0 Ja tam tipsow juz nie robie,i mam z glowy a na wlosy chodze do Monik=wlascicielki z PERFEKT LOOKA na leyton, rowna babka,i wie co robi na glowie!!! ale tylko ona bo te inne fryzjereczki to chyba z przypadku!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szukam naprawdę dobrej kosmetyczki! Mam swoją sprawdzona w Pl, ale niestety nie wybieram sie tam.. Moja twarz potrzebuje naprawdę dobrej specjalistki w oczyszczaniu. Tylko proszę bez kłótni, chodzi o to żeby komuś pomoc a nie rzucać kłody pod nogi.. Poszukuje w całym Londynie bo jeśli jest naprawde warto mogę pojechać nawet na drugi koniec miasta czekam na odpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donalfonso
To zrob sobie operacje plastyczna:)) jak masz swoja twarz taka straszna:) a nie szukasz kosmetyczki co zdziala cuda!! Strach patrzec w lustro??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×