Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość dupamaryna____
co oczeukjecie od gej?? mysli ze lepszy od was kobiety :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammmmmi
Czy ktos wie co sie dzieje z salonem miami sun w leyton?Czy tam jeszcze pracja jakiekolwiek fryzjerki? Co wchodze i pytam Szefostwo twierdzi,ze dzisiaj fryzjerzy maja wolne.Wiecej informacji niechca udzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idz sie dowiedziec w polskim sklepie naprzeciwko tam ludzie wszystkie plotki przynosza wiec ktoras z dziewczyn napewno bedzie cos wiedziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi sie zeby mialy jakikolwiek udzial , znam wlascicielke sklepu I to nie jest ta sama osoba, a mialam na mysli zeby pojsc I sie zapytac bo napewno ktoras z dziewczyn cos slyszala od klientek dlaczego tam jest taki przemial pracownikow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kIdolise
Przemial no wiadomo dlaczego poniewa szefostwo zbyt malo placi za przepracowanie 60 godz tyg. placa 150f. Wiec wiadomo,ze zaden szanujacy sie fryzjer za takie grosze nie bedzie pracowal.A jakby tak zainwestowac w dobrego fryzjera dac mu wiecej kasy moze nie odrazu bylyby zyski,ale z czasem Kazda inwestycja zwroci sie.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkIdolise
Ciekawe skad masz tak dokladne informacja i miami san.Czy jestes bylym moze pracownikiem?Ja chodze do Glamur i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkIdolise
No i po Miami-Son,a i bardzo dobrze.Wkoncu zostaja najlepsze Salony na rynku.Slabi padaja.Pozdrawiam wlascicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeadoreNina
witam wszystkich. czy ktos z tu obecnych ma namiary na fryzjerke Asie- dlugo pracowala w Glamour na Leytonstone. Bylam jej klientka ok 2 lat i kiedy po wakacjach chcialam sie umowic na wizyte oznajmiono mi, ze juz Asia tam nie pracuje....namierow na nia tez mi podac nie chciano!!!! Wiec jezeli ktos ma jakies info bede wdzieczna bo dziewczyna ma zlote raczki!!! pozdrawiam Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjeadoreNina
Popytaj o Asie w salonie Glamour.Przeciez szefostwo doskonale wie gdzie Asia teraz pracuje.Przeciez to wszechwiedzacy ludzie.poozdrawiam szefostwo Wasza byla pracownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeadoreNina
no wlasnie pytalam, niestety bez skutku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjeadoreNina
To wobec tego bedziesz musiala zadzwonic do Rutkowskiego.On napewno Asie odnajdzie.Biedna kobieta Asia zaginela.Napisz do Itaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeadoreNina
a nie glupi pomysl, dzieki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjeadoreNina
Ponoc Aia nadal wrocila do Glamour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegupie baby jestescie2012
Asia sie spodziewa malego muzynka albo ciapatego:)))) zlote raczki to ona ma ale do robienia laski!!! bo o wlosach to nie ma b;ladego pojecia,tak jak pare osob sie wypowiedzialo wczesniej!!! Poczekamy zobaczymy male bambo za pare miesiecy :) Nina ty naiwniaczko!!!! albo masz duzo wlosow na glowie jeszcze albo glupia jestes i tyle!!! pozdro wiesniaczki:) i lachociagi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alegupie baby jestescie2012
Ty bydlaku jak smiesz pisac takie bzdury.Popatrz na swoje dziecko uwaznie.Moze tez ciapate!.Trzeba byc wieklim s....y synem,aby w tak podly sposob pisac o kobiecie ktora jest szczesliwa bo matka bedzie.Ty podly czlowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeadorenina
gratuluje elokwencji i podejscia do zycia!!!! pewnie daleko osoba zaszla z takim podejsciem;) lol w kazdym wypadku dziekuje za fatyge i komentarz ale wybacz nie skomentuje, a Asi prywatna sprawa co robi prywatnie i z kim sobie zycie uklada; ja cenie ja jako fryzjerke a i komentarzy nt Glamour nie rozumiem bo jestem stala klientka i zawsze jestem zadowolona!!!! Poza tym wez pod uwage, ze jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej dla ciebie jak przemilczysz to i owo bo jedynie glupka z siebie robisz a do i naiwnej mi daleko!!!! pozdrawiam tych bardziej rozgarnietych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alle glupie....
komus sie chyba Asi bzyknac nie udalo i jadem pluje???? glupie bo nie interesuja sie czyims prywatnym zyciem??? czlowieku skad ty sie urwales? zalosny czlowieczek zalosne pierdoly opowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkwakk
Prosze o polecenie mi dobrej fryzjerki we wschodnim londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamuszynska
te forum nie dobre miejsce na poszukiwania dobrego fryzjera,zreszta co widac po wypowiedziach. najlepiej popytac znajomych :) ja chodzie do Karola z Malibu na Walthamstow,jestem jego klientka od 2 lat,zawsze jestem zadowolona i znajomi którzy mi go polecili. Ciezko sie dostac,trzeba z duzym wyprzedzenie zarezerwowac termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla123456
Karol z Malibu poraszka! Spalil mi wlosy , nie ma pojecia o strzyzeniu a nadodatek jest atrazine wulgarny I co drugie slowo przekliba tragedia! Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEllla123456
Karol z Malibu?,,,co ty piszesz.Przeciez On porzadnie nie umie wykonac strzyzenia,a madrzy sie jakby conajmniej byl Laurentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Ja dziś byłam w Glamur na Leyton Stone.Byłam ich stała klientką od ponad 2 lat .Ale dziś wyprowadziła mnie z równowagi szefowa .Ogólnie nie miła bardzo .Traktuje ludzi tak zostaw kasę za usługę i spierdalaj .Próbowałam z nią zagadać ale ona jakby kosmitką była.zapytałam o jej dzidziusia tak dla rozluźnienia atmosfery .Porażka .Zostaw kasę i spierdalaj . Dziś byłam ostatni raz.Moją stałą fryzjerkę zwolnili .Zadzwoniłam ale nie powiedzieli mi że nie ma tej co zawsze .Wszystko wyjaśniło się na miejscu .Ostatni raz. Piszę to ponieważ właściciele widać po nich że powinni mieć salon na Marsie a nie na Leyton Stone .Jeżeli ja się pytam czy będzie moja fryzjerka a babka mi mówi do do jutra to ja nie jestem naiwna i nie będę im płacić .Mało tego odradzę wszystkim znajomym. Nie lubię takich ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
A dla tych co psioczą na Asię do wiadomości że ta blond lala zwolniła dziewczynę za to pewnie że jest w ciąży i sama pewnie na forum te głupoty wypisuje.Ja osobiście byłam klientką Asi i też szukam jej numeru w necie. Szefowa tego zacnego salonu powiedziała mi że dziewczyna jest w ciąży . Ale wiadomo nie poda numeru bo klientki straci . Na przyszłość jak macie zaufaną fryzjerkę to bieżnie numer tel .od razu bez cackania się .Bo dla salonu w Londynie nie liczy się klient tylko to by regularnie kasę zostawiał .Jeszcze nigdy nie widziałam żeby ta blond lala kogoś ścinała.Ciekawe dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
pisze się jak pisze. mam wrażenie że sami właściciele salonów tu piszą . ja więcej do glamour nie pójdę i na ich solaria też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Ty durna babo i Leytonstone sie razem pisze !!!! Gamoniu jeden!!!!! Ty zobacz sie w lustrze na swoja straszna gebe!!! A nie krytykuj innych zakuty lbie!!!! Idz do szkoly polskiego sie uczyc bo o angielskim to nie ma nawet mowy analfabetko jedna!!!! dziewczyno wyluzuj nie stresuj się przyjadę nowe Polki i odwiedzą twój zakład głowa do góry ... no chyba że wcześniej forum przeczytają chciałabyś być dobrą fryzjerką co ? a tu masz babo placek ni urody ni zdolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolabogacosiedzieje
Alez z tego co wiem Nikt P,Asi nie zwalnial z tego malego salonu na Leyton.kilka dni temu kozystalam z jej uslugi.Wiec ku niepocieszenu ex szefostwa.Przestanci pluc na osobe ktora na Was pracowala.Troche szacunku.Chcesz aby Was szanowano? szanujcie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
No dokładnie dziewczyna pracowała na szefostwo kilka lat .Jestem tego samego zdania.Ja chodziłam do tego salonu tylko ze względu na wcześniejsze dziewczyny.A wpisy samych właścicieli świadczą o tym jacy to ludzie .Lata temu sama spytałam właściciela czy czytał opinie na swój temat na tym forum . To jak myślicie kto tu najwięcej pisze ? Dobra daje spokój ale dziś byłam wyjątkowo zdenerwowana.Zapominam o tym salonie .Koniec tematu szkoda czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynav
a czy ktos moze ujawnic co to za "maly salon na Leyton"??? bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam tych, co nie pluja jadem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha222haha
Pan Lutek cenił brzytwy. Bo brzytwa to nie nóż. Chyba nikt, oprócz niego już,ostrzyć ich nie umiał. Co wieczór jak modlitwę. Powtarzał płynny ruch. Raz po raz, o skórzany pas. Był w tym gniew i duma. Nad miastem noc i pada deszcz. Co cały świat obmywa z win. Wydaje się, że każdy grzech można by utopić w nim. Kościoły i burdele śpią. Tym samym wymęczonym snem. Tą samą otulone mgłą. Miesza się dobro ze złam. Niczemu się nie dziwił. Pan Lutek ludzi znał. Co do złych, za dnia golił ich. Nocą zaś zarzynał. Tak było sprawiedliwiej. Po za tym zawsze chciał żeby Bóg bez problemu mógł poznać. Nad miastem noc i pada deszcz. Co cały świat obmywa z win. Wydaje się, że każdy grzech można by utopić w nim. Kościoły i burdele śpią. Tym samym wymęczonym snem. Tą samą otulone mgłą. Miesza się dobro ze złam. Gdzie kolwiek spojrzeć bród i szlam. Najwyższa pora sprzątnąć to. Niech Bóg dowie się, że nie jest sam. Brzytwę bierz i pomóż mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Glamour
Ty glupi snopie w tylek Asie pocaluj. I Ty glupia Blondi,dobrze napisales.TEN SIE SMIEJE KTO SIE SMIEJE OSTATNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×