Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

zakupoholiczko: Eeeee..?szczerze, to nie chcialobymi sie podszywac za 3 czy nawet 4 inne osoby tylko dlatego zeby ci dogrysc. Jestem mloda i korzystam z zycia a nie wylewam swoje zale siedzac na kafe. Wszystko co mialam ci do powiedzenia, powiedzialam ci pod moim czarnym nickiem:) ponawiam: byl ktos "u adrianny" u fryzjera? To chyba dosc nowy zakladzik na pograniczu leytonstone I Stratford?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tax officerka
mamy nowy sport na kafe: dogryzanie zakupoholiczce hihih ciekawe ile jeszcze na nas przezwisk wymysli ;) a na spotkaniu w realu pewnie przyjdzie uzbrojona w nozyce fryzjerskie, pianki do wlosow i spreje ..oj dziewczyny nie mamy szans! ja mieszkam na leyton i ten salon o ktorym mowicie to chyba Snio and Snap czy jakos tak, bylam tam dwa razy i jestem zadowolona, nie maja az tak drogo wcale,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
cheek no młoda jesteś, stara dewota jakaś z ciebie pewno. Bawcie się dobrze prymitywy:) Ale dzięki Waszym pierdołom mam dobry humor teraz i meega śmiechawkę. A co mi tam, mogę być taka czy owaka, pieprzcie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moliiii:)
jak mozna stwierdzic ze salon nowy wiec ma kiepski sprzet?...hhahahaha..a bylas chociaz tam w tym salonie?jak nie to idz a sie przekonasz moze napiszesz cos pozytywneg lub chociaz prawde:)wiecej usmiech...pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shut ur face
A zakupoholiczka to chyba 24/7 czycha tutaj na topicu:p wow jesli 91 to twoj rocznik to wspolczoje bo normalni ludzie w tym wieku to imprezuja w soboty wiesz? A ty chyba tylko tym topicem zyjesz pozdrawiam i nie zadlaw sie swoim wlasnym jadem :) a w temacie: ja bylam kiedys w glamour (istnieje jeszcze? Bo juz nie mieszkam w okolicy) i musze przyzac ze fryzjerka (wlascicielka) byla ok, bylam zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuitamitamitu
He he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
Tak, jasne, że siedzę po 24h na kafeterii i nie mam nic innego do robienia jak 'zamartwianie' się Waszymi pustymi obelgami kierowanymi do mojej osoby.d No pewno, a jak myślałaś;) Żali mi Was pustaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere2
Zakupoholiczka- czy ty czasem nie masz na imię Klaudia? ;P normalnie rocznik by się zgadzał i ten wulgarny sposób wyrażania się...i dzielnica...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hans klozet
spadaj juz prostaczko z tego forum, zakupoholiczka od pieciu bolesci...skoro Cie guzik obchodzi co kto o tobie mysli to czemu co 3 post jest twoj? i w nich sie odszczekujesz kazdemu pokolei? juz sie slabo robi jak czytam twoje wypociny, topik jest o tym gdzie jest najlepszy fryzjer i kosmetyczka a nie zale jakiejs zakompleksionej baby, ktora rzuca miechem na prawo i lewo...jak juz ktos wczesniej zasugerowal idz pod skle z piwem, tam pewłno obszczykioskow na twoim poziomie i nie zasmiecaj topiku swoimi 'doglebnymi wynurzeniami"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
hans klozet, ha Twoja wypowiedź to faktycznie jest na poziomie osoby, która ukończyła Sorbonę. Prostaczka to z Ciebie jest, tępa suko! Weź sama spierdalaj kretynko jebana, bo inaczej to Ciebie nazwać się nie da, a no i polecam wypad pod jakiś obskurny dworzec, tam zatkają Ci ryj czymś, co za pewne bardzo lubisz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
terefere no z Klaudią to ja mam tyle wspólnego, co i z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztucznościsąfajne
Boże, ale Wy macie nasrane w głowach! Aż człowiekowi się humor poprawia czytając durne posty. Masakra jakaś totalna, ale z zakupoholiczką91 to ja się akurat zgodzę, jakoś dziwnie 'wszystkie' się jej uczepiłyście po tym jak napisała post do Dotka_Leytonstone i aż dziwnie te posty cheek itd. zalatują Dotką tylko pod różnymi nickami. Może i zakupoholiczka jest wulgarna w swych wypowiedziach, ale ma kobita rację:) A Wam gratuluję 'rozumu' w ocenianiu kogoś po 1 czy 2 odpowiedziach. Idiotko, kretynko, histeryczko do kogoś, kogo wcale się nie zna, no nie ma co, same jesteście mega inteligentne (tyle, że inaczej). Zaraz i mnie ktoś pewnie posądzi o powiązania z zakupoholiczką91, hyyyy - forum zeszło na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztucznościsąfajne
A i bym zapomniała, polecam panią fryzjerkę Izabelę Romanowicz z Wembley Park ha9, miła kobieta i dobra w swym fachu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dam dam ci dzis
zakupoholiczka to pewnie jedna z tych lasek co wystaja pod asda na leyton w bialych kozaczkach, geba pomaranczowa od solarium i tony pudru, kusa pizdozakywka, kolczyk w pepku, tatuaz delfinek na ramieniu badz inny infantylny kwiatuszek, kurwuje co drugie slowo, i czeka na swojego maczo misia, ktory wychodzi z asdy obladowany szesciopakami z promocji, misio prezy muskul, napina kazdy miesien pod dresem z przeceny (only today -70%) w Sports Direct, wsiadaja razem do czarnej bmki rocznik 1999 i odjezdzaja z piskiem opon w strone flatu aby razem z pozostalymi 9 wspolokatorami zrobic barbekju w ogrodzie buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztucznościsąfajne
Oj dam dam ci dziś - JEBNIĘTA NA MAKSA JESTEŚ BABO. POPIERDOLONE CAŁKIEM WE ŁBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodtka
Sztucznościsąfajne = zakupoholiczka91 chyba nikt nie ma watpliwosci po poprzednim poscie hahahahahahahahhaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztucznościsąfajne
Hahahahah no nie mówiłam, buahahah polecam wizytę u psychiatry, a może już za późno, zresztą na głupotę nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wielu lat chodze do zakladu fryzjerskiego na Shepherds Bush,ktory prowadzi polka Pani Ania. Zaklad miesci sie w prywatnym domu i jest w pelni wyposazony,a Pani Ania ma "reke" i potrafi dogodzic nawet najbardziej wymagajacym klientkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ale dlaczego
chdozcie do polskich fryzjerow? nie rozumiem tego. przeciez polscy fryzejrzy nie sa dobrzy,niestety. nie rozroniaa nawet jaka jest ropznica miedzy :podcieciem koncowek a obcieciem wlosow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow nie bylo mnie pare dni i taki jarmark sie tu zrobil:p cieszy mnie ze kilka osob ma takie zdanie jak ja nt zakupocholiczki... To jest tak ze wiekszosc jej prostacich postow zostala usunieta przez moderatora wiec obroncy ww osoby nie maja pelnego obrazu jej niwyparzonej mordki:) jedyny spisob na "takie cos" to : nie karmic trola. I ja tak tez zrobie a czemu polki szukaja polskich fryzjerow? Ja tam fryzjera odwiedzam kilka razy w roku, ostatniego ( polskiego) polecila mi znajoma wiec poszlam. Tak jakos mam sentyment :) ale nie ma reguly, do angielskich tez zawituje a ogolnie, to powodem dla niektorych moze byc bariera jezykowa,moze nieznajomosc fryzjerskich terminow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor kran 24
zamknalbym ja ciebie zakupoholiczko histeryczko w jakim zakladzie dla psychicznie chorych, zawinal w kaftan i przywiazal do kaloryfera...jak dziewczyna moze miec tak niewyparzona gebe? jakby moja dziewczyna tak sie zachowywala tobym chyba ja na kopach odrazu wywalil z domu....nie przeczytalem calego watku, ale juz po pary twoich wypowiedziach widac, ze masz problem ze soba i jestes strasznie wulgarna i agresywna...i pasujesz mi zupelnie do opisu tych dziewczyn spod leytonowskiej asdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to serio na Leyton w poblizu Asdy takie obiekty wystepuja?:p ja tam czasem zawituje ale mi sie takie niunie w oczy nie rzucily jeszcze, nastepnym razem przywiaze to tego wieksza uwage :) ale! To o fryzjerkach i kosmetyczkach watek jest! <cheek przywoluje sie do porzadku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
doktor kran 24, hahah marna prowokacja palancie! Poza tym to jesteś babą, nie facetem, nie kituj SUKO. Wal się szmaciaro, może piszesz sama o sobie idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo dotka wrocila:) byly podejrzenia ze ja to ty wiesz ?lol najlepszy sposob by pozbyc sie chamskiej zakupoholiczki to ja ignorowac. Ona jest tutaj by najezdzac na ludzi. Sa ludzie i taborety. W sytuacji kiedy mamy doczynienia z taboretem i tak mu nic nie wytlumaczymy, ani tez nie poprowadzimy dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
dotka1234567 hahah sama sobie zrób dobrze lampucero, pewnie jesteś tak obleśna, że nawet mój pies by się Ciebie brzydził. A mądrzejszy odpuszcza, wiec znikam stąd patałachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1987
Wiecie co, wstydze sie, ze jestem Polka czytajac wiekszosc postow na tym forum. Niedobrze sie robi. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nie wstydz sie bo jak to mowia "niech sie wstydzi ten co robi nie ten co widzi" chamstwo wszedzie sie znajdzie i nic na to nie poradzisz,ja moge tylko poprzec to co juz ktos powiedzial nie chcialabym zeby mnie ktos tak ordynarnie polecal bo efekt moze byc odwrotny od zamierzonego. PS.W UK to ja proponuje uwazac na to co sie o kim mowi lub jak sie kogos nazywa bo tutaj o proces o znieslawienie lub naruszenie dobr osobistych jast latwo ,a kosztowne to ze ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
brak słow na to co sie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na 11 wrzesnia jestem umowiona z jedna laska ktora pracowala w jednym z dobrych salonow a teraz ma w domu bierze chyba do 35 funtow za ciecie :P lol no zoabczymy czy warto Moj chlopak tam chozi i zawsze mu fajnie wlosy zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta z leyton!!!!!!!!
Witam wszystkich i za razem ostrzegam niedawno byam w salonie na leytonstone w fantazji i doznalam szoku psychicznego jak ktos taki jak ta niby fryzjerka z której leci pot jak nie powiem z czego moze miec salon powinna wynajc masarnie a nie otwierac fryzjera wogóle sie niezna na robocie nie jestem fryzjerk ale duzo slyszalam o tym salonie i chcialam sie sama przekonac a teraz mam za swoje i jestem prawie lysa. Wiesz co zmien zawód nie krzywdz ludzi albo idz do szkoly poucz sie jeszcze i zmotaj sobie lepszy dezodorant hehehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×