Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Weronika111
No ceny maja z kosmosu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEROOONIIKA
Witam mam pytanie kto z Panstwa korzystal z salonu Studio47 na Hanslow Central prosze o opinie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny stefanm
spadaj cioto z tymi wrozbami tarota, zasmiecasz wszystkie tematy tylko! zaraz wyciagne czosnek i cie przegonie!!! precz czarci pomiocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janoszeek
a spadaj Ty ze swoimi wrozbami,albo nie..powiedz mi gdzie znajde dobry Salon fryzjerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernaddetta
Swojego czasu bylam klientka salonu miami sun.Przyznam,ze sam salon przyciaga uwge.ale tylko wyglad.przy recepcji siedzi niezbyt mila pani.ktora po odebraniu tel.chyba od angielskiej klientki pogubila sie..nastepnie p. fryzjer ..poprosilam o zmiane mojej fryzury nie potrafila mi fachowo doradzic..lekko tylko podciela mi wlosy.na moja uwage czy tez sugestie o zmiane koloru...powiedziala,ze ten ktory mam jest dobry..coz wyszlam lekko sflustrowana...wiecej tam nie pojde,Za kilka dni skorzystalam z innego salonu napewno skromniejszego..i wiecie co bylam zachwycona obsluga i strzyzenie i kolor byl cudowny..dziekuje.Jakby co podam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1/2
Podaj podaj ten namiar hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ala1/2
ten salon jest na Leytonston nazywa sie Adrianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzumaki
czemu piszecie tutaj tylko o salonach na wschodzie ? widac ze to autoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkaaaa
Jednych krytykujecie a puzniej chwalicie siebie tak jak to robi pani bernadeta autoreklama to zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina11
A w ktorym salonie pracuje ta cala Bernadetta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wschodni Londyn polecam
Polecam salon fryzjerski inspiration art na lea bridge road, walthamstow/Leyton, fryzjerka zna sie na rzeczy, maja tez kosmetyczke I tipserke, a solarium bardzo dobre w Perfect look naprzeciwko lub w Malibu, mocne lampy ładnie opala. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaazkka
nie plec bzdur...nadeta wlascicielka..i jej personel.zachowuja sie jakby rozumy pozjadaly niemilo i szaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha cyrk
potwierdzam słowa grazki i polecila bym w stu procentach lepszy salon ale to niema sesu bo zaraz bedzie wypisywanie glupot ze strony konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYPLOMOWANA KOSMETYCZKA ZAPRASZA Profesjonalny masaż ciała Pielęgnacja twarzy: -oczyszczanie -mikrodermabrazja -peeling kawitacyjny -sonoforeza -kwas migdałowy -galwanizacja -jonoforeza -zabiegi specjalistyczne FIRMY THALGO Depilacja ciała Pielęgnacja paznokci Przedłużanie rzęs PROMOCYJNE CENY Tel. 07990719322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 12321
Ja bardzo polecam salon Inspiration ,zawsze jestem bardzo zadowaolona jak wychodze od Pani Karoliny,nie moglam znalezc dobrego salonu od dwoch lat,z kosmetyczki tez bylam zadowolona.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiula
haha..co ulotki sie wam skonczyly Inspration?,ze teraz na forum sie oglaszacie?smiechu warte.Moze na poczatek male przeszkolenie z fryzjerstwa,a pozniej reklama.Oj Karolina leciszw dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonInspiration leyton
Salon Inspiration ,pozdrawia zazdrosna konkurencje a wraz z nimi zyczy Wesolych Swiat oraz wielu zadowolonych klientow :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Sexy Pants
a ja pozdrawiam sama siebie :) Niestety (a moze na szczescie) do fryzjera nie chodze juz od roku bo zapuszczam wlosy i tylko koncowki podcinam. Na szczescie nie musze kolorowac wlosow na platyne czy inna zolc wiec zero stresu czy fryzjer mi spieprzy wlosy/ A bylam pare lat temu w Glamour i w Malibu, zadne mnie nie zachwycily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miss sexy
brawo Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuienieczkaa
miss a ty wiesz co to przecinek i kropka?? nie dziwie sie skoro miss :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Sexy Pants
asuienieczkaa - ze co? Kropki w mojej wypowiedzi sa. U ciebie tez mozna doczepic sie do braku wielkich liter. Ale szczerze nie wiem po co :) Albo jestes jakas niedoszla pania od polskiego albo naprawde nie masz sie czego czepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuienieczkaa
WIDZISZ JAK LADNIE,TERAZ KAZDY MOZE ZROZUMIE CO NAPISALAS! MASZ DUZE LITERKI !Zeby nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuienieczkaa
Na szczescie nie musze kolorowac wlosow na platyne czy inna zolc wiec zero stresu czy fryzjer mi spieprzy wlosy :D:D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerrr
W Londynie sa dobrzy fryzjerzy...tylko skromni...nie chwala sie sami,a klienci chwala..nie znaczy,ze na tym forum bo to forum jest smieszne..WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsmarkana mariola
a gdzie na leyton jest to cale inspiration bo jeszcze nie widzialam? teraz maja na leyton promocje u ciapatego na roku gdzie pracuja polskie fryzjerki, sciely mi wlosy za 15 f i fryzura pieknie sie uklada, raz bylam w tym calym miami sun, ktory tutaj tez gdzies byl opisany i czulam sie jak w typowo polskim grajdole, plotki i obrabianie tylka zero profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsmarkana mariola
mialo byc na rogu ...nie na roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Sexy Pants
asuienieczkaa- pojebalo cię :) albo jetes jakąś niewyzyta fryzjereczka i się nie masz czego już czepiac w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do odsmarkanej marioli
pietnascie funtow..to zadna promocja...w wiekszosci salonow tyle wlasnie strzyzenie kosztuje...a w promocji mniej...a inspiration jest na Walhamston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyprawy do dupy
gdzie wy widzialyscie strzyzenie za 15f???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×