Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość applejuice123456
Dokładnie po co zaśmiecać forum jakimiś kłótniami, wyzwiskami i Bóg wie czym... Trzeba powrócić do tematu tego forum, a innym radzę zakładać nowe wątki, a nie odbiegać od tego, o czym ma być ten. Również nie wierze, że we wschodnim Londynie nie ma dobrych salonów, skoro jest ich tutaj już ponad 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata856
Dziewczyny poleccie mi jakis dobry salon fryzjerski w okolicach Leyton Stratford.Widze,ze duzo sie oglasza Salonow,ale ktory wybrac.Chce fajny kolor i fajne sciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata856
Dziewczyny poleccie mi jakis dobry salon fryzjerski w okolicach Leyton Stratford.Widze,ze duzo sie oglasza Salonow,ale ktory wybrac.Chce fajny kolor i fajne sciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprst
przestrzegam przed Magdalena Trypko -Zelek mieszka na Brentford /Hanwell oglasza sie na gumatree i czasem w polish express nie umie zrobic nawet porzadnie french manicure i jest tepa jak zardzewiala siekera szkoda czasu i pieniedzy na ta idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super stylistka jest na Wood Green doradza fryzurki i jest nie droga ma stronke www.agathastylist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myc..haaa
Agacia, polecam! Sliczne pasemka mi zrobila,dawnoo temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnaaa123
ta pani zniszyla mi wlosy wlasnie..dyplomy to moze i ma,ale z fryzjerstwem jest na bakier tej pani juz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria sweet vanilla
_osa_ powiedz proszę, jakie ceny ma ta 'Twoja' pani fryzjerka? Za strzyżenia damskie, farbowanie, rozjaśnianie itd. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos podal tu linka, zadzwon i dowiesz sie wszystkiego;). Ja cen kochana nie ustalam,i nie moge ci powiedziec ile wezmie od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubdus
Hejka Dzisiaj bylam u fryzjerki, oglasza sie na Londynku ma na imie Agnieszka i mieszka miedzy Stratford a Leytonstone, dojezdza rowniez do domu. Bardzo sympatyczna i zna sie na tym co robi. Wyszlam od niej bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuzkka
a ja bylam w salonie miami sun beznadziejnie mi fryzerka sciela wlosy taka blondynka niewiem jak ma na imie przezylam szok totalny brak wyczucia nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria sweet vanilla
Dubdus - podaj prosze numer jej ogloszenia,bo jakos nie moge znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelovelove
Moje drogie powiedzcie mi(niestety nie jestem obeznana w cenach w Londynie) czy 65 funtów za założenie panokci akrylowych ze zdobieniem french na dłoniach i stopach to dużo czy takie są tutaj ceny? Taką cenę mi podała pani z salony we wschodnim Londymie, to Polski salon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrraazka
za dlonie i stopy to jest przecietna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzszzzzzzzzzzz
za dlonie maximum cena za akryl 35f. powyzej to lekkie przegiecie..lub ktos kto nie jest polka!!! za stopy nie mam pojecia ale nie wierze ze tyle samo..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzszzzzzzzzzzz
ale czekaj na stopy tez akryl dajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelovelove
Chciałam akrylowe na dłonie, a na stopy żel, pani mi powiedziała 65funtów, a z tego, co się już zdążyłam wczoraj rozeznać normalna cena za takie coś to około 50 funtów u Polki...Niby 15 funtów mniej, ale zawsze to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzisz ogloszenia na londynku..w wiekszosci polskich salonow fryzjerskich siedza laski co robia tipsy, a ceny napewno sa nizsze niz u angielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubdus
do daria sweet vanilla Wybacz ze dopiero teraz, nr ogloszenia 550828 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia32 do zuuuzkka
Kochana chyba pleciesz jakies bzdury bo ta pani blondynka nie pracuje juz w Miami sun od ponad miesiaca a twuj post jest z 24.09.2011, nie mam pojecia dlaczego zostala zwolniona ale napewno tam nie pracuje, i zostala ta starsza pani ktora naprawde zna sie na zeczy chyba poprostu zrobili redukcje, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acjekafsqa
A skad wiesz ze zostala zwolniona??? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfooofdkdmdd
TwOj bo twOje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww
jasne zna sie na rzeczy,szkoda ,ze na fryzjerstwie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert leyton
w Miami niema fryzjerki blondynki tylko starsza pani robi wlosy a blondyna za ladą to włascicielka a ta blondyna miala na imie Marzena mojej dziewczynie kiedys zjebala włosy i pojechala na wakacje a ta starsza pani poprawiła i bylo naprawde ok ,mało tego oddali pieniadze ktore skasowała wczesniej ta blondyna, zachowali sie bardzo elegancko dla tego nie szukamy innego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikazee
Mieszkam we wschodnim Londynie, niby pełno tych salonów, bo i Glamour, Fantasy, Adriana, Gracja, Afrodyta, Malibu, Miami Sun, na Forest Gate też jest jeszcze jakiś, na Stratford jeszcze jeden Perfect podajże coś tam dalej, na Walthamstow tez ze 2 inne prócz Malibu, ale jakoś, żaden mnie nie przekonuje, lubię mieć fryzjera, kosmetyczkę i solarium w 1 miejscu, jak już coś to Fantasy się nadaje i salon na Forest Gate, reszta jak dla mnie nie, może w końcu otworzą coś z prawdziwego zdarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemmmaaa
a ty co? skad ty jestes?..ze az takich wygod szukasz...gdybys miala byc moja klientka..chyba dalabym ci 10f...i poprosila o opuszczenie mojego salonu...znaczyni salonow sie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kazmikazee
to moze Ty otworz taki punkt gdzie bedziesz wszystko w jednym miewjscu i kazdy klient bedzie zadowolony :) wiele osob chetnie skorzysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemmmaa
proponuje moze nie ja a ty otworzysz...wtedy bedzie ci milo jak takie niby paniusie jak ty pisza nieladnie o twoim salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikazee
eeemmmaaa - a Ty co, prowadzisz któryś z wyżej wymienionych salonów. co z tego, że wyrażam swoje zdanie, skoro te salony i tak już dawno zostały tu zmieszane z błotem ...Poza tym każdy klient jest inny, nie spotkałaś się jeszcze w wymagającymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERRRKKA
Prosze doradcie mi dziewczyny.Chce zafarbowac wlosy szukam dobrej fryzjerki.Moze ktoras mi cos poleci.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×