Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość zepsuty zegarek
no wreszcie jakis madry post na tym watku bo ilez mozna czytac posty niedorobionych mariolek ktore sie obrzucaja blotem , groza i wyzywaja od dziwek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid 1234
Tak to juz jest z naszym narodem jak psy ogrodnika skoro sam nie mam to dlaczego inni maja miec, trzeba kazdego po troche obrzucic blotem moze akurat zamkna interes jednym slowem Polska rzeczywistosc, a tak na marginesie te forum to czysta kpina i zero wiarygodnosci bo jak siegam pamieciom to kazdy wymieniony salon byl juz obrzucany blotem i daje glowe ze te wpisy to nic innego jak konkutujace ze soba salony i zawiedzeni pracownicy bo jeden z drugim zostal zwolniony jednym slowem zenada. Salon do ktorego chodze z zona i synami tez juz zostal obrzucony a prawda jest taka ze korzystamy z ich uslug od otwarcia i jestesmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam i dziekuje za poparcie mojej wczesniejszej opini a konkurujace ze soba salony i bylych pracownikow prosimy o opuszczenie forum i zajecie sie wlasnym czubkiem nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krolewna
Zapytaj na watku chirurgia plastyczna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 809agnieszka
A ja chodze do Salonu Gracja Jestem bardzo zadowolona.Mila i profesionalna obsluga polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubdus
Na Stratford jest fajne(bardzo mocne) solarium w litwinskim salonie fryzjerskim. Zaraz obok parku na West Ham Lane a zaklad nazywa sie G&N. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooochhhna
salo glamour beznadzieja jaki jolop siedzi za recepcja,a fryzjerki tylko kilentow obgaduja...wiecej tam nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Nuks
koooochhhna jak to obgadują klientów, a co niby mogą o nich mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikejaaa
swoje wypociny nazywasz wartoscia intelektualna? buhahahaha ciekawe czy sama nigdy nie skopiowalas niczego z netu i nie uzylas do swoich celow.....lec do prokuratora i na policje, na pewno sie szybko zajma sciganiem tego przestepcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maziajka
Boże dziewczyny, nie macie większych problemów? dajcie już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płtnyzabujca
a co kruszynko wszyscy są źli dla ciebie w uk? czy tylko fryzjer i kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
Nie,nie skopiowałam nigdy! Nie mam takiej potrzeby. Ponadto zobaczyłam,że na forum Londek są również inne ,niby ''moje'' posty.Bardzo ordynarne i chamskie.Ja ich nie pisałam!!! Robię właśnie skany z obu forów internetowych,jestem prawniczką,juz wiem co mam dalej z tym zrobić. Więc możemy się spotkać w sądzie,pamiętaj o tym,Ty podszywaczko uczciwych ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.mach
A ja polecam Tomka na Wandsworth Town! Uzywa wylacznie produktow La Biosthetique, nie zadne Toni Guy czy Goldenwell. Swietnie strzyze i dobiera kolory, a klientki wychodza od niego naprawde "dopieszczone" i zadowolone! wiecej info na tomasbak.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicily1
Ja ostatnio robiłam włosy w salonie Fantasy na Leytonstone, same tylko odrosty chciałam zrobić, miał wyjść fajny plastynowy blond, a co wyszło...K*rwa szkoda gadać, masakra jakaś, nie polecam tego salonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicily1
Sorki miało być platynowy blond :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Nuks
Może ktoś podać namiary na ten salon Fantasy, mam 'ochotę' się tam wybrać...Może wcale nie jest tak źle, jak pisze pani Sicily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
A więc nawet dziś udało misie ustalić IP piszących tu osób i wiecie co? Najczęściej powtarzającym się adresem jest ten od naszej drogiej Dorci,czyli autorki tego tematu. Na takim samym adressie jechały:Dorotka,Laura,Dorocia Leytonstone,Iwona,Monika, BlondieAnd...,K...amil....a,On,mario,Katy Pepppperoni,iza dewiza,Łuki i parę innych podszywów. Kancelaria,wktórej pracuję może zająć się tą sprawą,jak również detektywi mogą sprawdzić,czym ta Dorcia się naprawdę zajmuje na codzień, bo bazując na jej wypocinach na tym forum,można się domyślać,że uprawia najstarszy zawód świata. Nikt na internecie nie jest anonimowy!!! Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikejaaa
Pola może sama jesteś dziwką?:) Że posądzasz inne o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miekka zdzisia
poza tym wcale bym sie nie zdziwila gdyby sie okazalo ze ty jestes ta cala dorcia leytonstone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
Znowu ktoś się pode mnie podszywa. Post z 05.09 o godz.00.09 NIE JEST MÓJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znowu jakas bezczelna osoba wypisuje bzdury!!!!!!! Popracujcie główką i pomyslcie nad swoimi nickami,a nie podle się podszywacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
miekka zdzisia Wybacz nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym kopiowaniem?Dziwna jesteś! Napisąłam o tym wizazu,ale niczego tam nie kopiowałam z Kafe,więc się odczep.Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L&M
A co sądzicie o tym salonie na Forest Gate: http://londynek.net/business/SALON+FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY.PROFESJONALNA+OBSLUGA+Londyn+Wsch.+Forest+Gate+E7+0EP+Karolina+Beauty+Salon+Fryzjerstwo+ogloszenia+uslugi,/business/ad?ad_id=535681 Szeroki zakres usług...może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L&M
Karolina Beauty Salon, ogłaszają się m.in na londynek - kategoria usługi, numer ogłoszenia 535681 Był ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej co ma problem z podszywaczami...nie wiem co ty masz wspolnego z prawem,wrazenie sprawiasz durnej idiotki,ktora nie potrafi nawet nika zalogowac zeby nie miec problemow!! wtf??? co z toba dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa bordoaaa
prawniczka co uzywa slowka Jessu hahahaah niczym jakies nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooommmaszeeek
no raczej pisze sie..jestem prawnikiem...uzycia slowa...jestem prawniczka...jest wielce niestosowne..niema takiego okreslenia...uklony do niby P. prawnik..z powazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio widzisz... takie to proste bylo...jak sie da to zaloguj sie tez na tych innych forach.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooommmmaszek
oj przestan..sama nie wierzysz co piszesz Ty prawniczko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubdus
Moze powrocmy do tematu zamiast sie klocic. To jest forum i jest konkretny temat, afery i inne bzdety gdzie indziej. Nie wierze ze we wschodnim Londynie nie ma fryzjerow godnych polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×