Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość fbreg54th3
NA WALTHAMSTOW MALIBU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Nuks
fbreg54th3 a jakie mają ceny i lampy - słabe czy mocne, bo nie lubię jak idę na solarium i wychodzę taka, jak weszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowniaryyyyyy
j.w. takiej zazdrosci i zawilosci o pzanokcie nie wiedzialam. A nie ma o co sie klucic ,paznokcie robi zwykle,zadnego szalu tam nie widac. Wiec luzik wredne babsztyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
A czego ja niby mam zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggnieecha
chyba tego,ze dziewczyna sobie radzi ,a ty nie jest w tobie bardzo duzo jadu,obrazasz kobiete kto tobie dal prawo osadzac a moze ty zle sie prowadzisz,a moze tobie zabrala klienta bo smie myslec,ze nie do konca tu o paznokcie chodzi a jak mysla inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literki.......
Dokladnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
Nie robię paznokci,ani włosów,w ogóle nie mam nic wspólnego z tą branżą.Oceniam z perspektywy klienta. Więc-wara ode mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwoookl
ty bezwstydnico..dorwalas sie do net i wypisujesz glupoty ty pusto glowie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika T
Kochane czy robiła może któraś z Was sobie makijaż permanentny w Londynie? Ile to tutaj kosztuje, jakie efekty, jesteście zadowolone czy raczej nie bardzo? Kogo możecie polecić. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERONIIICZKA88
miami sun beznadziejny salon porzadnie koloru nie potrafia nalozyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Nuks
Niestety do salonu Malibu na Walthamstow mam aż 45minut drogi w jedną stronę...za daleko...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra lea bridge
Kochane a przedluza sobie moze ktoras z Was wlosy w Londynie? Jaka metoda robicie,ile placicie? Jestescie zadowolone? Kogo mozecie polecic? Zastanawiam sie nad tym,znam wszystkie plusy i minusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Nuks
Kochana nie przedłużaj włosów, to drogie i polecam Ci włosy na clip in kupisz w internecie, są duuuuzo tańsze, można je ściągać i zakładać samemu, nie trzeba spędzać kilku godzin raz na 2-3miesiące na fotelu fryzjerskim...No i nie niszczą Twoich własnych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulkaaa
prosze poleccie mi dobry salon fryzjerski w okolicach leyton walthamston..potrzebuje kolor i strzyzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgdfghfgh
a jaka mam [ewnosc, ze nikt mi tych wlosow nie zerwie np. przes przypadek pociagajac je..w koncu sa przyczepione tylko zwyklym klipsem plasitkowym..nie to co wlosy zgrzewane, lub przypinanen na mikro ringu.. jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Nuks
Nie, włosy na clip in trzymają się naprawdę dobrze... Ja kupuję je za ok.200funtów, ale mam je na długi okres czasu...a na micro ringi jak sobie przedłużałam, to za same włosy płaciłam 200f(słowiańskie, najlepszej dostępnej na rynku jakości) plus kolor na moje włosy i założenie tych pasemek wychodziło razem około 350f, no i raz na 2-3miesiące musiałam chodzić na ściągnięcie tych włosów i ich ponowne założenie (plus poprawianie odrostów) co dawało 150funtów, niestety bardzo drogo i zrezygnowałam...Teraz mam na clip in i jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejdz sie do
salonu snip'n'snap na leyton blisko stacji,kolo biblioteki. super napewno nie bedzie,ale tragicznie chyba tez nie, ceny sa niskie wiec nie ma co oczekiwac, pracuja tam same polki. albo jak chcesz to chodz do mnie ,ja ci kolor zrobie ;-) za darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbek bez raczki
w salonie snip'n'snap wcale nie pracuja same polki, ogolnie salon nei jest zly i dosc tani, ale zalezy jaka fryzjerka jest na zmianie, ja bylam kiedys u polki takiej brunetki, nie pamietam imienia, ale chyba Ania czy Aneta a moze i nie, ale wlosy fajnei sciela, doradzila mi dobra fryzure do ksztaltu mojej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejdz sie do
a no to sorry,z tego co ja wiem ,to tam same polki pracuja ;-) ale najwidoczniej nie, ale z tego co widze to tez czesto tam sie zmieniaja fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margggggo
w snip n shape..niema juz zadnych polek..odeszly ..poniewaz warunki pracy byly fatalne.po drugie farby beznadziejne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejdz sie do
ano ,tak wlasnie myslalam ze to dlatgo tak sie zmieniaja, bo wlascicielem jest jakis ciapak razem ze swoja zonka-polka ,wiec wcale bym sie nie spodziewala ze warunki beda dobre, ale ejszcze niedawno pracowlaa tam jaks polka, jakas mloda dziewczyna z blond wlsoami i wydaje mi sie ze widzialam ja nawet wczoraj ,ale moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margggggo
tak..brunetka to Aga bladynka Dorota.szkoda,ze odeszly,a moze i dobrze po co mialy nerwy szarpac,...zle farby wiec tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocek 2333333
kiedys te fryzjerki mi mowily ze ciapak ich nawet na swieta nie chcial puscic ani wolnego dac ja pamietm taka ruda dziewczyne z tego salonu, zawsze fajki palila na zewnatrz i taka niesympatyczna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margggggo
ta ruda juz dawno nie pracuje teraz tam pracuje ukrainka,ktora co chwile kolory poprawia,bo zle robi,nastepna to bulgarka,co w 5 min wlosy scina.i wegierka tez nieciekawa,ale jak macie ochote tam isc to idzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio tak to jest
ciapak+polka= zyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to w takim razie cofam
swoja propozcyje!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margggggo
a tak wogole jaki dobry salon polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w ogole to ja
polecam Renata Jon - South Kensington , nie pojde juz nigdy do nikogo innego, tylko do niej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna ;)
Kochane znacie jakieś stronki z cennikiem operacji plastycznych i zabiegów z medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii? Nie, że mam zamiar coś robić, bo raczej nie, ale chciałam zobaczyć jakie tutaj są ceny, bo w Polsce to powariowali! I to dosłownie, od 1 stycznia tego roku do kosztów operacji dolicza się aż 23% VAT, wcześniej tak nie było, no i jak np.powiększanie piersi kosztowało do 15000zł, to teraz ponad 18000zł - kosmos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maziajka
Tak w ogóle to we wschodnim Londynie pelno jest salonów kosmetyczhych, fryzkerskich i solariów: 1. Adriana Stratford (Paznokcie żelowe, akrylowe, fryzjer) 2. Glamour Leytonstone (Fryzjer, solarium) 3. Fantasy Leytonstone (Fryzjer, solarium, paznokcie) 4. Gracja Leyton (Fryzjer) 5. Afrodyta Leyton (Fryzjer, kosmetyka, paznokcie, solarium) 6. Miami Sun Leyton (Fryzjer, kosmetyka, paznokcie, solarium) 7. Malibu Walthamstow (Fryzjer, kosmetyka, solarium) a teraz jeszcze dwa nowe się otworzyły 8. Perfect Style The Grove, Stratford (Fryzjer, solarium, paznokcie żelowe) 9. Inspiration Leyton (Fryzjer, paznokcie żelowe, kosmetyka, solarium, botox itd) Nie ma więc na co narzekać, tylko wybrać sobie ten salon, który nam odpowiada, nikt mi nie powiem, ze wszystkie są złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×