Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

niestety ja nie wiem,ale swietna sprawa,w pl mowia na to ozon, wlosy mi po tym bardzo odzyly i zaczely szybciej rosnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid 1234
Idz do angielskiego salonu a nie marudzisz, na poczatku GLAMUR byl chujowy puzniej FANTASY, nie dawno AFRODYTA, GRACJA a teraz MIAMI ja stwierdzam ze nigdzie wam nie pasuje i to tylko dla tego ze oni maja a wy nie, tym paniom ktorym nie pasuja uslugi polskich salonow lub pan dojerzdzajacych do domu zapraszamy do anglikow jak zaplacicie 120 za farbowanie z myciem i modelowaniem to bedziecie mialy nowy temat do dyskusji a jak to nie pomoze to proponuje zalrzyc chomonto i pole orac zwykle pustaki, oczywiscie moja wypowiedz jest skierowana tylko i wylacznie do tych pan narzekajacych na wszystko i wszystkich, bo z tego co tu wynika to niema w tym obszarze dobrego fryzjera, kosmetyczki lub solarium kupcie sobie farby i farbujcie sie w domu a opalajcie na ogrodkach, taka jest moja opinia na temat tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala do Dawid 1234
w 100 procentach popieram twoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert do Dawid 1234
chodze do nie ktorych salonow przez ciebie wymienionych i jest ok a te forum to zenada i zgadzam sie z toba w koncu ktos normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pracujaca
ja place za pasemka 130 w dobrym salonie. jestem zadowolona bardzo. ale co najmniej raz na 6-8 tygodni trzeba isc. uslugi kosmetyczne i fryzjerskie sa na wysokim poziomie w Londynie, ale kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalallallalla
chcialabym zobaczyc te pasemka za 130 fintow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka do Dawid 1234
po twojej wiadomosci mialam nadzieje ze juz bedzie spokuj ale widac ze tylko na chwile, podzielam twoja opinie i w stu procentach popieram masz apsolutna racje, teraz czepiaja sie kobiety od paznokci a wystarczy dac sobie spokuj i poinformowac wszystkich znajomych ze cos jest nie tak z ta pania o ile to wszystko jest prawda, poczekamy jeszcze chwile to zaraz beda sie czepiac kogos innego, idzcie panie do anglikow tak jak napisal dawid i dajcie sobie spokuj z polakami skoro te uslugi sa takie zle ale znajac zycie bedziecie chodzily dalej do polskich salonow udajac ze ci co pisza glupoty to tacy nie dobrzy ludzie zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle jak na kazdym
topiku, tak to sie konczy. ja robie wlosy u kolezanki, ktora poznalam w szkole rodzenia. jest Wloszka, mieszkamy blisko siebie. jej maz jest wlascicielem salonu na kings street. po urodzeniu dziecka pracuje tylko dwa dni w tygodniu. ceny w ich salonie sa dla mnie za wysokie, za pasemka wlasnie biora ponad 130 funtow, ale w domu robi mi to troche taniej. pasemka jak pasemka, ok, ale ciecie ma super. nigdy mi sie wlosy nie ukladaly, mam proste jak po prostownicy, nie lubie tego, a po niej wlosy w koncu mi sie nieco ukladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oco tu chodzi
Wchodze na forum z zamiarem znalezienia fryzjera i co widze ze kazdy salon i kazda prywatna osoba wykonujaca te uslugi jest do dupy a bo ci pracuja na zlych produktach, nastepni dali mase kleju na rzesy inni maja za maly salon a na dobitke jak by bylo malo tamci zwalniaja super fryzierow a gorszych zostawiaja, kazdy na kazdego smaruje a mi sie wydaje ze te opinie sa zenujace i nie do konca prawdziwe, powiem wiecej na 100 procent tych wypowiedzi jedyne 5 procent to klijeci kogo kolwiek a reszta to konkurujace ze soba salony, zawiedzeni pracownicy bo tego zostawili a mni nie i zwykla zawisc ludzka, te cale lekko smieszne forum jest za grosz nie wiarygodne i jezeli ktos ma choc troszke rozumu to wogle nie bierze tych wypowiedzi pod uwage. dobrze ze znalazl sie ktos trzezwo myslacy jak DAWID 1234 bo juz myslalam ze wlosy zrobie gdy bede w Polsce a jednak nie i pujde sobie do ktoregos jak twierdzicie podrzednego salonu a ze mieszkam blisko jednego z nich to sprawdze sobie te dziadowskie produkty na ktorych pracuja a przy okazji dziekuje za podanie namiarow na salony w tej okolicy, wystarczy wrzucic w GOOGLE wasze nazwy oplowanych salonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodze do polskiego salonu
o nazwie Studio na Leyton i zastanawiam sie kiedy oplujecie ten salon bo widac ze dlugo nie bedzie trzeba czekac, czytalam wasze wypowiedzi na temat GLAMUR, AFRODYTY, GRACJI, MALIBU, FANTASY I MIAMI, mam kolezanki co chodza do MIAMI I AFRODYTY i jakos nie narzekaja Asi pasuje iwona z afrodyty a Marzenie starsza pani z miami, kazdy ma prawo wyboru a jak cos jest nie tak to domagajcie sie zwrotu pieniedzy od danego salonu, bo natym forum jedynie sie osmieszacie o ile jak to kolezanka zaowarzyla jesescie klijentkami danego salonu a nie konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfenadkka
dolkadnie...pseudoklientki...pierdoly wypisuja . .a jak sa w salonie to mydla oczy fryzjerkom..chodze do Polek...bo sa b. dobrymi fachowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angggelika00
a gdzie jest to studio na Leyton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO smerfenadkka
Popieram te forum to kpina nic dodac nic ujac, tu nie wypowiadaja sie klijeci tylko konkurencja lub siedzacy w domu ludzie bez pracy i zabijaja w ten sposob czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angggelika00
dokladnie tak! Porzadny klient..takich bzdor by nie pisal.Tylko bez klasy ludzie bzdury wypisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angggelika
Studio jest na leyton high rd z metra jak wysiadasz to w lewo kolo dozego parku i wulkanizacji nie mam do nich numeru ale jak bedziesz szla lewa strona to znajdziesz, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do angggelika
DUZEGO pisze bo zaraz obrzuca mnie blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her grey eyes
Ja piernicze, niezle baby tu pisza, co druga to lepsza, wyzwiska, oskarzenia, ale co sie dziwic, mieszkam niedaleko leyton i bylam w paru wymienionych wczesniej salonach i po niektorych klientkach tych przybytkow odrazu widac, ze to proste Mariole niedorobione, raz czekalam na obciecie wlosow i sluchalam konwersacji dwoch dziewczyn i takiej zenady dawno nie slyszalam...nie dziwie sie wiec wcale ze potem na forum tylko blotem sie potrafia obrzucac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITA WITO
Idzcie Mariolki juz spac jak sie porzadnie wyspicie to moze mozczki wasze lepiej popracuja damy sie znalazly co jedna to lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
WITA WITO Widac,że masz problem sama z sobą,skoro ubliżasz obcym osobom.Przykre,świadczy o Twoim poziomie.Chyba sama jesteś Mariolką robiącą sobie tandetne tipsy.Żal........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co????
Krew az tryska z tych zdjec. Daj jakis konkretny namiar profesjonalistko. Ku przestrodze innych, tych ktore sie moze nie znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerithaa
Mam dobra pania od paznokci Pracuje w Salonie Fantasy na Leytonston.Na imie ma Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jessu
Daj SE spokoj dziewuchooo. To nie twoj pierwszy nik na tym temacie,a ty dalej sie czepiasz jednego . To tylko paznokcie, a ty tragedie robisz ku...de , co z wami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessu,te paznkocie są straszne
To jest mój pierwszy nick w tym temacie,jak nie wierzycie,to sobie sprawdzajcie IP.Możecie poprosić moderatorów o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeju
I Nadal to samo znalazla sie pani fachowiec siedzi w Polsce i kosmetyczke ocenia po zdjeciach zaraz otworzymy gazete i bedziemy oceniac fryzjerow po zdjeciach, swietnie a gdy by tak do lekarza pania odeslac to jakas obelga. Zapraszamy pania do Londynu juz tak dlugo czekamy na fachowca, i co teraz fryzjerzy czy brudne solaria. Prosze pana Dawida 1234 o ponowne powrucenie na forum bo ten pan ma absolutna racje Chomonta i do pola lub olejki i na ogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest tutaj ktoś z Luton i ktoś kto zna w tym mieście dobrego polskiego fryzjera i kosmetyczke? Trudno tu o dobrą kosmetyczke z tego co wiem z wlasnego doświadczenia, konkretnie depilacja brwi i henna, a co do fryzjera tutaj polskiego to się nie wypowiem... dobrze, że choć włosy mi pozostawiła, bo o kolorze i to co się z nimi dzieje to już może pozostawie bez komentarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLIENCI NIE KLIJENCI
no sorry,ale takie bledy eby pisac to juz wstyd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommmaszeeek
no wlasnie wiec juz przestan pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechotka1
No szkoda tylko,ze nie przyszla ze swoim fancetem i ciebie jeszcze do sexu nie zmuszala.Moze wrescie bylabys zadowolona...i glupot bys nie wypisywala.Chora to jestes chyba Ty...i przestan wrescie glupoty wypisywac..Jestes zenujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolonoomizielono
Te wszystkie bzdury pisze jedna i ta sama osoba!!!!!!!!!!!!!!! Dziwne tylko ze poszlo o paznokcie. A ludzie sie dziwia, dlaczego polak polakowi wilkiem,wystarczy poczytac jakie idiotyzmy pisza te inteligetne dziwuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Nuks
Kochane polećcie mi dobre solarium we wschodnim Londynie, byłam ostatnio w Glamour na leżącym, ale nawet nie widać, że byłam na solarium...Kiedyś byłam zadowolona z ich łóżek, a teraz niestety już nie... Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×