Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość Do perfectionss
Wlasnie o to chodzilo, zebys sie przejela :-) :-) Moze w koncu sie opamietasz, choc co ja mowie - to raczej niemozliwe hee hee good bye forever :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeleczka )))
Tak czytam i nie rozumie was.Czy to zle ze ona chce podac kogos kto kradnie benefity ? Bo nie wiem czy o to chodzi czy moze o cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zeleczka
Cyrk mnie ominal jak bylam w pracy... Teraz przejzalam forum tu nie chodzi o benefity - tylko o jakies chore zale, podejzewam ze ona nawet nie jest pewna czy ta osoba bierze benefity. Jakby byla pewna to by ja zglosila a nie walila smuty i wylewala wyimaginowane brudy na forum.... Jak dla mnie to albo choroba psychiczna albo zwykla polaczkowatosc zazdroscnotus - tylko o co? Pytanie brzmi co ta druga zrobila tej pierwszej? Jezeli nie chodzi o faceta to chodzi o kase, jak chodzi o kase to chodzi o klientow , jak chodzi o klientow to znaczy ze nieudolan konkurencja stara sie zepsuc opinie komus kto pracuje na swoje pieniadze i sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey Yoo
Dobrze to podsumowalas - Do Zeleczka zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
Ja juz napisalam o co chodzi. Poza tym mysle ze psujecie lekko reputacje pani Basi,tak zawziecie jej broniac. Same syfu narobilyscie,ja nikomu nie ublizylam za to WY wielkie obronczynie wyswiskami plujecie -tylko dlatego ze mam negatywne zdanie o jej paznokciach -i wiem ze kradnie benefity bo sama mowila ze pobiera!!!!! mialabym to w tylku, ale jak czytam te wasze wypowiedzi to zaczyna mnie wkurzac ,ze pani Basia zamiast przyjac krytyke to jeszcze wypiosuje tutaj pierduly... Telefon wyknany,wiec jesli Basia jesty czysta to nie ma sie o co martwic ;)) zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionss stop
Za to ty krytyke z wielka godnoscia przyjmujesz :-) :-) I wyrazasz sie tak jakbys wielka kultura sie wykazywala. Po prostu osmieszasz sie kobieta. Czy naprawde myslisz, ze mozesz jadem pluc bez limitu, a tzw Obroncy Basi czy jak tam ich nazywasz beda siedziec I akceptowac Twoje bluzgi??? Mam nadzieje, ze to Twoje ZEGNAM bylo szczere I nic juz nie napiszesz. Nie wiadomo o co Ci chodzi kobieto. Ktos dobrze powyzej napisal o zawisci I zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
Mylisz pojecia krytyki a ublizania :P Bluzgi to widac ,ale z waszej strony i ublizanie mojej osobie . I oczywiscie zazdroszcze wam wszystkim :D:D cos jeszcze odnosnie mojej osoby?? bo temat Basi juz dawno bym zamkla gdyby nie wasze durne docinki :D zawsze milo sie posmiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionss stop
No nieeee, kobieto. Przeciez sie pozegnalas. Juz kazdy mial nadzieje a tu nagle .... Znowu. Nie klam na drugi raz prosze skoro juz innych o klamstwo posadzasz. Tak masz racje w jednym - sama do smiesznosci prowokujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe...to...
Czyli ta cała pani Basia ma męża, obydwoje pracują i pobiera jeszcze benefity, że niby jest samotną z dziecmi??? O to ta cała 'wojna'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronna 1111111
Do ciekawe. ... to...... Do wiadomości wszystkich pani Barbara nie ma męża. Sadze ze dla dobra wszystkich byłoby dobre pozostawienie osoby pani Basi w spokoju bo jak widzę założenie tego forum mija sie z jego przeznaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
noo coraz lepsze macie wiadomosci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postronna - tak
No wlasnie - wiec wracajac do glownego tematu tego forum - czy moze ktos polecic dobrego fryzjera w polnocnym Londynie okolice Finsbury Park, niekoniecznie polskiego, bede wdzieczna za opinie Dziekuje I pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
Ja moge polecic Agate z Wood Green,mieszka o drugiej stronie zajezdni autobusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postronna - tak
Ok dziekuje, czy Ona pracuje w salonie czy dojezdza do klienta, czy u siebie w domu? Bylabym wdzieczna za kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozprute galoty
kocham kafeterie! zawsze mi poprawia humor hahah normalnie klotnie jak na bazarze miedzy przekupami :) proponuje wszytskim fryzjerkom i kosmetyczkom z wyzej wymienianych salonow stoczyc walke w kisielu tudziez innym makaronie, przynajmniej bedzie wesolo drogie panie buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postronna - tak
Ok swietnie, dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość It's not true...
Przeciez ta cala Basia ma jakiesgos faceta! Wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozyce cyce
weszlam na ta strone Agaty i sie zalamalam! jaka tandetna strona! coz to za wytwor? a te modelki z fryzurami tozes spod lilda wytrzasnela? porazka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postronna - tak
Ja jednak zaryzykuje :-) Do odwaznych swiat nalezy. Zaczne ewentualnie od jakiegos mniej inwazyjnego zabiegu, a potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
Niema za co. skad ja to wiedzialam ze zaraz sie zleca fanki Basii i pojada na calego :D:D juz jedna dala znaki Mi to wisi co ty sobie myslisz ,nie mnie tu krytykujesz :P wiec wal smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
postronna mam nadzieje ze bedzisz zadowlona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postronna - tak
Mysle ze tak, dam dziewczynie szanse I mysle pozytywnie :-) dzieki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczyn kłócących się
Dziewczyny, a powiedzcie mi dlaczego, mieszkając w Londynie korzystacie z usług polskich fryzjerów i manicurzystek? Tzn. lubicie ten taki typowo polski wygląd i tipsy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoho :D:D
a angielskie fryzjerki niemoga zrobic tyopowo polskiego wygladu?? dziwne podejscie masz . kazdy robi fryzure taka jaka chce,a pochodzenie fryzjerki nie ma tu nic do zeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postronna - tak
Jesli o mnie chodzi to nie tylko z uslug polskich kosmetyczek I fryzjerow korzystam, nie osadzam ludzi po narodowosci, ale zalezy mi na takich, ktorzy znaja sie na wlasnym zawodzie- o tipsach sie nie wypowiadam, bo sama sobie robie manikiur. Moze nie profesjonalny, ale wystarczajacy na wlasne potrzeby :-) Choc wydaje mi sie, ze to tak milo poczuc polska mowe I klimat polskiego salonu. Dlatego Je lubimy. Nie wiem jak inni, ale to z mojego patriotycznego punktu widzenia tak wyglada :-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoho :D:D
U mnie znowu chodzi o kase.Bardzo dzuo licza angielskie dziewczyny w mojej okolicy,chociaz jak patrze na ceny Polskich dziewczyn to kwoty rosna i to szybko. Z ta mila iPolska atmosfera to sie przejchalam juz kilka razy. W jednym salonie dziewczyny tak pieknie dupe myly wszystkim wychodzacym nie pomijajac kurwowania co drugi wyraz ,w innym znowu grupa pakerosow na kanapie rozsiedli sie panowie i nie szczedzili durnych kometarzy .Oosobiscie wole pojechac prywatnie do jakiejs dziewczyny imiec spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczyn kłócących się
Tak tylko pytam, nie chciałam nikogo urazić :) Ja na początku też korzystałam z usług polskiej fryzjerki i powiem szczerze, że praktycznie każda fryzjerka czy to w Polsce czy w UK robi ten sam fryz. Grzyweczka ścięta na skos, pasemka, blond brązowe, jakieś pazurki, włosy mocno pocieniowane i ulizane tzn. wyprostowane jak strzała. Mi się np.podoba inny look coś a'la Cheryl Cole, czyli volume up i fale od połowy długości. I żadna Polska fryzjerka nie umiała czegoś takiego zrobić, wszystkie ulizują te włosy. Poszłam do angielskiego salonu gdzie same Angielki i dziewczyna mi zrobiła fryzurę taką jaką chciałam. Nawet nie musiałam zbytnio tłumaczyć bo od razu wiedziała o co chodzi :P Z kolei paznokcie-manicure, bo tipsów nie noszę, robię u Chińczyków. Ale trzeba wiedzieć do kogo iść, bo czasem mozna trafić na amatorów. Reguluję też brwi u Chińczyków i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postronna - tak
To rzeczywiscie przykre - ja poki co takich doswiadczen nie mialam. Moze to wynika z tego ze tez korzystalam z uslug tzw polskiej ikosmetyczki mobilnej plus kilka angielskich czy tez ladnie nawet Litwinki robia. Bylam raz w polskim salonie fryzjerskim polskim I bylam zadowolana - nie powiem jednak w jakim, bo zaraz bedzie, ze pewnie tam pracuje itp :-) Teraz mieszkam w pln Londynie I tam poszukuje fryzjerki I zamierzam wybrobowac te pania Agate, ktora mi polecono :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoho :D:D
To ja tak z innej beczki ;) robilyscie moze bikini woskiem?? chce zrobic na wakacje ale kurde boje sie tego bolu :D. Sama kiedys sie za to wzielam,zakupilam plastry z woskiem i po oderwaniu prawie skory padlam na kolana :D:D macie moze jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×