Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

acha.. zapomniałam się pochwalić, że 2 dni temu urodził się u mnie w rodzinie chłopczyk: 58 cm i 3900g. ta młoda dziewczyna, o której kiedys pisałm Wam.Lidziu michałwi urodził się syn!!a mojej babci wreszcie chłopak -pierwszy prawnuczek bo prawnusie ma już 4. super.... Emciu zdrówka.....dla WAs.. Wiesz od zawsze to uwzględnialiśmy, bedziemy mieli 3 pokoiki+salon,..zresztą ostatecznie jest jeszcze poddasze do adaptacji 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Widzę Wy id rana na cafe. Ja właśnie też wstałam zrobiłam sobie kawkę póki jeszcze mogę pić. U nas pogoda też się zapowiada bardzo ładna i wcale nie jestem z tego faktu szczęśliwa. Jakoś nie mam siły ostatnio chodzić na spacery z Kubą. Mam straszliwe mdłości i to przez cały dzień ale rano najgorzej. A dziś jeszcze dodatkowo oprócz spaceru popołudniu muszę się wybrać z mężem na zakupy bo potrzebmy mu garnitur na wesele ja też nie mam jeszcze butów i coś Kubusiowi trzeba. Mary nawet nie wiesz jak ja bym chciała taki własny domek ale jeszcze muszę sobie na niego troszkę pczekać bo ja jakoś boję się brać dużych kredytów. Mieszkamy na wynejętym i narazie jest dobrze poza tym myślimy coś o naszym własnym M we względu na 2 dziecko. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :D Pieknie sie tutaj robi!!! :D :D :D Aż chce sie czytać.. Mary, ja też startuję po 12 lipca. :d Miało byc w sierpniu, ale moze nie wyjść taj jak z Hanią czyli strzał w dyche :) A m-c w te lub w drugą strone, to juz nie taka różnica :D No to owocnych staranek Mary :D :D :D Pozdrawiam reszte dziewczyn i zyczę miłego dnia :D 😘 😘 😘 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to się tu dzieje hihi :) matko już sobie wyobrażam, jak z Wami będę przezywała porody...a będzie ich trochę :) hehe A my w końcu wybraliśmy się na zakupy, ale tylko spożywka i …3 stówki poszły się paść…ale poszło wszystko do góry szok!! Za to się tak wkurzyłam w innym sklepie, ze porażka. Chciałam kupić Jasiowi mleko HA, ale tam gdzie byliśmy nie było, więc podjechaliśmy do innego no i biorę Babilon HA na cenówce pisze 24,90 no dobra, więc biorę i jeszcze wzięłam ciasteczka, a przy kasie pani mówi 31 coś tam…ja na nią oczy, to ile to mleko ona 29!! Więc mówię o nie, u nas jest chyba tańsze, bez przesady, jak to taka mała puszeczka, więc wracam na regał i mówię kobiecie tam pracującej, ta poszła sprawdzić, no faktycznie, nie zmieniły cenówki, …ok. biorę Bebiko HA za 14 zeta, podchodzę do kasy 19 noz ku….wa..ale się wkurzyłam, nie znoszę czegoś takiego, zwłaszcza, że dziecko z mężem w aucie a mnie śię śpieszy i takie nr z cenami…podziękowałam i wyszłam, a jak bym miała czas, to bym wezwała kierownika, bo z tego co wiem, to obowiązuje cena na ladzie a nie na kasie…ach…pierdzielę ich już tam nie pójdę i tyle. Uffff Dobra spadam poprasować Gardło nadal mnie boli, no nie wiem, czy to się nie skończy antybiotykiem dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAry no fajnie, hihi jednak takie widoczki sprzyjają :) Emciu duuzo zdrówka. A co do cen i sklepów ehhh az szkoda tych nerwów ale to prawda oszukuja jak sie da :( a w jakim sklepie takie numery ? Avinia ja tez padnieta a moje mdłosci najgorsze z rana oraz przed i po kazdym jedzeniu :( najp[ierw jestem głodna i chyba z tego powodu a nawet jak juz cos zjem to tez zle :( Jejkus wszystko wytzrymam byle by nie wymiotowac Matunia no gratuluje decyzji hihi fajnie A ja sie dzis znowu na tesciowa wkurzylam, wczoraj NAdia bez sniadania, zamiast sniadania knopersa dostała :( dzis Nadia bez sniadania wogóle bo przyszłam do domku akurat jak sie wybierały na spacer i babcia powiedziała ze kupi cos ja na to ze kanapke zrobie ...no bo jak tak bez sniadania ...hahaha wróciły z kanapka całą ..Nadia od 6.30 do 12 zjadła tylko rodzynki i troche jabłuszka, bo sniadanka nie chciała :( a potem nie mogłam jej juz nic dac od 12 do 14 prawie cały czas ryk o 13 troche rosołku zjadła, ehhh wogóle dzis nieznosna jak nie wiem ...chyba znów sie zaczyna :( pozdrówka miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek. widzę że dziewczyny odczuwają w istotny sposób ciąże...oby jak najlepiej ją zniosłay.. a mój mąż chyba faktycznie zartował...bo wczoraj stchórzył jak przyszło co do czego! a ja jestem nieprzytomna normalnie..ale wstałam mężowi zrobiś sniadanko a niedługo jadę zawieżć robotników więć nie opłaca mi się kłaść! czekam na odpowiedz od faceta który może pomoże mi w zrobieniu statystyk. bo normalne wykresy mam tylko trzeba zbadac te zależności a w medycynie badania to musza byc konkretnie opracowane i przedstawione.. w piątek jadziemy z myszką do opoczna do urzędu pracy.przy okzazji wpadniemy do rossmana na małe zakupy. kurcze wstawiłabym kilka nlowych zdjęć, ale coś nie mogę ich sciągnąć.nie wiem co się dzieje. wczoraj poprałam a teraz stoi sterta prasowania i woła do mnie! wyobrażcie sobie... wczoraj na drodze jadę samochodem i widzę pokrowiec na telefon, taki skórzany do paska..więć zawróciłam i podniosłam go. patrze telefon komórtkowy (jeden z nowszych, nokia).ale włączony to myślę ktoś będzie dzwonił.i po jakims czasie faktycznie zadzonił facet i umówiliśmy się aby go odebrał. jadę w to miejsce a tam stoi murarz ode mnie z budowy...ale dopiero....się usmialiśmy...połózył do na dachu i odjechał i takim sposobem zgubił. słonecznego dnia Wam zyczę i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuśki Powiem Wam, że wczoraj tak mi dał w d…pe ból krtani, że myślałam, że chyba pojade na pogotowie…każde przełykanie sliny czułam, milimetr po milimetrze, jak leci…o jedzeniu nie wspomne, aż się z bólu poryczałam…co za kurestwo!!! Ale teraz czuje już lepiej :) Dociu to było w Inveście w Bystrej. no ale porażka....trzeba bardzo uważać, bo przy większej ilości zakupów mogą w ten sposób robić ludzi w bambo!!!! złodzieje!! a dzisiaj jedziemy do babci na czereśnie :) kurna znowu cały kosz do prasowania...ha!! dwa kosze i to co na suszarce :o Uciekam nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Emciu u nas też pranie kisi się na suszarce bo nie ma kto poskładać a już nie mówię o prasowaniu a teraz następna pralka się pierze. Co do mleka i cen to u nas jest taniej. Np. Bebiko3 w Biedronce czy Carrefourze kosztuje jakieś 12zl za karton więc to duża róznica, a na promocji w Biedronce bywa i po 9zl ale to chyba zależy od regionu. Poza tym jestm zła. Nie mam butów na sobotnie wesele i nawet nie chce mi się szukać na mieście ale chyba będę musiała się wybrać dziś z siostrą bo przecież w klapkach nie pójdę. A tak poza tym to w domu mam taki syf ajjjj nie lubię tak ale nie mam sily sprzątać. Zaraz trzeba się wziąć za gary bo już nie ma z czego jeść ;) jakoś przed ciążą był zawsze porządek ale teraz mi wszytskie siły odebrało i ciągle zmęczona jestem mam tylko nadzieję, że to przejdzie. Idę dokończyć kawkę i wziąć się za jakieś sprzątanie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. jestem już z powrote. robotnicy zawiezeini muraeza muruje choć już prazy słonko zakupy najpilniejsze zrobione a teraz kawka i zaraz biore sie za prasowanie i mycie podłog. nastawie zupke pózniej pojdziemy moze nad staw sie pochlapać.Julia to uwielbia. Aviniu na pewno to przejdzie..jest taki czas ze sie ciągle chce spac i jest sie zmęvczonym... zdrówka dla Emci dociu, Lidziu ...Matunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary - fajna historia z tym telefonem :D Dobrze, ze zawróciłaś i podniosłaś. Ktoś inny mógły poprostu zabrac i sprzedac, a Ty uczciwie oddałaś ... :d Mało jest takich ludzi... 🌼 :) Emciu duuuzo, duuuzo zdrówka i smacznych czeresni :D 🌼 Dociu, Aviniu szybkiego powrotu do normalnego funkcjonowania, czyli bez mdłosci i zmęczenia nadmiernego ... :) 🌼 🌼 Dociu moja decyzja o drugim maleństwie jest juz nieodwracalna od jakiegoś ółtorej roczku :D :D :D Tylko mój M musiał do tej decyzji dojrzeć :) Dla mnie dzieci, to cały swiat :D Pocichutku maże o bliźniakach :) :) :) Bo pragnę troje dzieci(choc wiem,ze to WYZWANIE :) ) A Tomek ledwo zdecydował sie na drugie... ale by miał nespodzianke od losu... :D :D :D Bardzo Wam współczuje tego prasowania :O Ja tak rozwieszam pranie, ze jest prościusienkie, oczywiscie widac, ze nie uprasowane, ale tak składam i daje do szafek. Po wyjęci dopiero prasuję. Nie opłaca mi sie inaczej postepować, bo szafki sa na tyle małe, ze i tak sie wszystko znowu gniecie...:O Daremna robota. Prasowanie przed i po wyjeciu z szafek... A tak jej wyjmę, prasuje tylko raz i od razu ubieramy. A swoja droga na rynku sa takie magielki małe. Moja tesciowa to ma. To suuuper sprawa. Jak będe miała drugiego szkrabusia, to też sobie spatrzę takie cudo. Siedzicie i tylko podtzrymujecie prznie, zeby ruwno poszło. Potem tylko składanie iSPOKÓJ!!! :D :D :D :D :D Zyczę pomyślnego rozwiazania problemu z tym uporczywym wiecznym prasowaniem!!! A FUUUUU! Kto to wymyślił!!! :D:D :D Pozdrawiam Was Wszystkie Kochane!!! :) 😘 [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! U nas kolejna suchutka nocka :D Ale jestem Dumna!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a ja czekam 3 dzien na @... póki co, nawet obiawów jak przed @ nie mam :) ciekawosci... :D Troche mnie pobolewa brzusio, ale tak inaczej niż przed @ no i cycusie jakies dziwne.. :) Nie ma co gdybać... Pod koniec tygodnia, jak @ sie nie pojawi, zrobie test i zobaczymy. Oczywiscie informacje będę słała na biarzaco :D Trzymajcie sie i miłegoo dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej, jesli to cos poważnego... :O Nie ma to jak pesymism u nieodzownej optymistki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiaj byliśmy u lekarza i jednak dostaliśmy antybiotyki, czyli ja i Kapi, Jasiu ode mnie wypije, a Paulina nie potrzebuje. No dawno nie byliśmy chorzy ach… Matunia no to czekamy, czekamy :):) a czereśnie pyyyychotttaaaaaa!!! takie duże czerwone...mniam.....która ma ochotę? zapraszam, bo u mnie stoi wiaderko :) a reszta na drzewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emciu, ale mi ochoty narobiłas az slinka mi cieknie mniam uwielbiam czeresnie, zawsze tak sie objadałam az brzuch mi pekał. A wczoraj kupiłam takie robaczywe fuj ...dzis juz nic nie kupiłam straciłam chec na taklie z robakami. No i kurujcie sie ...szkoda ze na antybiotyku musiało sie skońćzyc. Matunia no to trzymam kciuki za blizniaki ...hehe jejkus ja rekami i nogami wzbraniam sie przed tym pozornym podwójnym \"szczęściem\" choc tez marze o trójeczce ...a mąz na to raczej nigdy sie nie zgodzi wole miec \"pojedyncze\" dzieciatka :) No i myslałam ze Ty tak jak i ja wcale nie prasujesz hehe a jednak jestem jedynym takim odmiencem :( ale nie jest mi z tym zle :D A wiecie dzis nawet dobrze sie czułam oczywiscie jakies mdłosci były z rana ale to ju nie to co jak wstaje do pracy ...hehe chyba z samego stresu czy komus nie zaswinie mieszkania jest mi tak niedobrze ;) Dzis sie z Naduska wylezałysmy w łóżeczku, bo wstała po 6 ale lezałysmy do 8!!! haha wiec nie było tak zle potem prawie 4 godz na placu zabaw ...normalnie fajnie znowu u nas cieplej sie zrobiło :) Tylko nie mogłam patrzec na jedna kobiete z trójką dzieci - była juz w widocznej ciąży i papieros za papierosem ...oj szkoda mi tych wszystkich dzieciaczków ona była jeszcze ze swoja mama ...jak one wogóle odzywały sie do tych dzieci?!? Ty debilu wariatko itp ...normalnie słuchac cięzko było :( Fajnie ze jutro tez wolne :) troche sobie odpoczne ...hihi i Nadie nakarmie :D pozdrówka miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu no i pomyslec ze w piatek bysmy wyjezdzali ...ehhh przydałby sie jakas zmiana klimatu :( no ale widac tak miało byc ..jeszcze troche sobie popracuje a potem bedziemy leniuchowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety, póki co ani podwójnego, ani pojedynczego szczescia :( 😭 Czyli jednak wszystko według planów :O Trochę liczyłam na tę druga kreche... ale cóż. No to startujemy jednak po tej @ O ile sie pojawi... :O Mysle,ze to jednak nic poważnego tylko jakies psychiczne zachamowanie. Moze za dużo myślę o ciaży.. Musze wyluzować, bo i w lipcu nie wyjdzie...:O No to w sierpniu poprawinki :D Pozdrawiam Was cieplutko :) Miłej, spokojnej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam do konca tygodnia, ale wolałam wiedzieć wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta18
witam tez urodzilam w 2006 roku i 2004 roku ma corke w wieku 4 latka i syna co ma 1,8 juz ten czas tak szybko leci ze nie idzie tego zauwazyc nawet jest czasami troche gorzej czasami lepiej to zalezy od dnia i samopoczucia tez ale po zatym to jestem szczessliwa mamusia i zona naprawde pociechy zawsze zmieniaja zycie z mojej strony na lepsze pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek witamy nową mamę...prawda ze dzieci odmieniaja zycie!:) Emciu zdrówka dla Was.. Matunia ja ostatnio poleciałam do lekarza bo długo miesiaczki nie miałam co od czasu porodu mi się nie zdarzyło...ale niestety to zaburzenia hormonalne i może włąsnie to pragnienie?! Dociu Lidziu Avinia:) uwielbiam czeresnie....ostatnio zraziłam się bo kupiłam niesmaczne i to jeszcze 5 zł na 0,5 kg! ja zapraszam na kawkę bo obudzić sie nie moge a zaraz jadę...w trase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!! Oj Dociu wiesz, ja tam przeciwna antybiotykom nie jestem, ważne, żeby się to bardziej nie rozwijało i np Kapiemu nie zeszło do płucek, czego ciągle się boję :( zawsze mam go przed oczami, jak biduś zsiniał i trafił na patologię :( ach... A jak o nim mowa, to zrobił sie nieznośny i nieusłuchliwy a do tego uparty i złośliwy!!! no normalnie ja nie wiem co w niego wstąpiło, podejdzie do Pauliny i ja popchnie, albo ją kopnie...tak to się fajnie bawią a czasami to ich rozdzielam po pokojach, bo robią sobie na złość. Do tego zauważyłam że zrobił się z niego indywidualista, czyli sam np chodzi po parku, nie szuka towarzystwa do zabawy, jakby nie potrzebował. Paulina znowu lgnie do dzieci a ten nie...no urwisy z nich :) Matunia nie martw się..następnym razem się uda :) oj cieszę się, że tu zrobiło się tak...hmmm ciążowo..hihi :) mnie Panie Boże uchowaj już od \"pojedynczego\" szczęścia hihi o podwójnym to już słyszeć nie chce :o kochane miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i musze Wam powiedziec, ze dzis była wpadka... wypadek..:O Hanusia zawołała w nocy siku, siku... kilka razy, ale nie umiałam sie dobudzić...:O No i potem jak juz wstawała, to sie posusiała...:( No tylko popusciła,ale to raczej moja wina, bo nie potrafiłam sie dobudzić i nie posadziłam jej szybko na ubikacji... No to tyle :) Aha. Witam tak w ogóle :D Niegrzecznie sie zachowałam... A i od razu mówię dobrej i spokojnej nocki :) 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam nową mamusie i jej dwie pociechy fajnie zaglądaj do nas częsciej :) dzis w pracy szybciutko poszło i juz w domku jestem :) NAdia z babcia na spacerku ...ufa dzis Nadia zjadła sniadanie ..kamien spadł mi z serducha :) MAry no te owoce to okropne myslisz ze jak drogie to choc dobre bedą ...a tu lipa :( MAtunia nic sie nie martw wszystko oki bedzie w nastepnym cyklu :) a co do wpadki z siusianiem ...hihi no cóz zdarza sie ...ale i tak dzielna ta Twoja niunia. Ja na razie nawet nie próbuje. Bo róznie jest z pampersem, ostatnio tak był przesikany ze dobrze ze cerate zawsze na łóżko kładziemy bo kałuza normanie na ceracie była ;) nic lece troche ogarnąc mieszkanko ...poki niuni nie ma ...a dzis to normalnie rewelacyjnie sie czuje ..dzis obudziłam sie z budzikiem haha juz dawno tak długo nie spalismy :) chyba z braku snu czułam sie tak strasznie słabo :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Dziś znowu sucha nocka :D :D :D Ale u mnie przeszła burza w nocy! Nie spałam prawie pół nocy :O Teraz odczówam zmęczenie... Pozdrawiam Was i zyczę miłego dnia :) :) :) A u nas zapłakane niebo :O Ale przyda sie taka odskocznia od tych przeraźliwych upałó :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniu :) właśnie zakupiłam Hani nastepny fotelik samochodowy. Była promocja około 80zł. :) http://www.allegro.pl/item389520512.html mam nadzieję,ze sie sprawdzi :) Przede wszystkim jest z tworzywa, a nie ze styropianu, więc Hancia nie bedzie sie pociła. I najważniejsze --- dwa schowki na jej wszedzie zabierane skarby :) :) :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.. pogoda nam sie popsuła...jest pochmurno i chłodno a wczoraj wieczorkiem wracalismy z basenu to lało i wiało!:( wiecie co fajny ten fotelik...i naprawde przystepna cena....ja tez zastanawiam sie nad zmianą..Emciu masz taki?i jest dobry? troszke jasna tapicerka ale skoro mozna wyprac..my mamy aktualnie maxi-cosi priori granatowy i tez jestem zadowolona tyle ze Julia jest wysoka i sięga już do końca a on nie ma zagłówka!Emciu czy on jest pochylany do pozycji półleżącej?bo to wazne na trasy dłuzsze, prawda?! murarze pracują....dzisiaj trzeba cześć kasy im wypłacić...kurcze czemu to wszystko tak dużo kosztuje?!? Lidzia w trasie..weselicho 500 km od domciu...szerokiej drogi kochana:) pozdrawiam gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary w instrukcji pisze, że ma przylegać do fotela ale ja go i tak trochę pochylam, bo żle się śpi na siedząco. Ogólnie jest super! Matunia napisz mi gdzie ta promocja to lecę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×