Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

czesc dziewczyny!! A ja oststnio jakas niewyspana chodze i snieta ...choc dzis juz troche lepiej ...pogoda u nas beznadziejna ..raz zimno raz goraco, oszalec mozna ..dzis rano goroaco wstawiłam pranie, zanim sie wyprało to juz na deszcz sie zbiera słonce zaszło i ani wiaru ani słonca, tak wisi i kisnie i tylko czekam az zmoknie znowu :( Matunia no to niezłe przezycia, ja sama nie wiem jakbys sie zachowała, bo u mnie rózna reakcja w zaleznosci od humoru :) Emciu no masz juz co dzwigac, klopski mały :) Marysu niestety czas szybko leci ..ja tez z trwoga słucham opowiesci moich babc o stanie zdrowia ...boje sie strasznie one juz 80 maja niestety i mam nadzieje ze pozyja jeszcze dłuuugo :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja już zakończyłam studia . Od wczoraj jestem w gronie inżynierów:).Jednym słowem mam już wakacje.Teraz moge w całości poświęcić się wychowaniu dzieci bo już nic nie zaprząta mi głowy. Teraz zawzięcie wkładam ogórki do słoików :( nie cierpię tego robić. Emciu Jaś to kopia Kacperka identyczny jest.Też byłam z Maćkiem na szczepieniu w środe waży już 7,5 kg a wzrostu u nas nie mierzą. Mary śliczna ta twoja córcia i zdjęcia też piękne. Matunia ale miałaś przeżycie. Ja to chyba bym tam awanturę zrobiła. no bo gdzie to brudną wodę na chodnik wylewać. Lece skończyć ogórasy i z dziećmi na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka serdeczne gratulacje z okazji obrony i tytułu 🌻 Emciu no no Jasiu idzie do przodu..pięknie! co do szczepien w niedługim czasie ja wybieram sie z myszką swoją na pneumokoki. bo przedszkole zbliza sie wielkimi krokami...ciekawe czy bedzie chodziła??? zakupiłam sobie i małej sukienkę na jutrzejsze wesele.ładnie i niedrogo tyle ze musiałam od razu do krawcowej zaniesc bo jak w cyckach dobre to w biodrach worek....tak szyją! mąż pojechał do tartaku zamówić drzewo na strop i dach... a Bunia zasnęła mi o 18 i wcale nie ma ochoty juz wstac.czasem tak ma! Dociu, Aviniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) nie bardzo mam czas pisać, bo pakuję sie na urlopik :) jade na 10 dni do Ustronia :) Ale bedę o Was myslała :D Marysu, ja zakupiłam hani podobny :) http://www.allegro.pl/item389520512.html Rózni się tym,że jest cały w materiałowej tapicerce, a ten Twój jest po bokach \"goły\". Tzn. plastik ma na wierzchu i może sie dziecko goła nózka w lato przyklejać nieprzyjemnie. To samo tyczy podłokietników. Ale ogólnie póki co jestem zadowolona. Jutro hancia odbedzie w nim dopiero trzecia podróz, ale bardzo go polubiła. Jest leciutki i nie krepuje ruchów dziecka :) Nie poci się dziecko w nim :) I ten który ja mam ma dodatkowo takie wkładki amortyzujace. Przyjzyj sie. Potem mozna je spokojnie wyjać :) Kiedy Hania zasnęła, to główka jak w poduszkach była :) Pozdrawiam Was, miłych dni najblizszych i duuuużo słoneczka. A ta babka, która na mnie tę wodę wylała, stała na schodach na wysokosci ponad moja głowe (a mam 178cm wzrostu) No i z tej góry mi tak chlusnęła :) No to trzymajcie się :D 🌻 🌻 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! No Maju gratuluje!!! i nareszcie masz spokój i czas dla dwójeczki :) Maciuś tez juz grubasek mały :) Mary śliczniasta Bunia :) no a co do szycia ciuchów to normalnie nie wiem na kogo oni szyja :( ja sobie dzis buty kupiłam, haha zastanawiałam sie długo i trafiłam w koncu na promocje :) A co do fotelika my mamy taki ze swoimi pasami on jest od 9kg, tyle ze Naduska troche mniejsza i nie ma jeszcze 15kg, a pozatym jak zapielismy ja pasami samochodowymi w tym foteliku, to było niewygodnie i te pasy jej po szyi przechodziły. Ale wasze dzieciaczki starsze :) http://www.allegro.pl/item395429176_baby_design_jumbo_trendy_03_9_36_kg.html to nasz tylko w innym kolorze mamy Oj matunia zazdroszcze urlopiku, My jak wszystko poszłoby zgodnie z planem to własnie wracalibysmy do domu :( choc patrzac na pogode moze i lepiej? Za tydz bartka rodz zapraszaja nas do restauracji ...ehhh nie za bardzo ostatni lubie takie wypady ..tam szwedzki stoł i wiadomo przeciez nie bede siedziec i patrzec na jedzenie ..a ostatnio co zjem to od razu jakos mi tak dziwnie ciezko jakbym kamienie jadła :( oj własnie naduske uspiłam ..bidulka ciagle meczą ja te zebole chyba juz od 3 miesiecy wychodza i nie moga wyjsc :( z mezem tez ostatnimi czasy niezaciekawie tazke nic ostatnio mi sie nie chce pozdrówka i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadie kąpie tata a niektóre zabawki do kąpieli ma w pokoju i co jej sie nieraz przypomni to prosi tate zeby przyniósł i tak ostatnio chciała konewke słonia zółtego, a tata jej na to ze nie ma zółtego tylko pomarańczowy. Po krótkim dialogu chyba NAdia zaczęła w koncu bawic sie czyms innym. A nastepnego dnia przed kąpiela znalazła żoltego słonika, po czym poszła do taty i powiedziała: \"tatusiu o tego żółtego słonika wczoraj mi chodziło\" hahaha mądralińska co? a słonik był rzeczywiście dopiero od kilku dni u nas no i tatus po prostu nie pamiętał, bo pomaranczowego tez mamy :) miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po urlopie chorzy i zmęczeni. Docia podziwiam w przyszłym roku to ni huhuhu do Gracji i 100 procent pogody. Ja zapalenie krtani Mirek też, Dami w miarę łagodnie przeszedł ale tam kwitły lipy więc oboje zasmarkani. Avinia Gratulacje no i Matuni za rozpoczęcie prób ciążowych hihihi. Misia ale super domek rośnie, a Julia jakaś na buzi zmieniona. Emciu Jasio jest ślicznyi prawie na każdym zdjęciu szczerzy zębole hhiihihi. Oj zazdroszczę ci już takie duże. Dami właśnie z tatą na rowerze bo Mirek jeszcze tydzień urlopu. Ja poprawki do pracy ostatnie. Na wakacjach no cóż zimno, mokro i dwa dni pogody to naprawdę za mało. Ale nic odbijemy sobie może w sierpniu jeszcze. Widzę, że foteliki wymieniacie. My przed wyjazdem też chcielismy ale ten nasz upatrzony jeszcze za duży. Choć świetny to jeszcze poczekamy.Póki co jeździ jeszcze w chicco transit yet. A ten w planach to http://allegro.pl/item403315948_foteliki_jane_indy_plus_z_isofix_4_kolory_promocja.html Jakośmocno ciązowo się zrobiło ja od dwóch miesięcy biorę folik, ale to tak dlaspokoju ducha męża bo mu powiedziałam, że przecież trzeba się przygotować itd. No ale cholewka tyle leków biorę teraz bo przecież ten kręgosłup i alergia. Mnie się nie bardzo śpieszy. Misia, ty też coś podejrzewasz? Teraz kilka nowin Dami nie musi byc już wysadzany bo woła i kupka też już w majciach nie ląduje więc krok milowy do przodu. Gada owszem coraz więcej ale do mistrzów mowy to nie należy. Mamy znowy taki nie przyjemny okres bo teść właśnie kolejny raz operowany w Gdansku i okazało się że jednak nie wytną guza bo przy żyle głownej. No i wiecie wakcje też nie bardzo przez to udane były. Ja na dodatek coś z kolanem zrobiłam i kuleję. Nie uderzyłam ani nic za to noga spuchnięta i trudności w chodzeniu. Cały tydzień znowu jak nie promoto to lekarz i tak w kółko. No dobra kochane witam gratuluję sukcesów w każdej dziedzinie i obiecuję się częściej odzywać jak fotki obrobię to sie pochwalimy. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. Lidziu jak fajnie że wróciliście szczęśliwie.. a własnie takie jest nasze polskie morze... ale widok niezastąpiony..my chcemy sie wybrac na kilka dni ale gdzuies w góry tak w polowie sierpnia, ale jeszcze nie wiadomo bo budowa i jeszcze teraz kupiłam ten fotelik i czeka nas szczepienie przeciwpneumokokom. no i oczywiscie moja nieszczesna praca....mgr:( Lidziu zdjęcia fajne..mnie Dami urzeka na zdjęciu z pączuszkiem i z kukurydzą oraz przy koniach.. a i jeszcze piekne jest z tobą na plażyco za uśmiechy:) my po weselu..piękne wesele...kolezanka ze studiów dziennych pozdrawiam gorąco... a i czekam na wizytę Waszą Lidziu.....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak pusto.. gdzie wszystkie kobiety? Lidia zobacz syna Michała-Krystiana Sebastiana http://picasaweb.google.pl/Julia.malutka/Bunia/photo#5225791257940150562 Wiesz Lidziu ja tez miałam nadzieje na ciąże...była jakaś iskierka ale cóz właśnie konczy mi się @..a mój mąż powoli zmierza w tym kierunku...ale myślę ze zejdzie jeszcze. Gratulacje dla Damiego za sukcesy nocniczkowe!! zmienił się - \"wydoroślał\" :) zdrówka dla WAS to jest własnie polskie morze, ale widoki piekne. zdjęcia fajne...mnie urzekł Dami na tym z pączkiem i z kukurydzą oraz niesamowite Wasze uśmiechy (Twój i Damiego) na plaży. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów oglądam zdjęcia wasze i pisze o nich po raz kolejny.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy! O jaciuniu jaki słodki, normalnie jadę jużą za kilka dni do Edytki i też już wyściskam Dawidka. Oj pracowity dzień musiałam ogród odchwaścić potem gołąbki zrobiłam no i do rodziców bo Dami już się stęsknił i mówił baby dziemy! Tato zrobił mi wreszcie takie przęsła do sznurków więc nie będę się męćzyła z suszeniem prania na suszarce metalowej. Ale mnie to ucieszyło- sam z siebie! Póki co podkurowana no i mam ochotę na basen może jutro. Misia znowu schudłaś. Oj widzę, że noszenie cegieł sprzyja szlifowaniu talii osy. Ale pochwal się ile jest już pokaż no fotki. Cieszę sie, jak już stanie to pierwszy parapet kupuję ja i przyjeźdżam na parapetówkę. Super własny domek! Dami już śpi ostatnio w klockach się lubuje i na okrągło stawia wieże, domu itp. Najlepsze jest to, że nas woła i odmienia mamo, mamuś, mama lub tato, tatuś, taciś, tata jak nie zaregujemy wtedy woła: Dzidzia- czytaj Lidzia lub Minon czytaj Miron! Hihihi cwaniak jeden. No pochwalę się jeszcze choś póki co narazie się zastanawiamy mocno nad kupnem suczki asy husky lub malamut. Narazie za i przeciw obgadujemy. No dobra uciekam papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. ale pogoda wiatr jak cholera...troszke słonce przebija czasem.a ja pranie powiesiłam ciekawe czy nie lunie. wczoraj kupiłam sobie dzinsy bo wyprzedaz likwidowali sklep.normalnie 89 a ja zapłaciłam 39 zł. lidziu sama nie wiem.brzuszek to nie powiem mam wałeczki.a tak dobrze sie czuje tak.a jem normalnie.nawet nie normalnie bo kolacja po 22. Lidziu jak sie uporasz ze wszystkim zajrzyjcie.zobaczycie domek.mury całe stoja i czesc scian działowych gdzies za tydz beda wylewac strop.drut wczoraj zakupilismy.normalnie szok.darsc drutu 6000 zł.teraz jeszcze deski na dach bo stemple juz sa. ale kiedy to bedzie....nadze mieszkanie:(chcemy zeby na zime nakryc papa bo koniec kasy...na razie..trzeba zbierac na dalsze prace! całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo MAry fajniutki ten szkrabik :) a Ty rzeczywiscie szczuplutka jak nie wiem, fajnie :) Lidziu za co mnie tak podziwiasz?? My z Nadią dzis na plazy, hehe zupełny spontan, bo na 9 na badania musiałam jechać i stwierdziłam jak juz tak blisko to lecimy na plaze, zabawek kilka mielismy, bo na plac zabaw miałysmy isc potem, ale wylądowąłysmy na placu zabaw na plazy a potem poszłysmy blizej morza i Nadulka nosiła wode w wiaderku i foremkach i łopatką hehe frajda jak nic, Najgorsze ze nie miałaysmy ani recznika ani koca nic hehe w pewnym momencie patrze a ta gesia skóra taka zmarznieta ...hihi od razu w ubrania i bieganie po piachu, od razu cieplutko sie zrobiło, potem jeszcze na piechotke do domku ...normalnie dzien extremalny ;) Jutro Bartek wziął wolne i tez jedziemy na plaze ..no chyba ze pogoda nie dopisze :( Teraz łeb mi pęka i zmeczona strasznie jestem ..ciekawe tam moje wyniki ...a krwi to mi zabierali i zabierali hehe troche tego było ;) MAtunia pewnie juz na urlopiku sobie wypoczywa, a Emcia i Avinia ? gdzie jestescie dziewczyny? Aviniu jak sie czujesz? pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Mary zdjęcia suuper, ślicznie wyglądałyście ..a opalona jestes super :) Hihi a w tym zborzu nie pokuło Buni? na porzeczkach Naduska tez była juz tylko ona do brzuszka pakowała a nie do wiaderka :) A my dzis plazowalismy prawie cały dzien wzielismy dla Nadii basenik ..oj miałą zajecie topiła zabawki sprawdzała które pływają zamki budowała a potem jak sie do wody zaczęla wybierac hihi to i karuzela na falach i skakanie hehe ludzie z boku siedzieli i podziwiali. Potem obiadek na plazy ..ehh fajny dzien Pozniej poszlismy do sklepu z odzieza ciazowa bo myslałam zeby jakies spodnie takie na lato sobie kupic, ale dajcie spokój 119-169 normalnie poszaleli i zeby to choc cos ładnego było, zrezygnowałam, jakos chyba te kilka dni lata przebąkam w tym co mam ..albo na allegro zobacze, choc nie lubie tak zamawiac. A Ty Aviniu miscisz sie jeszcze w stare ciuszki? ehh ja nie we wszystkie juz. Własnie sie umówiłam do ginka na kolejną wizyte ..w sumie to ostatnio sie juz tak dobrze czuje ze nawet nie wiem czy na pewno jestem w ciąży?? pozdrówka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... Dociu Julia zadowolona w porzeczkach i jakoś sporo wytrzymała.. super ze dobrze sie czujesz.. a miły dzien mieliscie, naprawde.. zazdroszcze...:) mam nadzieje ze my sie tez wybierzemy gdzies na kilka dni razem..pomomo ze maz mnie ostrzegl ze jesli pracy nie skoncze to nici z wyjazdu...ale nie skoncze....raczej pozdarwiam..no wreszcie troszke słonka do nas wyjrzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mary, trzymam kciuki zeby kazda z Was choc jeden dzien taki miała, u nas po miesiacach beznadzieji w koncu jakies swiatełko i dosc fajnie Dzis tez przyjemny dzionek ..cały dzien na plazy z tym ze na obiadek wrócilismy do domku, bez sensu tyle kasy wydawać ..na w sumie byleco, i potem juz po obiadku znowu na plaze fajnie a gorąco dzis o rety upał jakich mało A no i kupiłam sobie kilka ciazowych ubranek, spódnice i spodnie no a bluzka to w sumie taka normalna, były troche przecenione wiec juz ceny nie straszyły :) no i jeszcze w piatek właski przyciełam hehe wczoraj uczesała mnie na pól butli lakieru ..dzis jeszcze nie myłam i jakos sie trzymaja no ciekawe co bedzie jutro po umyciu. Jutro jedziemy do restauracji ...Bartka rodzice nas zapraszają. A tam szwedzki stół ...ehh a ja ostatnio ledwo co w siebie mieszcze i juz obzarta sie czuje ..a głupio tak przez tyle czasu tam siedziec i głodnym wyjsc. ...ehh a pozatym taka pogoda ze lepiej byłoby na plazy posiedziec niz w restauracjach sie meczyc :( no cóz nie narzekam juz aaa mój mąż kupił sobie zabawke hahaha samochód zdalnie sterowany hahaha normalnie mam z niego polewke siedzi i sie bawi :) No chyba teraz musi byc chłopak ..zeby miec wymówke dla kogo te zabawki bedzie kupował pozdrówka i miłej nocki i niedzieli :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pustki niesamowite ...hihi dziewczyny odpoczywaja i przetwory robią pewnie ;) a ja sie obijam lece płukac Nadusce włoski ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu no widzisz szkoda ze teraz nie wybraliscie sie na urlop ...pogoda marzenie na wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!!! mam zaległości w czytaniu...muszę to nadrobić :) dzisiaj była piękna pogoda, więc spędziłam z dziećmi cały dzień na polku :) Miałam przyjemność poznać jedną z naszych koleżanek styczniowych z jej słodką córeczką no i oczywiscie męża.Przyjechali do nas na parę dni.Było super!!! może kiedyś i nam uda się spotkać? :) uciekam coś porobić jeszcze :) jak tam samopoczucie naszych mamusiek? :) miłej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... jestem taka zmęczona i zła.... ze wyc mi sie chce.....buuuu:( jakiś głupi nastrój, do tego kilka spraw awznych na głowie i jeszcze strasznie niedobre dziecko..normalnie dzisiaj jak bym mogła to bym ja oddała na trochę... no nic, nie bede zamulać spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj juz lepiej.. ale zobaczymy jak Julia wstanie. ja potzrebuje juz chwili wytchnienia.no w sierpniu jak wróci moja siostra z norwegii to pojade do radomia na tydzien..a poza tym może uda nam sie wyjechac na wakacje...:)i hope teraz jade zawizc pracowników tescia kilka km od nas... ciekawe czy mysza sie nie obudzi zanim wróce bo cos sie kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dami śpi jeszcze wczoraj też był nie zmordowany około 23 poszedł spać, ale emocjonujący dzień miał. Ja pije kawkę, sprzątam i mam nadzieję, dziś się poopalać. Dociu oj wścieknieta jestam na to nasze morze więc dadmucham basen rozłożę kocyk i bedę się piec. Dami wszedł w fajny etap samodzielnej zabawy wreszcie klocki ruszyły i frajda co nie miara. Misia, a te leki pamiętasz pomogły udało sie zażegnać stan zapalny? My w zeszłym tygodniu na basenie pierwszy raz Dami zachwycony ale miał obowę przed wodą. Dobrze, że choć na chlor nie uczulony. Wiecie zaczęły się grzyby ale przy takim skwarze to musiał bym być conajmniej walnięta solidnie żeby do lasu jechać. Już niedługo długi weekend może by pojechać na Włodawę co Misia? Jak uważasz może byśmy polecieli? Moja praca przyjęta zostało niewiele formalności- Misia bierz się do roboty bo ja nauczona swoim przykładem wiem, że potem coraz trudniej. Emcia jak u Ciebie pogoda lepsza? A dzieci mało ostatnio piszesz o nich? Avinia, a ty i Docia jak brzuchatki się czujecie? Matunia pewnie wróci z wiadomością, że bocian trafił w sedno hihihi. Dobra uciekma zjem na spokojnie serek i może pencełek wstanie. Buziolki i życze pogody drogie panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu chętnie pozyczę dla mojego męża...i siebie także.. co do stanów zapalnych to znów coś sie zaczyna.. przedwczoraj byłam na basenie i widzę ze zawsze po nim coś jest nie tak! ja zawiozłam pracowników.powiesiłam pranie teraz kończę zupkę i leczo..bo musze zajrzec na działke i potem uderzamy nad staw prazyc sie.. wczoraj byłam z mała ona uwielbia wodę i piasek... Lidziu co do wyjazdu chcemy sie wybrac do bałtowa może w niedziele..co wy na to?? a myslimy nad wyjazdem w połowei sierpnia.....na 5 dni około..góry albo okuninka.... co do pracy mgr...to próbuje cos poprawiac jeszcze i cały czas czekam na ostateczne wyliczenie zalezności przez tego doktorka z wa-wy ale cos mnie zwodzi juz 2 tyg, niestety:( pozdarwiam Lidziu pieknego słonka.. dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo JA dzis juz dobrze znów smigam ..zrobiłam dzis gołąbki na obiadek, ło matko ale wielką kapuche wtachałam na te 5 pietro + inne zakupy - troche przesadziłam myslałam ze rece mi sie urwą ..no ale jest oki A wczoraj makabra migrena i cały dzien do dupy. Nie wiem jak to jest ale zaden inny ból mnie tak nie rozbija jak ból głowy :( Lidziu no nie mów ...Twoj chciałby jakąś określona płeć?? hehe kurcze nie moge, ale wogóle są ludzie którzy rzeczywiscie na powaznie traktuja takie rzeczy ...a co potem jak wyjdzie ta \"niechciana\" płeć ot tak przez przypadek bo jednak cos zawiodło??? NAdia dzis rano wógóle do mnie sie przytuliła i mówi \"mamusiu nie idz dzis do pracy\" zatkało mnie i mówie ze przeciez z babcia tez jest fajnie ...a ona ze \"z mama tylko fajnie jest\" i ze \"nie pójdzie z babcią na spacerek\" i ze \"tylko tata bedzie pieniazki zarabiał\" normalnie szok. Rzeczywiscie z babcia na spacer nie poszła, troche sie wkurzyłam bo u nas ukrop w domu 28st, pot z czoła przy siedzeniu sie leje a ona dziecka na spacer nie umie wyciągnąc, no ale cóz... Lidziu trzymam kciuki oby wszystko z pracą dobrze poszło :) A co do basenu tez mam ochote popływac ..ale sie boje nie wiem poczekam jeszcze az 1 trymestr sie skonczy i chyba pójdziemy :) Kupiłam sobie w koncu spodnie i spódnice ciązowe znalazłam sklep z przystępnymi cenami :) fajnie podobają mi sie ) pozdrówka papap Aviniu co tam u Ciebie??? nicv sie nie odzywasz?? PWenie wyjechałas sobie gdzies na wczasy? Odpoczywaj a jak wrócisz odezwij sie co tam u Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwal sie Docia UBRANKAMI! Hihihi śmieszny link wam wysłałam! Zawsze marzył o dziewczynce ale nie należy do osób które by były nieszczęśliwe z powodu drugiego dziecka tej samej płci. Stwierdził jak go przed chwilą zapytałam o to, że warto spróbować, a w sumie to jak Bozia da0 to byle bezkolki i zdrowe! Hihihi. Pewnie chciała bym dziewczynkę ale co ma być to będzie! Próbować warto. No Docia ja w zeszłym tygodniu gołąbki jutro leczo bo Misia mi podsunęła pomysł- dziś u niej było. Tylko ja robię takie z piersią kurczaka. Aktualnie piję Doga bo coś mnie cewka boli i nerki. Wypłukam zobaczymy hihi. Docia zdrowie Twoje i dzidzi! Damik dziś mnie zaskoczył powiedział troszkę tak jeszcze po swojuem ale dało się zrozumieć Nie dziekuję- proponowałam mu jabłuszko! HIHIHI ale super sam już się ubierze dziś wyszłam wieszać pranie on kończył śniadanko, za chailę wybiega, buty sandały nadmienię dobrze założone w prawdzie w majtkach i koszulce ale wiedział, że słońce i czpkę założył hhihihihhihi grubszą bawełnianą ale grunt, że złożył. Potem pojechałąm na zakupy jadę słońce jak choroba on w foteliku woła: ońce, Mamuniu lary! Czyli słończe Mamuniu okulary! Tak ostatnio ładnie odmienia Mamo, mama, mamuś, mamuniu i to mu wychodzi pięknie. No dosyć chwalenia pa dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. piekny dzień znów mamy... Lidziu jak wczorajsze opalanie...? ja miałabym ochotę dzisiaj na placki ziemniaczane i sosoik ala po węgiersku..ale byłam juz w sklepei i nie było tego mięska na gulasz więć nie wiem..zajrze jeszcze do drugiego.. pewnie ze plez dziecka jest nieistotna..aby zdrowe było..ale podswiadomie zawsze sie chce ja np[ chłopca.próbójcie Dociu Nadusia pieknie powiedziała...dziecko wie co mówi:) moja Julia tez podejmuje takie gadki. a Dami no no...kawalerrośnie.. cudowne lidziu jak tak sam zaczyna mówić cos od siebie, prawda?! ja zawiozłam pracowników znów.. wczoraj Julia grzeczna była ale jak zapytałam ja jak wstała jaki ma nastrój i czy bedzie grzeczna to powiedzioała ze nie bedzie! pózniej pobyła całe popołudnie z dziecmi...więć zadowolona//// całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny mam nadzieje ze Was nie uraziłam z tym planowaniem płci. OCzywiscie kazdy o czyms sobie marzy, i oczywiscie życzę z całego serca Lidziu Tobie dzieczynkę, bo tak jak na początku chciałam miec chłopca, tak teraz bardzo sie ciesze ze mam kochaną dziewuszke :) MAry a Tobie oczywiscie chłopca jesli sobie zyczysz :) Hha a z tym linikem tez fajnie wyszło, bo moje gg jest zawsze otwarte i kazdy moze odebrac wiadomosc bo bartek nie ma swojego i akurat on siedział przed kompem, a ja weszląm do pokoju to on od razu ze cos specjalnie dla mnie przyszło i otworzył ...haha i stwierdził ze to nudne bo za mało kobitek jest ..hahah ja na to ze to nie dla niego wiadomosc byłą :P To mowisz ze dog dobry na te dolegliwosci :) szkoda ze ja nie moge ale chyba chłopak bedzie bo cos mnie ciągnie jak wcale w tamtej ciazy to teraz bym se cosik wypiła :) dziekuje za zrdówko :) No i gratulacje dla Damianka, oj caraz lepsze te dzieci ..takie kontaktowne i rozumne, hehe ostatnio NAdia dała jakiejs lali pić na niby oczywiscie, i ja zazartowałam ze gorace było i lala sie poparzyła. A ona mama to tylko zabawka i nie moze sie naprawde poparzyc :) no normalnie super. A kiedys bardzo zmeczona była wracamy z reala i na swiatłach sie zatrzymalismy a ona" kurcze jeszcze czerwone swiatło" z takim smutkiem w głosie ze hej. MAry ale narobiłas mi ochoty na placki ziemniaczane ..ale dla mnie to tylko z dzemem mmm pycha chyba w piatek zrobei :) choc trzec ziemniakw nie lubie a tu moje zakupy znalazłam w necie :) spódnica - http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=s149 rybaczki - http://www.9fashion.com.pl/go/_info/?user_id=257&lang=pl bluzka w sumie to nie widac zeby ona ciazowa była ale fajna, na wieszaku niespecjalnie miu sie podobała, ale pani przekonała ze jak przymierze zmienie zdanie i miała racje :) http://be.com.pl/beshopping/popup_image.php?pID=374 a teraz lece na arbuza bo maz juz od pol godz mnie woła :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×