Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

Marysu wszystkiego najlepszego dla Juleczki 🌻 🌻 🌻 u nas znowu Paulina chora, w nocy miała gorączkę, teraz 38 i skarży się na ból brzucha. Siedzi zamknięta w pokoju, bo nie wiem co jej jest, oby nie grypa żołądkowa, bo się załamię :o:o miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. Wszystkiego najlepszego:):):) i dużo dużo pociechy z dzieciaków i mężusiów Dociu dla Ciebie podwójnie z okazji urodzinek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) Pomyslnosci w roku 2009! :) o...i znowu nie moge pisac...mama na kawke przyszła :) To pa :) Pozdrawiam Was i Wasze rodzinki 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Wszystkiego dobrego w nowym roku :) Maju dziekuje za zyczenia ...choc do urodzinek jeszcze troche :) Nadia chora, ja chyba zaczynam od niej łapać, snieg nas własnie zasypuje, jutro chyba akurat pogoda na sanki bedzie no ale gdzie z chorym gardziołem :( Jej juz poprałam i poprasowałam wiekszosc ubranek, jeszcze kilka sztuk musze dokupic. A co tam u Was jakos trzymacie sie zdrowe?? A dzieciaczki?? Lece usypiac mojego chorutkiego szkraba papa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Hehe no to Dociu nk w błąd mnie wprowadziła bo wyświetlało mi się że masz urodzinki. No ale co tak dobrych życzeń nigdy za wiele ;). Dużo zdrówka dla Nadusi . Moje chłopaki zdrowe. Dzisiaj właśnie kupiłam szczepionki przeciw grypie bo pediatra powiedział mi że idzie bardzo ciężka grypa i warto zaszczepić dzieciaki ni i nas też. W poniedziałek wracam do pracy mam strasznego doła z tego powodu :(. No ale cóż jak będzie źle to wracam na wychowawczy i tyle. No a do tego akurat taka fala mrozów jak na złość:(. Miłej niedzieli Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!!! Maju no pewnie hihi że zyczen nigdy za wiele :) ale juz przynajmniej wiem skąd wzięło się to zamieszanie ...hihi rzeczywiscie jak wypełniałam formularz w nk nie wpisywałam daty urodzin on miał jakąś domyslną i tak zostało ...hehe czytajac smsy 1 stycznia myslałam ze ludziki zyczenia z okazji nowego roku slą hihi smiesznie wyszło :) No a z ta pracą to rzeczywiscie lipnie ...jej życze Ci oby wszystko było dobrze w pracy no i z chłopcami. Ja troche boje sie szczepionki p grypie, mój brat sie kiedys szczepił i jemu tylko zaszkodziła. No ale mojej babci pomaga. no ja dzis tez na maksa rozłozona na nic nie mam siły a prognoza sie spełniła i duuuzo sniegu i słonca u nas ...no ale trzeba w domku sie kurowac, ba nawet siły na wstanie z łózka nie mam siły :( Spadam bo własnie bartek pizze przyniósł hehe fajnie co w niedziele pizze jesc ...no ale co zrobic jak sił na wszystko brak?? papa pozdrowionka i nie dajcie sie mrozom i zarazkom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki :) Dzis zaliczyłam pierwszy dzień w pracy po trzech latach przerwy :) nawet ok. Poszło szybciutko i z górki:) Przeleciało jakbym nie pracowała 8 godzin, a 3 godzinki :) pozdrawiam Was wszystkie, dzieciaczki i dzieciatka w brzuszkach:) Duuuzo zdrówka!!! I duuuzo rozgrzewajacych chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja wczoraj też zaliczyłam pierwszy dzień w pracy. Miałam lekkiego stresa bo miał 15 miesięcy przerwy. W sumie to dobrze było . Tylko przykro dzieci zostawić :( no ale jakoś się przyzwyczaimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko to właśnie najbardziej boli...:( Ale ja od czwartku ide na L4:D wiec Haneczka znowu z mamusia bedzie :D:D:D Boziu! Jak ja ja kocham!!! Drugie szkrabiatko równie mocno i ono juz to pewnie wie :) ❤️❤️ :) Pozdrawiam was i Wasze pocieszki na zewnątrz i wewnątrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja dostałam antybiotyk :( buuuu juz nie mam siły na nic a tym bardziej na chorowanie :( A tak nas zasypało ze hoho bylismy niecałe 30 min u lekarza i samochód cały zasypało, wszytskie ulice białe, hehe najsmieszniejsze w tym wszystkim to ze Nadusia tyle na snieg czekała a jak w koncu spadł to wszyscy jestesmy choprzy i tylko tyle co dzis do lekarza poszlismy i raz kiedys do sklepu i spowrotem :( no a na piatek juz deszcz zapowiadają ciekawe dobra nie smece papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz jeszcze u ginka dzidza ma 180 tetno rety pocieszcie mnie bo ja juz chyba nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dociu ❤️...nie mozesz sie tak zamartwiać, bo dzidzius to odczówa i temu serduszko mu mocniej bije...Tętno spadnie jak sie uspokoisz... Wiesz , spróbuj sobie pic melise. Ja z Hania w ciazy piłam cały czas, bo ona chociaż tetno miałą dobre, yto mi mało brzucha nie rozwaliła tak skakała. I mnie to bardzo bolało. lekarz polecił melise... Ja sie uspokoiłam i mała sie wyciszyła.. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym... - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU". ❤️❤️❤️:):):)❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) My właśnie wróciliśmy ze spacerku hehe raczej ze saneczek. No a Kamilek z tatusiem jeszcze na dworze próbują lepić bałwana :) Super taka zima sniegu nie za duzo no i takiego mrozu juz nie ma.Dzieciaki maja radochę Maciek usypia a ja się zarz biorę za sprzątanie bo teściowie maja przyjechać dzisiaj w odwiedziny. Minął mi pierwszy po powrocie tydzień pracy. Miałam obawy jak to wszystko będzie ale jest dobrze. Chyba nawet teraz jestem lepiej zorganizowana jakoś to wszystko godzę prace dom. Miłego dnia jeśli ktoś tu zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wszystkiego dobrego w nowym roku i dużo zdrówka dla Was wszystkich!!! u nas wszyscy zdrowi tzn Paulina skończyła antybiotyka ja sie nim kuruję, ale to tylko infekcja gardła a nie nic poważniejszego :) Dociu o ile pamiętam, norma tętne dziecka waha się pomiędzy 140-180 tak więc nie zamartwiaj się :) na kiedy masz termin bo zapomniałam :O:O a ja wypisałąm znowu Paulinkę z przedszkola, bo jak mi lekarka na wizycie powiedziała, żeby jej nie puszczać aż do wiosny, to po co ma byc zapisana? płacę i tak sama się nią zajmuję, do tego te cholerne infekcje aaaa szkoda gadać.. jutro idziemy na urodzinki mojej mamy :) co przygotowujecie na dzień babci i dziadka? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/|_ ............>,\"< ......................._/|_ ......................>,\"< ......._/|_ . .....>,"< ____$$$$___$$$$$$$$$$____$$$$ __$$???$$$$$$$$$$$$$$$$$$$???$$ __$$??$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$??$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶¶$$$$$$ ____$$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶¶$$$$$$ ____$$$$$$$$???¶¶¶???$$$$$$$$ ____$$$$$$$????¶¶¶????$$$$$$$ _____$$$$$$????????????$$$$$$ _______$$$$$$???????$$$$$$$ _____$$$*****$$$$$$$$******$ _$$$$***********$************$ $$$$$*****DLA******JASIA :)*****$ $$$$$$$$$*********************$ $$$$$$$$$$$**********$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$********$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$*********$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$***********$$$$$$$$$$ _____$$$$************$$$$$$$$ __$$$$$$$$$************$$$$$$$$ _$$???????$$$**********$$????????$$ $$???????????$$$*****$$$???????????$$ $$????????????$$$$*$$$$$???????????$$ $$????????????$$$$$$$$$$?????????$$$ $$$?????????$$$____$$$$$???????$$$ _$$$$$$$$$$_______$$$$$$$$$$$$ Jasienku! 100latek i spełnienia wszystkich marzen - tych dziecięcych błachych , jak i tych wszystkich na dalsze latka :) Gratulacje Mamusiu rocznicy porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki przez to wszystko zupełnie zapomniałam o naszym Jasku juz duzym kawalerze ..nono wszystkiego najlepszego z okazji tego roczku Twojego, oj zebys rósł zdrowy i jak najmniej mamusi rozrabiał. Jeszcze raz naj naj naj ....buziaczki Oj dziewczyny ja nie wiem co to za choróbska teraz sie panoszą :( zeby tak długo byc chorym???? przeciez kiedys jak zaczełam juz stosowac antybiotyk to po 2, 3 dniach stosowania juz oki sie czułam, a teraz zdycham przez p[onad tydz w domu siedziałam bo siły nie mam na wychodzenie, no ale mam nadzieje ze w koncu minie, i poród juz zupełnie zdrowa bede. A wczoraj bylismy obejrzec szpital, oj nawet dobre wrazenia odnieslismy ...wiec chyba rodzimy w gdyni. Bylismy tez w ikei i kilka pudeł na zabawki przytargalismy, bo tu sie juz bajzel zrobił jak nie wiem. pozdrówka i buziaczki dla wszystkichj mamus i ludków malutkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dociu, a na kiedy Ty masz termin? Przepraszam,ze zapomniałam,ale jakoś mi wylecialo z pamieci... Ja dopiero na około 13 maj :) ale juz sie doczekac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za życzonka :) Dociu widzę, że już porodówkę chodzisz oglądać :) czyli juz bliziutko :) O ile pamiętam to termin masz na początek lutego, tak? A ja wczoraj z Paulinką poszłam na łyżwy na lodowisko :) ale było super!!! i powiem szczerze szło jej bardzo dobrze :) ostatni raz byłyśmy 2 lata temu bo rok temu byłam w ciąży a wczoraj moja córka pokazała mi piruety na lodzie haha :) fajnie móc sie wyrwać z 1 dzieckiem i poświęcić mu więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu..ja już nie moge doczekac sie łyzew :) Sama jeździłam zawsze - co roku w każdy weekend, a w ferie codziennie:) Od 4tego roku zycia:) No i mam zamiar zabrać w przyszła zimę Hanie na lodowisko :) Ciekawe jak sobie poradzi:) Eluś, a jak myslisz? Czy lepsze są łyzwy te skórkowe, czy te wyprofilowane plastikowe? Hodzi o Hanie... Bo ja to i a hokejowych dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dawno nie pisałam bo kończyliśmy remont mieszkanka. Już wszystkie pokoje mamy zrobione jeszcze tylko firanki... Mój Kubuś zaczoł w końcu wołać na nocnik tak z dnia na dzień sam teraz tylko pampersy zakładamy mu na noc. Już myślałam że nigdy nie wyjdziemy z tych pieluch. A teraz te gorsze wieści. Wczoraj byłam u lekarza no i szyjka macicy jest skrócona i miękka i nie trzyma do teraz robi się rozwarcie więc nie jest zaciekawie bo to dopiero 33 tydzień. Dostałam zastrzyki Kaprogest i 4 lutego kontrola jak bedzie dalej tak się robić to czeka mnie szpital. Teraz w sumie nic nie mogę robić Moim Kubusiem zajmują się wszyscy z rodziny abym leżała a ja i tak się zamartwiam :( Jutro przyjedzie babcia męża aby nam troche pomagać bo jak tylko troszkę pochodze to mi brzuch twardnieje więc muszę uważać. Nie smęce już. 3majcie się ciepło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Avinia...:O Nie ciekawie... Trzymaj nogi na krzyż i dade :D A tak serio, to oszczędzaj sie jak najwiecej... byle jeszcze 3 tygonie:) Trzymam kciukolki:) ja sie w poniedziałek dowiem co z moim łożyskiem. Czy sie podniosło i poród sn...mam nadzieje. Czy zeszło jeszcze mocniej na szyjke i niestety cc:( Niby sie oszczedzałam przez ten czas, ale wiecie jak to jest przy dziecku...i przy mężu:O To drugie dziecko... Chciaż nie powiem - pomaga mi ile moze. To raczej ja nie pozwalam spbie pomagac, bo xle sie z tym czuje. Oj...dobra tym razem ja nie smece... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!!! Nie przepraszajcie dziewczyny ...przeciez to normalne zeby tyle czasu pamietac jedna date hihi ;) MAm termin na 20 lutego czyli jeszcze ponad miesiac, no ale to chyba ten najgorszy miesiąc ;) Oj jak ja tez uwielbiam łyzwy, ale teraz na nic nie ma czasu, pozatym Niunia jeszcze za mala. No a mi tak jak Emci wydaje mi sie ze skórkowe najlepsze, jednak zawsze to komfort dla nózek. Ja łyzew plastkowych nie miałam ...ale juz w rolkach plastikowych zupełnie inaczej sie jezdzi. Aviniu gratulacje dla Kubusia, no my teraz utknęlismy na pieluchach w nocy i tez juz mam czarne mysli ze nigdy sie ich nie pozbedziemy :( No a z tym rozwarciem to rzeczywiscie kiepsko, ale nic sie nie martw. Bedzie dobrze. A na kiedy Ty masz termin wydawało mi sie ze tez tak cos koło mnie? A ty na marzec?? Pozatym to juz koncówka ..moja kumpela przez cała ciąze musiała na siebie uwazac, bo od poczatku cos sie działo, szew miała załozony a tez z córeczka, takze nieziemsko. No ale juz urodziła zdrowego i slicznego chłopczyka :) A ja tez jak chodze mam twardy brzuch i nic sie u mnie nie dzieje, a co gorsze w tamtej ciązy juz od 6-7 mca mi tak przy chodzeniu twardniał, a urodziłam po terminie. Mam nadzijej ze nie bede terazaz tak długo chodzić ;) No a tak z ogólnyc to dzis sie juz obudziłam z czuciem hihi moe to smieszne ...ale dla mnie to było straszne, prawie 2 tyg bo od soboty 3 sty nic nie czułam, ani smaku zadnych potraw, ani nosem zadnych smrodków czy zapachów, po prostu nic ...a dzis juz jak reką odjął ..oj jak sie ciesze, jestem coraz zdrowsza i mam wiecej pozytywnych mysli hihi i mam nadzieje ze juz nic sie nie przyplącze do porodu no a potem to jeszcze gorzej ....az sie boje wszystkich odwiedzających :( pozdrówka i trzymajcie sie dzielnie :) LIdziu Mary a co u Was0tak długo Was nie słychać? mam nadzije ze wszystko oki? buziaczki dla wszystkich mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla TRZYLATKI 🌻 🌻 🌻 Avinia, a nie może Ci lekarz założyć szwu? przecież to prostrze, niż leżenie do końca ciąży. Porozmawiaj z nim. Dociu no jeszcze miesiąć...a potem się zacznie haha :) wiesz, jak urodził się Jasiu do prawie teraz, gdzie już jest bardziej samodzielny i pobawi się sam i pochodzi, to był najtrudniejszy okres. Trzeba liczyć, że pierwszy rok jest bardzo ciążko...potem już jakoś leci :) matunia daj znać co u Cibie po wizycie :) wszystkim brzuchatkom i nie tylko 😘 3majcie się zdrowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×