Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
Chyba będe miał dzisiaj przez was problem z zaśnięciem :D No dobra musze juz kończyć. Do jutra mam nadzieję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick- jesli twoje jest opowiadanko o kinie to pisalas do mnie ;) mam w adresie, przy nicku nr 185 wiec juz bedziesz na bank wiedziala ktory to moj ;) potencjalny- bedziemy sie nawzajem zajezdzac ;) Mamy podobne temperamenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
S już odpisałem 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
A ja musze zjeśc śniadanko bo wstyd sie przyznac ale dopiero co wstałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ zaden nick nie wchodzi, Potencjalny przeczytałam wasze mailiki bardzo późnym wieczorem i postaram się na nie odpisać jak poczta na wp zacznie mi działać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R. witaski :) a nie dziala ci ??? ja tez mam konto na wp i dzis bylam ijest oki :) ja to te konta to juz mam wszedzie...ale tak raz szwankuje jedno a raz drugie hehe o jest mailik od D. ide poczytac...R. czekam na twoja odp bo mam kilka pytan jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi odpiszę na forum, bo coś z moją pocztą kiepściutko, chyba muszę ją zmienić. Co do Twojego pytania to ja oczywiście się zagadzam, w końcu topic ten założony jest z myślą o \"publicznym\" fantazjowaniu, jeśli wszystko będziemy przenosić na priv to mijało by się to z celem:) Kwestia jest tylko taka, na ile możemy sobie pozwolić na topicu, żeby nikogo zbytnio nie zbulwersować...Co to fantazji to jak na razie toczy się ona w całości na topicu, prócz paru szczegółów, które miały na celu tylko i wyłącznie podanie kilku faktów, by urealistycznić tą fantazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
{czesc] prada 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ prada 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiedz coś o sobie, bo do tego topicu trzeba się wkupić:p 35 to wiek? M płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysląca kobieta! możesz wpaść na mój topik , może dowiesz się coś więcej o mnie , choć niektórzy mówią że tajemniczy jestem .Spotkasz tam znajomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×