Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanili

Grzybica paznokci - jak ją pokonać.

Polecane posty

Gość młoda wdowa
Podaje wcześniej... "Odrobina sody oraz dwie krople 3% H2O2 i taką papkę wcierać starannie w zaatakowany paznokieć" To myślę, że tyle wystarcza na 1 paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
..a powiedzcie, gdzie dostanę tę sodę, w markecie...na półce z solą? przyprawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7mila
młoda wdowa nie czytałaś co wcześniej , mi nie chodzi o paznokcie, tylko o skórę stóp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Sode dostaniesz w kazdym sklepie spozywczym,tam gdzie przyprawy do ciast i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
Dzięki, Agusia...nigdy jej nie kupowałam:o Napiszcie...jeśli zauważycie poprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Paczkę NaHCO3 i butelkę H2O2 użyjemy do kąpieli całego ciała w wannie (wody do wanny nalewamy nie za dużo, tylko tak aby pokryć całe ciało). Do moczenia nóg w misce wystarczy czubata łyżka sody i dwie łyżki wody utlenionej (na ilość wody, tak aby pokrywała palce). Sodę kupimy najtaniej w Kauflandzie (39 gr za paczkę 80 g).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
:O:O ..I wszystko jasne... :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszana
:P :P Czy jest ktoś na tym forum, kto wyleczył grzybicę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
:) :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbiter
:o Czy ktoś z Was wyleczył, zaleczył tą papką z sody i wody utlenionej? Jak długo to trwało? Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
...no własnie...kto tym sposobem wyleczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Czesc wszystkim, czy ktos oprocz mnie zaczal stosowac kuracje ElJota? Ja drugi dzien dopiero, bo nie ma mnie w Polsce i mialam problem ze znalezieniem sody. Mam nadzieje,ze pomoze,choc u mnie bardziej to podchodzi pod drozdzyce...Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
🖐️ Agusiu... testuj i nam opisz.... z tego co napisał Eljot...po kilku dniach widać różnicę :O Czy można kilka m-cy tę papkę wcierać? bo tyle odrasta paznokieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaIII
Witam, widze ze nie jestem sama...grzybice lecze chyba od liceum a mam juz 23 lata...byl czas ze grzyb sie poddal, ale teraz znowu wrocil. na dodatek stosowalam tyle roznych srodkow ze na wiele mam uczulenie, wiec teraz mam i grzybice na dwoch paznokciach u stop i na dodatek pecherzyki ktore strasznie swedza(wyskoczyly od masci Mycospor).sama nie wiem juz co robic, masci przestalam uzywac,biore tabletki Erfin, one sa z terbinafina,ale co bedzie z moja watroba to nie wiem...czy ktoras z Was miala juz tak(chodzi o te wysypki po masciach)?powoli sie załamuje .zastanawiam sie czy inwestowac w jakas masc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Zostaw te masci i sprobuj sposobu ElJota. Cofnij sie do poprzedniej strony-tam jest dokladnie opisane co i jak. Ja lecze od bardzo wielu lat,mam zaatakowane 4 paznokcie.Zadne leki ani wcierki nie pomagaly. Mysle,ze sposob z soda i woda utleniona,ktory przedstawil nam ElJot zadziala. Poczytaj kochana i nie zalamuj sie,mnie podnioslo na duchu to co napisal i probuje wlasnie tego sposobu:) 3maj sie Mona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
A poza tym bardzo sie ciesze,ze znalazlam to forum, bo czulam sie do tej pory bardzo osamotniona z tym problemem,a teraz wiem, ze tak nie jest i naprawde mi razniej:))) Bede na biezac opisywala dzialanie nowej metody:) pozdrawiam wszystkich i milego dzionka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
Hej!🖐️ Coraz nas więcej! Spróbujmy tego sposobu...i tak nic nam nie pomogło, więc co mamy do stracenia??? Trzymajcie się! :classic_cool: Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaIII
ja od wczoraj stosuje ten sposob,jako ze w dzien za bardzo nie mam kiedy, to na noc nakladam sobie ta papke,zobaczymy czy pomoze.na moje pecherzyki(uczulenie) stosuje hydrokortyzon, jak narazie bez efektow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czort****
Ja stosuje na razie samą sodę, zastanawiam się jak ją połączyć z wodą utlenioną? Soda rozpuszcza się w temp min 20 st C, ale nie większej niż 60 st bo w tej temp następuje jej rozkład. Czyli woda utleniona musi mieć co najmniej 20 st żeby soda się rozpuściła - to jak podgrzewacie wodę utlenioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Czort, nie podgrzewaj wody utlenionej, rob papke a osobno w wodzie mocz utlenionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Nie chodzi o to,zeby sie rozpuscila,tylko wlasnie taka papke zeby zrobic. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
Więc mówicie....zabieracie sie do działania??? kolejna próba... Dajcie znać, czy pomaga??? POwodzenia! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Ja powiem tak- od razu pewnie nie zadziala, bo jak sie cos w organizmie przez lata rozwijalo to od razu nie zniknie,ale po 3 dniach stosowania wydaje mi sie, ze paznokcie zaczynaja troche lepiej wygladac. Zobaczymy jak bedzie,ale ja sie zaparlam i dzialam kilka razy dziennie w tej sprawie:) Ale teraz uciekam juz spac:) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa
🖐️ Czyli jednak coś pomaga ta papka... wiadomo, że za miesiąc albo dwa...dopiero zauważy sie zmiany... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam tylko...
zaczelam stosowac ten sposob od 3 dni. dodatkowo zalewam pazury olejkiem z drzewa herbacianego i citroseptem. nie mam nic do stracenia, warto wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska, podobnie jak wiekszosc jadlam wszystkie mozliwe leki, uzywalam lakiery i takie tam - nic nie pomoglo. Dopiero tu przeczytalam o candida i diecie bezcukrowej i od 1,5 tyg ja stosuje. Mam jednak pytanko - jak dlugo te diete nalezy stosowac? Niestety ja uwielbiam slodycze i potwornie sie mecze. Nie jem ich tony ale lubie i juz. Chyba widze poprawe ale nie wmiem czym chleb zastapic, co na sniadanie jesc, no i ziemniakow nie mozna, nie bardzo wiem co jesc :( Mozecie cos doradzic? Ooo nie wiedzialm ze owocow tez nie mozna , tak wiec widze ze dieta jest polowiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Mozesz zastapic chleb tylko w ten sposob,ze jesc na sniadanie platki bez cukru,np. zbozowe bezcukrowe lub otreby z mlekiem, ja tak robie.Albo jogurt bez cukru, a co do ziemniakow i makaronow to musisz calkiem wyeliminowac i np. wlaczyc do diety ryz brazowy, lub jesc miesko z warzywem jakims na obiad. Niestety ta dieta jest bardzo rygorystyczna, ja tez uwielbiam slodycze,ale jakos sie odzwyczailam,wiem,ze mi nie wolno i juz. A jak mnie najdzie czasem ochota,to od razu mysle sobie- co, mam karmic grzybki,ktore tylko czekaja na to???O nie, nic z tego! :))) 4 dzien stosuje sposob Eljota, widze malenka poprawe,ale na pewno na ostateczny efekt trzeba bedzie poczekac dluzej... Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za porade - a wiesz jak dlugo trzeba stosowac? Nigdzie nie moglam sie doczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×