Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

no to ja melduję się wieczorkiem dzionek minął ok pod względem jedzonka i jakoś tak bardzo szybko no a jutro pracuję miłego dnia dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zabieram się do robienia serniczka z poziomkami nowy przepis mam to zobaczę czy wyjdzie coś z tego ale to była propozycja dzieciaków a to że ja dietkuję to nie znaczy że oni też muszą a dla mnie to sprawdzanie mojej silnej woli a tak wogóle to stanęłam dziś na wagę i znów jest troszkę mniej niby niedużo ale mniej co daje się odczuć na ubraniach spodnie które ostatnio kupiłam celowo brałam takie bardzo dopasowane wręcz ciasne a że to dżins to wiadomo trochę się rozbije ale one są już dobre nawet po praniu i w sumie już taka mogłabym zostać bo już nie jest tak źle ale nic nie stoi na przeszkodzie by jeszcze troszkę zgubić miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Alex strasznie Cie podziwiam, o strasznie ja na razie nie mam żadnego samozaparcia na odchudzanie, może to przez gorsze i stresujące bardziej w pracy dni, może przez te ciemności egipskie listopadowe, nie wiem, nie chce mi się nic, jak zwykle zresztą o tej porze roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam odrobine motywacji :classic_cool: kupiłam sobie na allegro śliczną spódniczkę, no po prostu cud, no i okazało się, że ma w pasie na szerokość 2cm mniej niż w opisie :D co daje jakieś 3-4 cm w obwodzie mniej, co wiąże się z tym, że... :D muszę zgubić troche brzucha :D nie będę jej reklamować, bo za bardzo mi sie podoba, więc pozostaje tylko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam zatrzymana i masz motywację nic tylko do dzieła spódniczka czeka a przedemną teraz trudne dni @@@@ się przemęczę nie pierwszy raz i nie ostatni tylko ta ciągotka do słodkiego najgorsza i balonik zamiast brzucha a jutro wolna sobotka!!!!!!!!!!!!! czas pokusy..... nie dać się!!!!!!!! a Toli coś nie widać !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż tu tak pusto? no cóż? Alex sie rzyzwoicie pojawia, ale Tola to juz przegina ja tez zreszą,wiem, ale zaglądam :classic_cool: u mnie dziś ok, do tej pory kabanos drobiowy i wiejski serek, mam teraz trochę stresu w pracy, więc serka nie mogłam skończyć, tak mi sie zacisnął z nerwów żoładek 😭 w domu chwyciłam plasterek wędliny, żeby nie nawtykac sie czegoś innego zanim obiad się zrobi a obiad tuz tuż, pieczone skrzydełka plus zielone warzywa, może troche ogórkowej zupy tez zjem, w wersji bez zieniaków pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry za oknem nadal biało śnieg nie zniknął i już tak od razu zapachniało swiętami a ja tez w dobrym humorze bo skończyło mi się @@@ i taka czuję się lżejsza i stanęłam dziś na wagę i powiem ze było warto stopka zmieniona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Alex, super :D gratuluję 🌼 ja dzis pierwszy dzień @, jak \"wysikam\" nadmiar wody to brzuch będzie znów płaski ;) juz pojutrze :D z jedzeniem w miare ok, nie chudnę co prawda, ale co tam ;) schudnę, poza tym cieszę się, że wraz z @ przeszła mi ochota na slodyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita_na_pal_nabita
jak przestaniesz zrec to schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz znalazłam chwilkę by zajrzeć niby dziś miałam wolne a dzień za krótki i przed chwilką zjadłam drugi dziś posiłek tekturkę wasa wędlinkę drobiową i ogóreczki karniszonki a na sniadanko były dwie paróweczki i warzywka i zjem najwyżej jabłuszko a jak byłam w mieście to troszkę popatrzyłam w sklepach co jest tak pod kątem świąt ale narazie nie mam koncepcji jeszcze tydzień spokojnie poczekam a później zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
nie odzywalam sie dziewczyny bo zmienilam prace i mialm kupe roboty-praca lepiej platna ale wiecie jak to jest na poczatku -nowe srodowisko-i wogole-na razie zyje w wielkim stresie-mam szkolenie i wogole jakos zle mi ze wszystkim podjadlam troche slodkosci i nawadze troche wiecej ale tragedii nie ma-najgorsze ze cwiczyc nie mam kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam sorki ze wczoraj wieczorkiem nie pisałam ale uwierzcie sił już nie miałam od godz 7 rano do 17 praktycznie nie usiadłam nawet siusiu nie było kiedy zrobić i coś kręgosłup zaczyna dawać znać o sobie i wyobraźcie sobie że padłam o 21.30 spać to spałam do 9 rano ale wyspałam się porządnie!!!!!!!!!!!!!!!! a dziś tak jak przy sobotce trochę sprzątanka ponakarmiać swą młodzież trochę relaksu i na noc do pracy ale później 3 dni wolne to sobie odpocznę na maksa na porządki świąteczne jeszcze za wcześnie z zakupkami muszę poczekać do 10 na zasilenie konta także przyszły tydzień na luzie no i ja już po śniadanku kiełbaska na gorąco i grzybki marynowane i dużo herbatki a co dalej ??? to się zobaczy na co ochota weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a co tu takie pustki !!!!!!!!!!!!!!! ja odespałam noc i teraz mam wolny wieczór aże dzieciaki poszły się uczyć to komp dla mamusi miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie bez zmian dobrze że zaczął się grudzień, już coraz bliżej do wydłużania sie dnia jestem uzależniona od światła, nie ma co :D popijam czerwone winko na poprawę nastroju, niech juz te dni będą dłuższe bo wpadnę w nałóg ;) jeszcze utro poniedziałek, można się wściec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w ten poniedziałkowy pochmurny poranek taka pogoda że nic się nie chce i tak się błąkam po domciu za oknem leje słonka nie widać nic tylko spać a w nocy też byle jak spałam i budziłam się kilka razy wcale na złość a w dzień spać nie bedę szkoda mi wolnego dnia wstałam o 7 a śniadanko zjadłam o 11 trochę tv poogladałam trochę po necie polatałam i dzień wolny ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś i ja z ranka pomimo tego ze i dziś się nie wyspałam coś dla mnie te noce za krótkie są ale to chyba ta pogoda robi swoje bo ja lubię spać nie powiem ale bez przesady a dziś muszę z rana wyskoczyć na rynek i do miasta bo już nie mam na co czekać święta coraz bliżej i muszę popatrzeć co jest w sklepach a teraz wrzucę coś na ruszt i do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshee, jak mi dzis zle, jak mi szaro... mam taki apetyt na wafelki... zbliza sie dol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM sorki ze mnie nie było ale naprawdę nie miałam czasu dziś jestem po nocy do tego szkolenie i jeszcze inne sprawy takie rodzinne emocje ogasły to teraz mogę odpocząć trzymajcie się i zaglądajcie częściej bo naprawdę nam topik padnie pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni poranek wczoraj padłam wcześnie spać to dziś od 7 rano na nogach a miałam dłużej pospać no i rankiem wskoczyłam na wagę ale jest ok pokazała 67,500 czyli ciutkę schudłam ale co ważniejsze nie przytyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no a dziś polatam po sklepach i może coś dzieciakom znajdę na swięta pa miłej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
gratuluje Alex-naprawde malo wazysz-jestem w szoku-podaj linka do twojej strony to zobacze jak wygladasz mnie nie bylo w domu i jadlam za duzo a co z Zatrzymana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troszkę mnie nie było ale wybaczcie nie nadążam , a dziś cały dzień w pracy a jutro wyjazd na cały dzień i od wtorku zacznę już normalkę chociaż co ja zaplanuję to inaczej mi wychodzi ale to takie życie jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a gdzie reszta?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
bardzo ladnie ci idzie ALex czyżby Zatrzymana nas opuscila????? u mnie troche kg za duzo wiec koniec ze slodyczami-kurcze poszlo w boczki macie jakies ciekawe pomysly na prezent dla tesciow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opuściłam dziewczyny, ale co zaglądam, to nie ma ruchu, myślałam że juz po was :D ja tez jem zdecydowanie za dużo, ale obie z mama postanowiłyśmy przejśc na jedynkę, żeby udobruchć rozbuchany apetyt, więc trzymajcie za mnie kciuki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
trzymam kciuki-ale ja teraz sobie jedynke odpuszcze bo na swieta i tak sie bedzie jadlo kurcze taka jestem zestesowana ze szok a jak sobie pomysle o wydatkach swiatecznych to juz wogole mysle co kupic np rodzicom ale nic mi do glowy nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym samym pomyślałam Tolu, więc jedynki nie wrzucam, ale dzis zdecydowanie mniej jadłam, muszę troche obkurczyć żołądek, żeby przestać wciąż czuć się głodna co do prezentów, na rzie mam dla córki domek dla barbie, taki sobie wymarzyła i jechałam po niego aż do MAcro, bo tam przynajmniej 60 zł taniej :O nie mam pomysłów na prezenty dla reszty rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj coś czasu mi brakuje dziś byłam na zakupkach większość prezencików mam jutro wyskoczę dokupię resztę i to już będę miała z główki sobie ciuszki też kupiłam bluzka spódniczka[ przed kolanko] i dłuższe kozaczki ale fotki zrobię pewnie dopiero w święta i w sumie ze względu na ubrania to mogłabym już taka zostać bo już mogę sobie powybierać a rozmiarki różnie ale zwykle 40-42 ale tak by się chciało jeszcze troszkę no i dziś już wyprałam dwa dywany jutro załatwię boazerię a że pralkę mam w naprawie to z firankami muszę poczekać i tak powoli przygotowuję się do świąt coby zdążyć ze wszystkim a czas leci oj leci szybciutko u mnie 1 stycznia rocznica podjęcia mądrej decyzji...chyba mogę tak napisać dobranoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, no coś niesamowitego, zeszłaś o kilka rozmiarów!!! 🌼 Jak ja Tobie zazdroszczę tego samozaparcia :) Z niecierpliwością oczekuję fot :classic_cool:, bo trudno uwierzyć ;) Ja dzis z jedzeniem nie pierwszofazowo, ale nie było źle, staram się opanowac w momencie kiedy przychodzi ochota by coś podeżreć między posiłkami Ja dziś właśnie przed chwilą poprałam i poprasowałam firany, teraz jestem w trakcie szorowania łazienki, przed świętami tuż już tylko ją z grubsza przetrę kuchnię mam umytą juz jakiś czas temu, więc też tylko odświeżę pomyłam dziś domową zieleń, żeby pozbyć sie zasiedziałego kurzu jeszcze tylko zaległości w prasowaniu nadrobić, żeby na święta nie zostało no i poprzecierać regały z książkami, to już grubsza robota i upierdliwa, bo książek mam w domu bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dziś za oknem taka pogoda że nic sie robić nie chce właśnie przed chwilą pralkę mi przywieźli to chyba trzeba brać się za firanki a chęci brak prezenty już kupione wszystkie leżą ukryte i czekają ......... jeszcze w przyszłym tygodniu muszę załatwić fryzjera resztę porządeczków i pod koniec tygodnia zakupki jedzonkowe no i domek ubrać w domku też ozdóbek pozaczepiać jeszcze sporo robotki przedemną a czas ucieka i muszę to wszystko zaplanować tak żeby do świąt się wyrobić ale to tak jest co roku i ja to w sumie lubię i zawsze sie wyrabiam tak ze w wigilię nie mam co robić!!!!!!!!!!!!! a u mnie już będzie niedługo rocznica dietkowania zleciało nie wiadomo kiedy a w drugim roku dietkowania muszę postawić bardziej na ruch to będzie moje postanowienie noworoczne dobra spadam troche poskaczę po parapetach to też zawsze jakiś ruch a fotki zrobie pewnie w swieta i na pewno pokażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×