Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

tragedia okropna dziewczyna prosi o pomoc nie w formie pieniedzy a ubran a tam ja naskakuja ze babcia nieodpowiedzialna szok szok szok jak w takiej chwili mozna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzwonilam na lotnisko do wrszawy i powiedziano mi ze to panstwo zrzeszone i do strazy granicznej gdzie pani powiedziala ,,jak najbardziej,, i do urzedu celnego wiec mam nadzieje ze tak jest ale w poniedzialek sie jeszcze upewnie!!!dzieki za informacje!! a wogole jak nas czytasz to sie przylacz a nie z doskoku my lubimy powiekszac rodzine wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym nie zostawiła pięioletniego dziecka samego w domu!Mój syn ma 9 lat i czasem zostaje sam na krótki czas ale przed wyjściem tysiące moich pouczeń co ma robić gdyby.......Syn wie jak się obsługuje gaśnice stojącą w koryrtarzu ,zna również telefony alarmowe tutaj(w Polsce miał wbite do głowy Polskie),nie wyobrażam sobie pięciolatka samego zostawić w domu.Albo puścić na dwór bez opieki.Smutnto c się stało przez głupote dorosłych:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no więc jak już Was poczytuję i ma nie być z doskoku to jestem ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no fakt faktem ja ide po picie do kuchni i mam glupie mysli ale zwrocilam uwage na wypowiedzi w topiku gdzie kolezanka prosila o pomoc dla kolezanki siostry ktorej syn zgina w tragei a tam bezsensu wywody zamiast pomoc to one sie pastwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj LadyL :) teraz sie musisz jeszcze opisac :D skoro nas podczytujesz,to wiesz :D a apropos - czarna - ile masz lat? co do historii - straszne to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witamy ladyl w koncu moge kogos przywitac jak juz czytalas wczesniej to trzeba przejsc szereg pytan o wyglad miscowos w norwegi i wogole.ale wiecie dzisiaj naprawde wiem ze potrzebne sa takie fora bo mozna sobie pomagać!!mam nadzieje ze i kobi tak niedlugo pomysli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berenka jak cie dorwe to cie normalnie przezkolano ty lobuzie ja tez chcialam powitac!!!haha ale niech ci juz bedzie no ale jak widzisz ladyl nasz szpieg juz sie toba zaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ida i widzicie mozna na was liczyc!!!juz moge spac apokojnie albo i nie bo najchetniej bym juz jutro albo dzisiaj leciala tyle ze mam kupe roboty przed wyjazdem wizyta dziewczyn u kardiologa 27 26 odbior paszportow dziewczyn no i 28 lot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna jak masz tyle do pozałatwiania to zleci Ci czas jak nic:)i za nim się obejrzysz wylądujesz w tym zimym,śnieżnym kraju:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :):):) No więc mam 29 lat,na imię Ewa,mieszkam na śląsku,mam dwójkę dzieci syna lat 10 i córkę lat 12,a trzecie w drodze ;)Ten dzidziuś to właśnie moja nietypowa pamiątka z czerwcowych wakacji w Norwegii,czasem sie śmiejemy,że zamiast \"trola\" na pamiątkę przywiozłam dzidziusia.:D Mój mężczyzna pracuje w Norwegii od prawie dwóch lat no i na razie tak sobie \"żyjemy\" na odległość.Na szczęście oboje mamy neta i możemy co dzień porozmawiać inaczej chybabym umarła z tęsknoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczka na okolo glowy plus wyobraznia , wysokie poczucie sprawiedliwosci i obiektywizmu..tak mam :) ee.. nie nadaje sie na szpiega,bo zabijac bym nie mogla :P ..chyba.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szybko mama zostalas gratulacje ze sobie poradziliscie!!!!a maluszek jaka lec???chcesz rodzic tu czy tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyl zle ujelam wyzej chcialam pogratulowac tegoze daliscie rade bo ja znam ludzi ktorzy ptrafia rodzic dzieci i nic poza tym wychowywaniem babcia sie zajmuje,a tu 2 i w drodze podziwiam jeszcze z uwagi na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wy tak nie szalejcie dziewczyny bo mi oczy siadaja i glowa od nawalu informacji!!!ja tak sobie mysle ze jak tu tak ciezko idzie to co bedzie jak sie spotkamy??? puscilam totka wiec szyko szykowac walizki i do drzwi!!!w samochod nalotnisko i na kawke z nami!!!oczywiscie bilety beda czekaly!!!ale to moze jednak jutro bo 21 30 losowanie i jakies w sumie grosze do wygrania!!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czarna a moze ty toiki pomylilas i nie do nas napislas pocierp jeszcze troche za swoje winy tyna gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no ja już jestem z powrotem przedtem dzieciaki okupowały kompa ;) Rodzić będę tutaj,a dzidzia to synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie ma takiej możliwości niestety.Dzieciaki,szkoła.....no i parę innych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGUS DASZ RADE NIE BOJ ZABY!!!!a jakimis medykalamentami sie wspierasz???ja mam swietna ginekolog i ona zawsze pomaga przy staraniach!!!a wogole dlaczego nie chcesz rodzic w norwegi???opieka ginekologiczna co prawda nie najlepsza bo dopiero od 3 miesiaca ciazy ale potem lepiej jest i prawa nabywa twoje dziecko tyle ze trzeba tam mieszkac bodajze 6 miesiecy przed porodem zeby uzyskac becikowe,ale da rade sie wszystko pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kinga hamar no wiec trzymam kciuki żeby sie udało...mnie wystarczyły dwa tyg wakacji w Norwegi i wróciłam z dzidziusiem,chyba klimat mi przysłużył;) bo tutaj jakoś też nie wychodziło.... Co do porodu w Norwegii to na razie nie ma takiej możliwości o czym pisałam wyżej,zresztą nawet bariera językowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do porodu tam daja ci tlumacza wiec juz plus a z reszta to w sumie mozna zrozumiec. a tak poza tym moje drogie siostry to sie troszke opuszczamy!!! kinga dziala to wybaczamy ale co z reszta??? kobi ty mi sie tylko nie denerwuj dobra dobra wiem ze w pracy!!! ida ale ciebie niema dzidka ty tez gdzies zaniklas wy to zmiar szykowac nauczke dla czrnej ze dlugo sie nie odzywa i zeby mogla poczytac to co obijacie sie nienie berenka nie zapomnialam tylko sprawdzam twoj zmysl szpiega!!! ale teraz nikogo nie pominelam nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zwykla ja to przepraszam ale albo nie ma nikogo albo sa wszyscy tu pogubic sie idzie faktycznie przeciez zwykla nie jest az taka zwykla!!! pozdrowionka dlazwyklej co ja wygaduje was zjechac trzeba zebyscie sie odezwaly no i ty zwykla tez!! trzeba obmyslec plan dzialania najazdu na norwegie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×