Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Witam :) Dawno mnie tu nie było ale już nadrobiłam zaległości w czytaniu ;) Ale same wiecie jak to jest...najpierw remont,potem święta,no i oczywiście mój facet był na urlopie więc było komu czas poświęcać. W pon niestety musiał wrócić do Norwegii,a że już nam się zatęskniło to za dwa tyg lecę go odwiedzić ;)Podróż trochę ekstremalna w 32 tyg ciąży :D ale myślę,że dam radę,zresztą mój lekarz ma takie samo zdanie i powinnam jeszcze wrócić 2w1 :D:D Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
i tu jest maly problem ze w okolicy nawet tej dalszej w ktorej mieszkam nie ma mozliwosci organizacji takowych kursow ani stosownych ofert pracy za posrednictrwem jakis firm :( szukam dowiaduje sie ale nie ma nic :( dlatego tak dramatycznie szukam przez net czegokolwiek :( a ze jestem baba mocnej wiary ..... licze i wierze w cud :) wierze tez w zyczliwosc ludzi ... i chyba tylko to mi pozostaje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko to zacznij od zamówienia kursu języka Norweskiego z ESKK.Tyna się uczy z niego,wypróbowała i pisała że jest całkiem o.k.Tutaj naprawdę jest ciężko o prace bez znajomości języka.Albo szliwuj swój słaby angielski skoro masz już jakieś podstawy.Nie twierdze oczywiście że nie jest to możliwe abyś znalazła tu prace szukając z Polski bez znajomości chociażby angielskiego ale napewno jest to bardzo trudne i małoprawdopodobne skoro nie znasz nikogo w Bergen.Ludzie są życzliwi ale istnieją też oszuści a w obcym kraju,bez znajomych,możliwości porozumiewania się(czyli bez znajomości chociażby angielskiego)możesz wpaść w niezłe tarapaty.Więc może Kropeczko szliwfuj swój angielski i poszukaj pracy przez jakiegoś sprawdzonego pośrednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat jeszcze w norwegi nie jestem ale sie zamierzam bo chce tam pracować i język potrzebny więc się uczę.ale na necie szukaj np.na stronie nieszczesnego adecco tam gdzie moj jeszcze robi może znajdziesz coś dla siebie kropeczko.a na kurs oni sami wysylaja w rozne czesci polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka ja też jestem z Bergen i od wtorku uczęszczam na kurs Norweskiego,więc jak chcesz to mogę Ci dać namiary na szkołę,gdzie dokładnie mieszkasz?a tak woóle to siemanko wszystkim,dawno mnie nie było na forum,ale jestem chora i nie chce mi sie nawet do kibelka wstawać:P tak poza tym to jest ok. Święta i Sylwka spędziliśmy w Polsce, i teraz znowu jesteśmy w Norge.pozdrawiam serdecznie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzidka normalnie mi sie chyba przed oczami poprzemieniało bo czy ja dobrzewidze ze to ty?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
:) drogie dziewczyny jakos mi juz razniej ze nie sama roztrzasam ten moj nieszczesny pomysl :) ida dzieki za wskazowke.. bede sledzic ogloszenia na tym portalu ale jak narazie sa tam oferty dla spawaczy albo budowlancow :) zawsze jakis pomysl to jest by zrobic kurs spawacza :) wiecie kobiety ze to nawet nie jest jakis wielki szok... co prawda ja bawilam sie takim sprzetem w malutkim kalibrze i w zaciszu domowych pieleszy i pod okiem rodziciela ale ... ostatecznie kurs bym chyba wytrzymala ;) bo o jego efekty juz mniej pewna jestem ;) uffff.... wrocilam wlasnie z korepetycji angielskiego... i sama juz nie wiem w jakim jezyku mysle :) kreci mi sie wszystko jak na karuzeli ... a to dopiero pierwsze kroczki .... rany julek ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
dzidka o rany powiem tak ... z nieba mi spadasz :))))) kobieto moge cie pomolestowac pytaniami ?!? ... takimi z tysiaca i jednej nocy bo generalnie zakrecona jestem na punkcie samego bergen :) po cichu licze ze mi przejdzie ale bardzo chce tam sprobowac znalezc prace.... jesli mozesz i zechcesz mozemy pogadac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidka zdrówka życze:D. Kropka to nie zły pomysł z tym spawaniem,tu kobiety bardzo walczą o równouprawinienie więc myślę że nie było by problemu żebyś tu się na spawaczkę dostała:D.Może sama o tym pomyślę:D.Kropeczko napewno Ci się wkońcu uda i zamieszkasz tam gdzie chcesz. Tyna a jak Ci idzie nauka języka?Spodobał Ci się norweski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko dziewczynki! mnie jeszcze łamie,i dlatego wpadłam tylko na chwileczkę.Kropka podaję mój gg 6366201.odezwij sie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dmiłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobiety cos troszke ruszylo. dzidka tyto sie kuruj a i berenka z tego co pamietam choruje??? kinga no to ty sie rozwijasz widze?????firme zakladaj i pracownikow zatrudniaj a masz juz kilka chetnych tyle by pracodawzyni dobrze placila ....hahahaha. kobi ty to sie opuszczasz normalnie, a czarna to sie zapadla wogole gdzie reszta?a nowe i nowe stare kolezanki?????aj baby baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz wszystkie kieszenie,torebki,może zapodział sie gdzieś w papierach np. w notesie?powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
no ze zgubami to jest tak ze im bardziej sie czegos szuka tym bardziej ginie :) jesli tak jak sugeruje dzidka nie znajdziesz w w/w miejscach ... daj sobie z nim spokój i zacznij szukać np. książeczki ubezpieczeniowej :) a jeszcze lepiej rob to w najmniej oczekiwanych miejscach :) cos z tego na pewno jakis skutek da :) tyna....... podobno szlifujesz norweski ?!?!?!? jak ci idzie i z czego jesli moge wiedziec korzystasz ???? ufffff...... rany dziewczyny nie znacie jakiegos cudu by samo wlazilo do glowy... i to najlepiej to co chcemy sie nauczyc ;) bo u mnie to jest tak ze z nauka ciezko za to bzdety zapamietuje rewelacyjnie :) chyba tylko jakas czarna magia moze to zmienic ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj joj
a tak fajnie się was czyta POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.kropeczka ja to narazie mam tyle roboty ze nawet nie pamiętam kiedy czas wolny mialam a co dopiero norweski.pisze tyle prac na studia zarywam noce i zmeczona jestem wiec chyba nic by mi nawet nie weszlo. dziewczyny a wy yłyście na stronie nasza klasa?super sprawa.znajdujecie swoich znajomych z podstawowki z liceum ze studiow,rewelacja a jak ludzie sie zmieniaja!!!! buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa swietna i wogole az bylam zaskoczona ze tyle zaproszen od ludzi ktorych wieki nie widzialam albo znalam tylko wakacje,gadaja cos w telewizji ze jakas babka prawnik bodajze przegrala sprawe i klient ktorego ta sprawa byla znalazl jej dane na tej stronie i cos tam narobil.ale ja uwazam ze jak ktos sie uprze to i do ksiazkitelefonicznej zajzy wiec stoje przy swoim-pomysl rewelacyjny. trzeba utworzyc forum polki z ..... i poprzesylamy zaprosznia,tak moze sie przynajmniej poznamy jak juz w totka wygram!!!!hahahahah.nochyba ze ktos woli anoninowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole u mnie porazka-maloczasu a duzo roboty no i jedna mala mi sie pochorowala i wogole zjazdy co tydzien,a wy tam oprocz domu jeszcze praca.jak dajecie rade?tyle ze meza przy sobie macie a to juz duy plus bo jakis masaz zawsze w ofercie a ja bidna czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie się ostanio trochę pochrzaniło,wiadomo raz na wozie raz pod wozem.Dam rade i jak rozwiąże problemy to Wam napiszę o co chodziło,widzę już światełko w tunelu ale dopiero jak mnie oślepi to napisze coś więcej. Tyna jak zawsze zabiegana,czemu w sumie się nie dziwię bo przy dwójce maluchów........ Kobi a Ty gdzie się podziewasz?Pisz co u Ciebie słychać. Kropeczko jak tam szukanie pracy?Jeżeli będziesz chciała to podam Ci stronki z pracą w Norwegi,po norwesku co prawda ale jak coś to pomogę przetłumaczyć tylko nie wiem jaka praca by Cię interesowała.CV zawsze możesz wysłać a może coś Ci się uda w Bergen znaleść. Kinga dowód znalazłaś? Pozdrawiam całą resztę serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :) niestety na wiecej pisania nie mam ostatnio czasu :( buziaki slodziuchne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , ja na swoim miejscu cichutko siedze i czekam na akcjie z waszej stronya poza tym jestem jeszcze z moim mezem wiec czuje sie rozgrzeszona /troche/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
czesc i czolem :))))) uffff....pomysl z zarabianiem kasy jest fajny o ile sie ma mozliwosc ja potem wydawac ;) rany ..padam i chyba niedlugo zapomne jak sie normalnie egzystuje ;))) ida.... owszem znalazlam prace w bergen..tyle ze wszystkie oferty sa dla facetow :( niby zartowalam ze kurs spawacza trzeba by zrobic ale z tego co widze oby to nie bylo jedyne wyjscie :( narazie kuje angielski i ciagle wertuje na naszych stronach oferty... niemniej nadziei nie trace no i chec wyjazdu mi wcale nie mija :) wiecie kobiety ze jak sie powspomina z przyjaciolmi w "naszej klasie" stare czasem i szkolne lata to..czlowiek tak jakos w sobie mlodnieje :) wracaja wspomnienia i to poczucie jakie sie wtedy miewalo ... wesolej beztroski :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
hejka :) mozna na dowodzik wyleciec sobie z polski :) z praktyki..znajomy bryka tak z etiudy do oslo i nikt sie go nie czepia, tyle ze dzieci paszport musza miec ze wzgledu na to iz nie sa wpisane w nowych dowodach. info tez sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze ruszyło coś!!!Jak tam babeczki?mało was teraz i jakoś nudzi siejak już jest chwilka bo zagladam a tam nic cisza! paszport faktycznie musi byc dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli żemiesiąc bede czekała ale czekałam 3 tygodnie.|Zależy gdzie złożysz bo jesli w wawie to nawet w ciągu kilku dni.procedura głupia bozrobienie to 5 minut tylko przesyłanie i czekanie w kolejce to wydłuża. Aolemożesz pogadac z szefem biura i jesli masz jakas podkladke z pracy ze musi byc juz to tydzien gora dwa i masz paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
elouuuu :) .... nic tylko trzeba by wziasc rozwod ... narazie z praca ;) ... kurcze zakret jak orbita plutona ;) pogoda tez jakos sie dopasowala i ni w piec ni w dziesiec ..nauki hullll tylko jakos w glowie marne resztki pozostaja .... oooooo.... gorzkie zale mi wychodza ;))) skoro ja je wlasnie odstawilam to teraz drogie panie nie macie wyjscia i pozostaje wam same pozytywy tu wpisywac ;)))) ... czekam bo czyms sie pocieszac w koncu musze ;)))) pozdrowionka dla wsjech :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka ile masz lat moze chociaz ty nie jestes malolata jak reszta moze....?chcialas zeby cie pocieszono - ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka01
kobi... pewnie ze nie jestem malolata :))))) 30 jak sie patrzy mi w dowodziku blyszczy :))))) podobno zycie zaczyna sie po trzydziestce i to mnie tak rajcuje ;)))))... tzn. czekam co ja tez nowego na tym odcineczku zmaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaya85
Witam :) Ja jestem w elverum mój chlopak pracuje a ja od 5 miesiecy szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co raz nas wiecej a widze ze nowe twarze sie pojawiaja i chyba bedziecie musialy dzwigac topik bo te pipy nawet nie chca sie odezwac a dla mnie kobi kochanie jestes tez malolata,a tobie kropeczka to radosci zycia pozazdroscic. buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×