Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość lew 44
to nic nie szkodzi - ja tez nie jestem orlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
no to moze zmienimy temat lew pisz co tam robisz i od kiedy jak kazda z nas na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie umieja norweskiego!!! dobrze że ja siękształce to bynajmniej zrozumiałam ale wieszmiło by było gdybyś właśniepisał po norwesku bo moge się douczyć pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
wlasnie z pisownia u mnie nie najlepiej - a bywam w Norwegii od 14 lat - bywam bo nie cale miesiace tylko po pare i do domciu na 2 do 3 tygodni - tak najbezpieczniej dla domu i rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
i co dajecie tak rade przez tyle lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze język się liźnie bo ja się douczam i ostatnio troszke zaniedbałam się a chcepojechać do męża i wiedzieć co się do mnie mówi. Właśnieopowiadaj co tam wogóle ciekawegow twoim regionie? W oslo chyba dużo już polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
dajemy dajemy - moze to dzieki wspanialym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
powiedz jeszcze ze nie jest wam ciezko i napisz jak to robicie dzieci nie sa juz chyba takie małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
Nie macie mi chyba za zle ze robie duzo bledow ortograficznych - ale w zyciu juz troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
troche ? to i tak za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
a Ty kobi - nie robisz w zyciu bledow wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
staram sie jak najmniej a to do Ciebie to byl żart przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew44 wczoraj też był na topiku mężczyzna areczek no ale poszukiwał chyba bardziej przygód niż rozmowy hehehe a twoja żona chyba przyjeżdża do ciebie czasem z dziećmi? i nigdy nie myśleliście bytam zamieszkać razem na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
Moje dzieci juz dorosle - jedna po studiach. A zona woli byc w Polsce- byla zaledwie 2 razy. A dzieci maja juz swoich chlopakow - nie sluchaja tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to za młodu musiałeś założyć rodzine? ja też w twoim wieku będę mogła tak powiedzieć,żepo studiach. Mam nadzieje że będą chciały się kształcić. To pogratulować udanej rodziny. A mnie ciągnie do męża do norwegi i nie umiem tak na odległość. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo mamnadzieje ze już od sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
tak dla mlodych par to jest trudny czas - musicie sie bardzo trzymac razem . A jak do tego dochodza male dzieci - podziwiam takie pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
no 14 lat temu twoje tez nie byly za duze a jednak daliscie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
ale ja w domu bylem co 2 miesiace - na 2 tygodnie - tak jakbym byl w delegacji. Teraz tez jestem w domu - bylismy wspolnie na procesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
wiesz ja mam meza co mieisiac połtora i nie trktuje tego jak delegacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nasi znajomi mówią ze idealnie się dobraliśmy i jakoś trzeba. Dziewczyny tak dały w kośc że mąż się sprawdził w 100 procentach jako ojciec i mąż i tarozłąka to teżpewnego rodzaju sprawdzian ijak narazie bardzo chetniewraca do domuna świeta i jak tylko może i jak najszybciej chce nas tam. Więc chyba ok! A już jakkobi mówiła to sam po sobie wiesz ile trzeba dać z siebie żeby być teraz tym kim się chce. Więc teraz się męczymy ale za to jakie nagrody będą jak będziemy już razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
Wszystko jest ok - ale najgorsze ze po latach ciezko sie odwyknac od pracy w innym kraju - a potem ciagnie sie latami i konca nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mój mówiże tam lepiej niż tu i że jemu pasuje ta praca a ja jestem szczęśliwa jak on jest szczęśliwy więc mu nie zabronie a tym bardziej jeśli obydwoje tego chcemy. A ty masz chyba dobrze z żoną skoro cię wspiera ! Ok lew ja uciekam bo mąż na lini. A tobiepowodzenia i mam nadzieje że jeszcze będzie okazja pogadać. Tobie się nie będzie nudziło i może rozluźnisz atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
Musze dzis konczyc - zonka wola z drugiego pokoju. Trzymajcie sie - ha de bra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniesmaczona widzisz bo twoje id jest dostępne dla wszystkich i chyba wszyscy chcą się dowiedziećkim jesteś wiec jeśli dobrze zagadamy to będzie wiadome lew44 przykro mi że musisz czytać te starania dziewczyn ale widzisz niektórzy maja inny cel w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) ____####___________#### ___######___-\\\\_/__###### ___#######__-(\")__####### ____########(_)######## _____######_(_)_####### ____######__(_)__####### ___#####____________##### ___###________________###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj brzydkapogoda! Kobi jak tam? Zamilkłaś, amoże w drodze? A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Alicja...
WITAM WSZYSTKICH..:) ALE SIE ROZPISALISCIE NONO MIALAM CO CZYTAC,A DAWNO MNIE NIE BYLO NA TYM TOPIKU...:):):) POGODA NAM SIE TROSZKE POPSULA,ALE MIEJMY NADZIEJE,ZE ZNOWU DOPISZE.... A JA TERAZ 3 DNI MAM WOLNE WIEC LENIUCHUJE SOBIE NO I ODLICZAM DNI DO POWROTU DO DOMKU NA WAKACJE.....A CO U WAS SLYCHAC?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Witam Cię Kobi.Nie piszę tutaj bo to nie topik tylko jakaś farsa z paroma pyskującymi i przekrzykującymi się paniami.Nie odnosi się to oczywiście do Wszystkich.Naprawdę przykro czasami to czytać.Jak zaczynałam wchodzić na ten topik myślałam że będziemy tu sobie pisać o życiu w Norwegii,radzić sobie na wzajem,ogólnie miło rozmawiać.Niestety szybko się przekonałam że tu tylko narzekania,złośliwości i żenujące pyskówki odchodzą przez co wpisy,no co tu dużo pisać,poprostu normalnych formułowiczek giną w wyzwiskach i chamskich postach.Miło Kobi że się odezwałaś,może jeszcze da się na tym topiku normalnie rozmawiać.Ja spróbuję. Pozdrawiam Wszytkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×