Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

jestem po ekonomii, ale idzie naprawde zarobic w norwegii pomimo drogiego tam zycia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
gregia jak chcesz to zapraszam na gg. Moj numerek: 1550336.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna bardzo chetnie napisze do ciebie tylko naarzie ejstem w pracy i tu nie mam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrna1982
Czesc dziewczyny! Widze, ze znowu cisza jak makiem zasial. A u mnie znowu bedzie padac, no co za pogoda:( Wroce do Norwegii i tez pewnie bedzie zaraz lac:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko,ja jakos nie pisze,bo jedziemy w niedziele do domu,i zapierdziel mam taki,ze szok.Pakowanie,sprzatanie itp.a tak poza tym to mam malego dola,bo pogoda taka mizerna,ze szok,nie moglabym tu mieszkac na stale,nienawidze jak ciagle pada.Ani czlowiek nigdzie nie wyjdzie,tylko w domu siedzi,a w Polsce takie cieplo.dzwonila moja mama i mi mowila,ze juz jest tak opalona,ze masakra...dobrze,ze jedziemy na pare dni to troche odpoczniemy,a Ty Czarna jak bedziesz w Norwegii to bedziesz miala mozliwosc korzystania z internetu.a kiedy dokladnie wyjezdzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Czesc dzidka! No wlasnie nie wiem kiedy wyjezdzam. Sprawy mi sie troche komplikuja, bo mial jechac znajomy mojego kochanie i cos nie jedzie, wiec teraz probuje sama jakos zalatwic transport, bo te moje nie bardzo chyba bedzie moglo po mnie przyjechac bo praca:( Kurcze, troche tak strach jechac z kims obcym, ale juz nie wiem jakie mam wyjscie, bilety na samolot drogie, a i tak juz podlamana jestem, ze sie tyle nie widzimy z tym moim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz leciec takimi tanimi liniami lotniczymi,ja zawsze takim latalam do Norwegii z Berlina,i wcale nie bylo tak drogo,bo jak zamowilam bilet na 2 tygodnie przed wylotem to kosztowalo mnie to ok.190 zl [w jedna strone,bo z powrotem wracalam samochodem]no i plus bus na lotnisko 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
No tak, tylko jak ja sie do Berlina dostane? Zeby to bylo prsote takie, to juz bym wyjezdzala. Jeszcze ten znajomy ma podobno wyjezdzac jakos przed 30maja, to jak bedzie wiadomo jakies szczegoly to chyba mnie zabierze. Nawet ciezko mi jakis transport znalezc, bo z tych moich mazur to tragedia sie wydostac:( No zobaczymy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczynki,jak humorki dzis dopisuja.nie zalamuj sie Czarna,jak chcesz to z nami mozesz sie zabrac do Norwegii,tylko ze my wracamy ok.13 czerwca.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej dziewuchy! A ja znow musze do lekarza, bo cos dziwnego mnie zlapalo po antybiotykach:( Normalnie nie dosc ze steskniona to jeszcze organizm posluszenstwa odmawia:( Dzieki za propozycje dzidka, mam nadzieje ze do 13 czerwca to cos wykombinujemy, te moje ma wyplate 5 czerwca takze chyba jakby juz naprawde nie bylo wyjscia to po mnie sam przyjedzie. Ale jakby tak cos naprawde poszlo az tak zle to chetnie bym sie zabrala:) Slonce na dworze a ja nwet wyjsc nie moge, tylko musze do lekarza leciec:( I jeszcze pewnie i tak mnie dzisiaj nie przyjmie tylko zarejestruja na jutro. Jak bym wiedziala, ze to tak bedzie to bym tych antybiotykow nie brala, a to pewnie dlatego ze organizm mam nieprzyzwyczajomy bo antybiotyk to bralam chyba trzeci raz w zyciu. Mamusce udalo nas sie wychowac bez tego jakos, ale ona tez przeciwniczka takich lekow. Buziaczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko,przynajmniej masz ladna pogode za oknem,a tu u mnie pada i pada,juz normalnie mam dosyc....najlepsze jest to ze my chyba cale wakacje tu spedzimy,a jakos na upalne lato sie nie zapowiada.a ja tak uwielbiam slonce...doczekac sie juz nie moge powrotu do domu,w koncu wygrzeje sie jak zmija na dzialeczcepozdrawiam.....a gdzie sie zapodzialy inne dziewczynki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
No nie strasz dzidka, bo ja wakacje tez spedze w Norwegii, a jak w Bergen pada to w Rogaland juz w ogole bedzie masakra:( A jednak lekarz mnie dzisiaj przyjal i nie moge nawet obiadu dzisiaj zjesc:( Mam jesc rzeczy lekkostrawne. Ale sie usmialam w urzedzie stanu cywilnego:D Poszlam spytac ile kosztuje wyciagniecie zaswiadczenia o tym, ze jestem panna, a biedna babka nie mogla zrozumiec, ze jak to tak Polka i Polak i slub zagranica?:) A konkubinat to juz w ogole nie wiedzialy o co chodzi hehe. Zreszta z tym moim to na razie kombinujemy, zeby byc jak najszybciej razem, a reszte to sie zalatwi pozniej. Pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,szkoda ze sie nikt nie odzywa....co u Ciebie Czarna,jak zdrowko.wyjasnilo sie kiedy jedziesz do Norwegii,a jaka pogoda za Twoim oknem,bo u nas sie troszke rozpogadza,ale za chwile pewnie i tak bedzie padac.humorek mam w miare,bo doczekac sie juz nie moge powrotu do domu.tak sie stesknilam za wszystkimi,ze szok.pozdrawiam goraco,buziaki............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Czesc dzidka! Dziewuchy sie znowu pochowaly i zostalysmy same. A z tym moim wyjazdem to juz sie troche rozjasnia. Jakis znajomy ma jechac w nastepna sobote i moze mnie zabrac, wlasnie moje kochanie na chwilke zadzwonilo, bedziemy konkretnie rozmawiac wieczorem bo teraz jest w pracy. No ja wolalabym jechac przez Niemcy i Danie i na prom do kristiansand, a ten znajomy jedzie ze Swinoujscia do Ystad, ale co ja tu jeszcze wybrzydzam. Po prostu nie znosze plywac promami, no ale co zrobic jak sie chce dostac do swojego kochanie. Poza tym cos jeszcze mowil ze moze tez by przyjechal i pojechalibysmy razem, ale raczej na to nie licze. Wszystko sie okaze jak porozmawiamy wieczorem. A pogoda ladna, tylko mi sie nie chce na dwor nawet wyjsc, juz tak strasznie za nim tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna napisalam do ciebie na gg wiec masz juz moj numer pozdrawiam dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Ale tu cisza........dzidka to pewnie w Polsce juz. Odzywac sie dziewuchy a nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko dziewuchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie odzywalam sie dść długo,bo jak wróciliśmy to tyle spraw do załatwienia mieliśmy,że szok.u mnie suuuuper,w koncu jestem w domu,już tak sie za wszystkimi stęsknilam,ze masakraa co tam u Ciebie Czarnulko,jak humorek,kiedy jedziesz do Norwegii,bo my chyba ok.19 czerwca,ale nie jestem jeszcze pewna.pozdrawiam Was mordki kochane serdecznie.buziaki:):):):):)aha a jaka u Was pogoda,bo u mnie pada,tak jak w Norwegii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza na topicu...co jest dziewczynki dlaczego sie nie odzywacie,Czarna juz pewnie w Norwegii...........pozdrowiona:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hej dziewczyny! No jestem juz w Norwegii dzidka:) Przyjechalam w piatek to jutro bedzie tydzien. Nie odzywam sie zbyt czesto bo mamy tutaj problemy z internetem i nie zawsze jest:( A poza tym musze sie nacieszyc moim kochaniem, tyle sie nie widzielismy. Ale w koncu razem:) I pogoda ladna co dziwne:) A w niedziele bylismy na preikestolen!!! Normalnie z jakies 3 godziny szlismy na gore, ale oplacalo sie, widoki piekne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siemanko Czarnulko,a juz myślałam,że sie obraziłaś i sien nie odzywasz,ale ciesze sie ,że w końcu jesteś ze swoim kochaniem i jesteś szczęśliwa:):)my jedziemy 19 czyli we wtorek do Norwegii na ok. 6 tygodnii,ale znając zycie może się przedłuzyć o kilka tygodni wiecej,ale jak pogoda jest ładna to możemy siedzieć tam całe lato,oby tylko nie padało.pozdrawiam Was gorąco:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza:(nikt sie nie odzywa:(co się z wami dzieje dziewuszki.ja wracam do Norwegii we wtorek,a tak mi sie nie chce,ze szok.pozdrawiam WAS wszystkie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Hehe, ups:) Enter mi sie wcisnal niechcaco:) No wlasnie tak patrze, ze cisza jak makiem zasial. Moze te Polki internetu nie maja zlosnica?:) A tak do dzidki mam nadzieje, ze zagladasz jeszcze, moze bede sobie w Bergen:) A moglybysmy sie umowic na jakies piwko jakby co:) W kazdym badz razie jeszcze dokladnie nie wiem, bo ta pogoda mnie przeraza i nie wiadomo jak finanse, bo 19 lipca wybieramy sie do Polski na pare dni. Odzywac sie kobiety!!!!!!! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko66
Witam, jestem co prawda w Polsce ale pilnie potrzebuję kontakt z kimś z Sandnes Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Witam spoko. Ja jestem wlasnie w Sandnes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko66
Witaj Czarna1982. Masz może Skype albo GG. Chciałbym pogadać chwilę, a ciężko mnie zastać w domu. Moglibyśmy umówić się na godzinę i wtedy pogadać. Mam taką dosyć nietypową sprawę, ale nie marw się, nic niestosownego. Możesz odpowiedzieć na maila? A jeśli poczujesz się pewniej to moje GG 11324845. Pozdrawiam Spoko66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Wlasnie wlasnie BlingBling:) Racja:) W Oslo tez tak pada? Bo ja niedlugo swira dostane, ani nigdzie wyjsc sie nie da ani nic:( A podobno lato mialo byc ladne, bo po tej zimie co by byla to normalnie deszcz znienawidzilam. Ale coz, pozostaje chyba jedynie zmienic region. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×