Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Gość ulala kejan
Nie!!!! jak on nie wroci to ja umre :( ide chlac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie bardzo sukienki, spodnice, ale jak nie musze zakladac rajstop :P Nienawidze ich :D Ale gdy jest cieplo to moglabym przelatac caly czas w kieckach :) Bede sie musiala wybrac do miasta i sklepy przetrzasnac.;) No co Ty Siora nie zaspiewalabys pod oknem dumki na dwa serca :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
KAZDA BYS SPIEWALA GDYBYS BEZ NIEGO BYLA NIKIM JAK JA :( i jeszcze hula bys tanczyla.... a on juz nigdy mnie nie pocsluje nie pokizia pupenki :( ide chlac i spac bo to sensu nie ma pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo cyganska kapele zamowic ! Widzisz popelnilas mase bledow, sproboj jeszcze raz a Wampirek wroci ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellec
Rany boskie :( co to za wariatka! czytalyscie o jej tancu hula z gola pupa? po prostu dramat! chyba lepiej z nia nie gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellec
jejku nie wiadomo czy to podszywacz czy ona...ale ona od poczatku jakas nienormalna byla, jak pisala o tym facecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellec
no jasne...trudno wierzyc ze ktos tanczy z golym tylkiem albo pokazuje goly biust i wsadza facetowi do ust...ale to ostatnie to byla oblecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba przywyknac ze kafe to specyficzne miejsce ;) Siostra czy dobrze pamietam, wiesz jak sie robi peeling kawowy, z tego co kojarze to chyba probowalas ... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek...ktos jest jeszcze??? Widze ze troszku sie dzialo...jak czytalam to sie usmialam po pachy hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna IwI ...powiedz jak twoj byly sie zachowal jak pow ze nie chcesz miec z nim kontaktu??myslalas ze to juz koniec? nagle tak po2 miesiacach sie odezwal??i co??nie czuals ze oddaliliscie sie od siebie przez ten czas?skoro sie nie spotyjaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdg
csv daj juz spokoj przeciez on nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
no jasne ze nie wroci :/ jego czcze gadanie jest beznadziejne... daj sobie wkoncu spokoj dziewczyno!!!!!!!! zacznij zyc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
Wampirek mi powiedzial czemu mnie rzucil bo w piatek jak spalam u niego po kizianiu pupenki itp to sie najadlam jajek na kolacje i potem pierdnelam jak spalam. smierdzialo siara jemu sie zrobilo zle i od tego momentu zaczal sie wahac czy mnie kocha... co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh skad wiecie ze nie wroci!!nikt tego nie wie!!a juznapewno nie wy...tylko skad ta pewnosc...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
przeczytalam co pisal...przeciez on sciemnia jak nie wiem co. chce sobie tlyko zostawic miejsce w razie czego a ty glupia wierzysz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs nie wroci
mydli ci oczy, bawi sie toba, nie wroci tylko nie wie jak ci to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdg
bo to widac ze nie wroci, fada ci niestworzone rzeczy a ty jak glupia wierzysz.kobieto opanuj sie, wszyscy ci to mowia a ty nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
jak mam zrobic zeby zapomnial o tym pierdnieciu z siara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemuod 4 miesiecy pisal dzien w dzien..po co muialby mi takie rzeczy pisac....!!ktore nic nie znacza wdl was...ja mysle ze onmnie kocha nadal....inaczej by sie to tyle nie ciagnelo tylko pewnie skonczylo szybciej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdg
jasne, jakby kochal to by wrocil a nie gadal bzdury a ty mu w to wierzysz i czekasz na niego jak piesek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
Dziewczny Ukochana Wampirka znowu atakuje. Ta kobieta jest szalona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs nie wroci
gdyby kochal to by sie to nie ciagnelo tyle czasu bo nie moglby wytrzymac bez ciebie, a on nawet spotkac sie nie chce, pewnie dobrze sie bawi, a ty placzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
cvs Moim zdaniem on Ciebie kocha, z tego co czytam, to pewna jestem. Prowadzisz z nim rozmowy na gg w sposób wywazony i właściwy. Uważam, że ta taktyka przyniesie spodziewany rezultat. Sama widzisz, że on nie może bez Ciebie wytrzymać. Jesteś kobietą jego zycia. A waham się, bo pewnie nie jest pewien czy po tym, co zrobił, zasługuje na miano Twojego Mezczyzny. Masz go mała w garści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
on sie waha*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
hahahaha to jest milosc???????????? zarty sobie robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×