Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

Ale ten topik się rozrósł. Żeby się połapać, pewnie trzeba by się nieźle naczytać. Trzeba by mieć na to czas. A z tym gorzej Więc już nie przeszkadzam. Miłej zabawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinienes byl wiedziec rozpustny ze...taki troszke zarezerwowany jestes....:P witaj Pieprz...ja tez przy kawie :) ale niestety znad piapierow....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was żegnam na jakiś czas, kawa pachnie cuuudnie... a teraz idę \"zakosztować\" innych zapachów, w stajni. Nie zapomnijcie myleć o mnie ;-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam problem z netem chyba...:( gdyby ktos cos.....:P to adres mam w profilu...bo cos rozpustny mowiles o szybkiej alternatywnej sciezce kiedys........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam problem z netem chyba...:( gdyby ktos cos.....:P to adres mam w profilu...bo cos rozpustny mowiles o szybkiej alternatywnej sciezce kiedys........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selia
facet rocznik 1978-a tu jestes.... wiesz jestes milutki, widzialam twoje zdjecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selia : Dzięki za miłe słowa. autorko topiku: No wlaśnie. zanim sie coś napisze to pojawiają się nowe wątki. Człowiek z przyczyn technicznych w dyskusji jest w tyle. Chyba w kompie mam jakiegoś wirusa. Najgorzej że Word mi się bardzo długo otwiera. A jest mi strasznie potrzebny :-( ps: widzę ze masz popularny topik. Hmm, chyba mu się przyjże (oczywiście w normalnych warunkach technicznych) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet zapraszamy bardzo serdecznie :) kazdy jest mile widziany... w szczegolnosci fajni mezczyzni ;) ja poki co znikam :) do wieczorka kochani buzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×