Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

vanilli - podziwiam za wytrwałość to w sumie ile schudłaś na tej diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xka.. możesz się oczyścić, ale nie musisz... na początku nalepsze efekty daje dieta weekendowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można pić wodę z cytryną ..w sumie na diecie nie schudłam wiele, bo raczej nie mam nadwagi odpowiada mi ten sposób odżywiania i nie tyję! tak po zimie ze 3 kg , bo więcej się siedzi, pije herbatki, ale to mały problem, zrobi się ciepło, pobiegam i OKY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paproc
witam was wszystkie odchudzajace ja tu jestem nowa i nie ukrywam ze mam dozo do schudniecia powiedzcie mi czy ta dieta naprawde dziala te koktajle i w jakim czasie gubicie kilogramy no tak na oko u mnie problem mam strsznie dozy brzuch i z niego chcialabym schudnac czy ktoras juz schudla na tych koktajlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja obecnie jestem na poscie warzywno-owocowym 6 tygodniowym.Za 2 tygodnie koncze i wlasnie wyczytalam ze wskazane jest wychodzenie z postu za pomoca diety struktualnej :). Problem w tym ze nie wiem skad wziasc wszystkei skladniki na koktile.Nie miszka w Polsce a sklepow ze zdrowa zywnoscia sa 2.Najgorsze te zarodki pszenne.Skad mam je wziasc?? Pozdraiwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
witam a ja mam takie pytanie chodzi mi o morszczyn bo kupilam w sklepie z ziolkami morszczyn i nie wiem czy mozna go dodac do koktaili bo pisze na nim ze przeznaczony jest do kapieli czy na wszystkich tak pisze prosze pomozcie ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
vanili bardzo cie prosze co z tym morszczynem bo chcialabym zaczac wekendowa a nie mam gdzie to kupic aby byl do jedzenia a nie do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_33
co myślcie o 2 tygodniach na samych koktajlach? ile można schudnąć? czy któraś z was robiła już coś takiego? Chciałabym oczyścić organizm, stąd ten pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_33
co prawda nie doczekałam się odpowiedzi, ale i tak zaczęłam. Mam kłopoty z cerą i włosami, liczę, że ta dieta mi pomoże. Rano wypiłam eliksir pomarańczowy, potem grapefruit, a teraz eliksir zielony. Bardzo dobry nawet z morszczynem, chociaż następnym razem go sparzę. Mam zamiar codziennie pić jakiś eliksir z sokiem marchwiowym - są 2 fajne przepisy w książce "Kody młodości", a oprócz tego jakieś 2 inne eliksiry i płatki owsiane z kiwi i połówką jabłka + kefir. Sama jestem ciekawa efektów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
czarna a jaki amorszczyn kupilas i gdzie bo jak widzisz nie tylko ty nie mozesz sie doczekac odpowiedzi ,a jezeli chodzi o same koktaile to wydaje mnie sie ze nie bardzo bo jak opisal doktor w swojej ksiazce czlowiek poto ma zeby aby z nich korzystac i 3 dni dla koktaili to podobno wystarczy jak mozesz to daj znac co z tym morszczynem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_33
wiesz co, kupiłam w zielarskim sklepie, ale już dość dawno temu i nie pamiętam czy pisze tam coś o kąpieli. Z tego co jednak słyszałam to jest na rynku tylko jeden morszczyn i nawet jeśli pisze że do kąpieli to można go jeść. Do koktajli najlepiej jest go wcześniej sparzyć, albo zmielić. Ja wczoraj trafiłam na tak duże i twarde kawałki, że nie mogłam pogryźć. Zobaczymy co mi wyjdzie z tego koktajlowania, być może, że będę coś dodawała, jednakże postaram się aby eliksiry przeważały przez najbliższe 2 tygodnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monwgazeta.pl
Witajcie, apropo morszczynu to mozna go kupic na Allegro... drogo bo drogo ale jest: http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=morszczyn U mnie w miescie kosztuje coś koło 5 PLN więc jakby któras się uparła to mogę wysłac pocztą - będzie jakieś 5 PLN taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
monwgazeta a jaki masz ten morszczyn calkiem sproszkowany? skad jestes moze niedaleko gdzies obok napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monwgazeta.pl
On jest w takich drobinkach.Aby był przyswajalny przez organizm zalewa się go przed spozyciem goracą wodą i jest mięciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
monwgazeta kupujesz go w aptece czy w sklepie z ziolkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monwgazeta.pl
w sklepie zielarskim. Pzodrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam za kilka dni dołaczam do was ja kupilam ksiazke odchudzajaca wg diety strukturalnej poniewaz diete strukturalna zamierzam wprowadzic do swojego zycia jako nowy styl zywienia a nie krótko trwała diete a to dla tego ze mam do zgubienia ok 50 kg wiec zadne krótko trwale diety nie są dla mnie. Zaczynam za kilka dni jak tylko uda mi sie zgromadzic wszystkie produkty a to w małym miasteczku nie bedzie łatwe. Dotychczas bylam na diecie 1000 kcal jest skuteczna ale niestety organizm po jakims czasie odwdziecza sie efektem jojo poniewaz nie kazdy potrafi odpowiednio skomponowac diete aby była ona pełnowartosciowa mi sie to chyba nie udawalo bo jak tylko schudlam po jakims czasie wracałam do wagi wyjsciowej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry....ale byłam na egzotycznych wakacjach... *morszczyn kupuję w aptece lub zielarskim, ok 2,50 Pl zalewam wrzątkiem, po ok. godzinie miksuję z pozostałymi skaładnikami *suszone owoce też trzeba moczyć w wodzie *zarodki pszenne są na półce ze zdrową żywnością...jeśli nie kupisz, może zastąp płatkami owsianymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morszczyn można też zmielić ja zalewam wrzątkiem....potem miksuję było już wyjaśniane z tym morszczynem, ten do kąpieli można spożywać, ma lekkie działanie przeczyszczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
Hej dziewczyny:) Mam taki pytanie o te koktajle! Nie mam miksera i nie wiem jak połączeć te wszystie składniki! Czy mogę uzyć sokowirówki np hehe troche głupio to brzmi, wiem! Ale jestem teraz na urlopie i nie opłaca mi się kupować mixera na dwa tygodnie! Z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe...oj, nie mam pomysłu! ze składników wychodzi ok. 1 duża szklanka koktajlu, a sokowirówka, nie wiem? może więcej pozostanie na ściankach? ale jeśli masz dzbanek, to może być:O Najpraktyczniejszy jest blender + pojemnik.... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
Yhym:) Kurka też nie wiem ale puki co zrobiłam tak: Pomarańcze do sokowirówki, morele drobno pokroiłam, siemię i zarodki pszenne po prostu wsypałam! tylko, że dodałam jeszcze troszke mleka sojowego bo mało mi tego wyszło (miałam tylko jedną pomarańczę:P) i łyż morszczynu (chociaż nie za ładnie pachniał po zalaniu gorącą wodą) Ale O RANY jaki pyszny ten koktajl!!!! MNIAM :D Będę je piła na śniadanie i na kolacje! Poza tym już od jakiegoś czasu jestem na zdrowym odżywianiu i czuję się o niebo lepiej! Cera i włosy też mi poprawiły:) Dziękuję vanili za odpowiedz! Pozdrawiam serdecznie aha i dodam jeszcze, że mam do zrzucenia jakieś 6kh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Życzę smacznego! często sok zastepuję miksowaną pomarańczą+woda, uważam , że zdrowsze niż sok z kartonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
Popieram! Soki z kartonów są słodzone:( Dlatego nie rozumiem jak to możliwe, że są tak reklamowane w TV? Najlepsze jest to, że takie produkty jak melasa trzcinowa, skrzyp czy sok brzozowy są mało znane choć takie tanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
A mam jeszcze do Ciebie Vanili pytanko:) Te propozycje koktajli, które wypisałaś 17:41 na 10 stronie :) są z książki czy Twoje własne? I czy można dowolnie układać skład koktajli czy raczej trzymać się przepisów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
HALLOO!!! Jest tu ktoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe przepisy pochodzą z książki. Raczej staraj się trzymać składników....chodzi też o kalorie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe przepisy pochodzą z książki _ dotyczą diety weekendowej, która trwa 3 dni i można ją stosować w dowolnie zaplanowane dni; tu nie zmienia się składu koktajli, bo nie zauważysz spadku wagi... jest to dość trudna dieta, nie można już nic jeść, pić kawy, wina.... jedynie wodę i te koktajle weekendowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
Myśle, że nie będze z tym problemu! Nie pije kawy i nie jem mięsa (tylko ryby), nie używam też soli ani nie pije słodzonych i gazowanych napoi:) Ogólnie odżywiam się bardzo zdrowo! Jedyną moją zmorą BYŁY słodycze:P od 4 dni ich nie jem i myślę, że tak już zostanie! Puki co muszę jednak troszkę zmodyfikować skład koktajli bo nie mam np. soku brzozowego i melasy trzcinowej:/ a powiedz mi jeszcze Vanili bo widzę, że dużo wiesz na ten temat! Czy morszczyn to ten co jest na nim napisane ''do kąpieli relaksacyjno'' Ale miała babka ubaw w aptece jak wyskoczyłam do niej, że potrzebuje morszczynu bo zdrowo się odżywiam! hahaha:P I ziele skrzypu trzeba najpierw jakoś zaparzyć czy takie suche wsypać i zmiksować hmm? Aha i mam mixer :D wygrzebałam dzieś w szafie!!! Pozdrawiam Cię serdecznie! A jest tu ktoś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×