Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

ale on jest niedostepny !! sam mi to mowil... byla taka sytuacja, siedzielismy w parku, i bylo zimno, i mowi do mnie zimno mi .. przytul mnie, to ja chcialam sie do niego przytulic, a on nagle poderwal sie zrobil dziwna mine i spytal\"powaznie mowisz?\" ja powiedzialam NIE! i focha strzelilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jaki on dziwny... :D to moze zapytaj moge Cie pocalowac?? Bo bardzo bym chciala... Moze sie przelamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh śmieszny taki :D to poprostu wez prezent i ladnie podziekuj :classic_cool: moze sam Cie pocaluje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszny.. od cholery... jest dziwnie fajny. wezme ten prezent i dam mu buzi w policzek chyba... jest przystojny, i ceni sie, i nie pozwoli sie z pierwsza lepsza calowac-dotykac malo takich niefacetow.. szybki zły powolny jeszcze gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja bym chyba nie wytrzymala.. pamietam jak bylo z moim bylym.. Po drugim spotkaniu zaprosil mnie na impre\\ze do kolegi ...slicznie sie czail...:D ale sie okazal strasznym **** .. moze nie bede o nim mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwy to calkiem fajny kolor :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam isc jutro do kina! I tak szukam czegos ciekawego... moze polecicie jakis dobry film??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk dyskutuje na innym topicu :P :classic_cool: A ja nadal szukam ciekawego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez juz dawno nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :D chyba nic ciekawego.. skonczy sie na tym, ze pojdziemy na jakas kreskowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposób na rekina :classic_cool: Zreszta kreskowki sa swietne... ostatnio ogladalam \"Sezon na misia\". Byl genailny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreskowki sa the best... :classic_cool: mam malego brata wiec sobie poogladam przez weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czeka Cie fajny weekend :) Pewnie same bajki w tv leca?? U mnie tak jest jak przyjedzie syn siostry. Ma 6 lat i ciagle bajki by ogladal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpisal...ale q... okazalo sie ze najprawdopodobniej jest gejem... ja to mam q... pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz, ze gej?? Ja tez kiedys jednego podrywalam :classic_cool: na wakacjach w Grecji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma takiego odmiennego przyjaciela i okazalo sie ze oni sie chyba znaja z jakies gejowskij knajpki... teraz to juz wogole nie wiem co ze mna nie tak... to juz trzeci raz...Boshe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi sie juz smiac chce.. jak dobrze pojdzie to bede miec kolejnego przyjaciela... :D trzeci kumpel gej.. porazka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×