Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

minal jakos...siedzialam przy kompie, troche w necie, troche pisalam referat. a teraz znowu siedze przy kompie i chyba zaraz sie klade bo wczoraj siedzialm do 2 przy kompie.a potem jeszcze siedzialm i czytalam w lozku ksiazke. na dodatek 0 5.50 obudzil mnie moj pies zeby go wypuscic na dwor:) Co tam A napisal jeszcze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w skrocie. to moj A dzis do mnie napisal duzo milych rzeczy, juz wam mowie!! napisal mi ze smutno mu bylo ze nie bylo mnie obok jego boku, ale pisze ze wraca i ze sobie odbijemy te wszytskie dni.zapytalam sie go co mi jeszcze pwoie, on napisal ze ma ochote na seks no i ze zartuje. ja mu napisalam ze mam ochote na dobre wino we dwoje a on napisal ze wina w moim towarzystwie by nie odmowil, i ze mnie sie ie da odmowic czegokolwiek, no i na koniec \'moja mandaryneczko\' boszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urywki harrego pottera, jakos mnie tak naszlo hehe:) kurcze stresuje sie troche. moj chlopak ma jutro mature:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne esemesy:) a to gdzie on jest?? bo ja chyba nie w temacie do konca. A Ty Madzia gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu... wielki dzien, wielkie dni przed nim... trzymam kciuki, nie martw sie.. zapomnialam.. w jakim ty jestes wieku?:) co myslisz o moim A.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on pojechal teraz z bratem do warszawy, potem byl w pradze, a potem gdzies w gorach teraz wraca do warszawy jutro do domu. ja jestem z okolic Lublina.. do Lublina mam 40km:) niedaleko Kurowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20 lat:) no prawie, w niedziele skoncze 20:) a Twoj A. to jest Toba bardzo zainteresowany. Na pewno bedziecie razem:) wybierzcie sie, jak wroci na jakas randke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stanczyk! moim znajomi maja mature, trzymam juz od teraz kciuki... zaraz zmykam spac... bedziecie jutro? chcialabym byc z A. ale nie wiem co z tego bedzie.. jak on jest taki powolny... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lublinladne miasto, mialam tam studiowac ale sie nie dostalam:( ale mieszkacie z A. w tej samej miejscowosci?? skad sie znacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ja tez zmykam ide sie kapac i spac. jutro jade do mojego Tomka pod skole. mam nadzieje ze mu dobrze pojdzie ta matura. Trzymam kciuki:) Dobranoc wszystkim. Jutro bede ale nie wiem o ktorej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w innej miejscowosci, 6km od niego. ale chodze do szkoly do jego miasta, wiec czesto sie widzimy:) DOBRANOC MADZIULKA!!! dobranoc wszytskim ktorzy to przeczytaja 😘 stanczyk dla ciebie specjalny 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki za wszystkich maturzystów!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was to popisze sama do siebie :P Bylam dzis u siostry w szpitalu i widzialam Oskarka. Jest przesliczny :) taki malutki... lezy w inkubatorze, biedaczek... moze jak wszystko bedzie dobrze to za 2-3 tyg wypisza go do domku! Ide dzis do mojego boy\'a i bedziemy robic lassagne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja jestem juz w domu. Moj kochany mial dzis mature, ale poszlo mu calkiem niezle;) mam nadzieje ze bedzie ok:) odezwe sie wieczorem...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amira! uwielbiam male dzieci... takie nowonarodzone, mmm.. świetne po prostu. :) ja dzis zaszalam... kupilam sobie kurtke dżinsowa w pół brzucha, na stójce, z krótkim rekawkiem, swietna! no i kupilam sobie tez bluzke, w sumie taka koszulke na ramiaczka biala i delikatne złote paski, i w pol brzucha jes ttaki sciagac.. swietna... :) zaplcilam za nia 95zł, a np. w reserved za podobne zaplacilabym ok.50.. :D haha a moj sie nie odezwal:P nie ma nic na koncie, ale jutro sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.jestem;) mialam formata wiec troche przy kompie posiedze.ale spac mi sie chce ... to przez te piwa chyba.. jak cos to piszcie tu. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejej! co tak malo rozmow? dzisiaj sie z A spotykam:) trzymajcie kciuki!!:) chociaz krotko bo przyjezdza minister do anszego miasta, ale na niego tez ide z nim, i zaproponuje jutro spacer:P co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja niedawnowstalam.wczoraj spedzilam caly dzien z moim ukochanym;* a dzis nie wiem co bede robic. troche sie poucze chyba i musze w koncu dokonczyc ten glupi referat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie stalo?? przed chwila sie cieszylas ze go spotkasz dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja lece sprzatac i konczyc referat. buziaki:* bede poozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie nadal ze sie z nim spotkam, ale dzisiejsza rozmowa na gg wydala mi sie dziwna, ale probuje go zrozumiec.. jest zmeczony po podrozy, na pewno chce rodzinie opowiedziec jak bylo ale np. jak powiedzialam mu ze dzis sie spotkamy, (idziemy razem an spotkanie z ministrem) a jutro jakby mogl to bysmysie spotkali i poopowiadalby mi.. a on na to \"hehehe\" swietne odpowiedz.. zdenerwowal mnie, jego wada nie wiem czy wam o niej mowilam to to ze sie z wsyztskiego smieje, nei wiadomo czy mowi powaznie czy zartuje.. boszz. denerwuje mnie, a dzis wydal sie na cwaniaka, opieprze go, chyba:P zastanowie sie. gdzie stanczyk?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, gdzie stanczyk...:)?? ja juz posprzatalam u siebiew pokoju. potem jeszcze lazienke. a narazie sie biore za referat.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja maluje paznokietki :)))) Monika w poniedzialek tu zawita!! 😘 gdzie Amira?! dziewczyny no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×