Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inezka34

Kto mi pomoże do 20maja pozbyć się 4-5kg.no kto??!!!

Polecane posty

Gość jak moge Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
nikt Ci nie pomoże jeśli sama sobie nie pomożesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taka hej do przodu,bo ci tyłu zabraknie.A tak w ogóle to nie takiej rady potrzebowałam.ŻEGNAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matuchno kochana,dziewczyny no proszę....dajcie jakieś przykłądy szybkiego wytopienia tłuszczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do solarium na 12godz.
to wytopisz co trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę do solarium i g...mi to daje,no może oprócz tego,że wyglądam jak kurczak z grilla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
??i dlaczego akurat do 20??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopenhaską mam za sobą,amerykańską i takie tam różne.Fakt,że ważyłąm 68,potem 65 teraz 59,ale zawsze miałam 45.Także te 55 by mnie zadowoliło.Dlaczego do 20.05.Bo mam komunię córki i muszę wyglądać KOBIECO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
kurcze...a głodówka? albo same warzywa...mi pomaga, jak odstawie prawie całkowicie węglowodany, wtedy najszybciej chudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
jaki nosisz rozmiar? bo ja jestem ciut wyższa, ale waże 58 a noszę...40:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam popierniczoną figurę,bo wejdę w spódnicę nawet 38.Albo te rozmiarówki są chore.Ale fakt musiałabym pozbyć się 5kg.W sumie rozmiar mam też 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
wiesz, Ty masz wymówkę, bo urodziłaś dziecko;) ja jeszcze nie rodziłam, a tak się spasłam... To co bedziesz próbować?głodówka, odstawienie węgli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam 2 dzieci,do tego miałam 2 cesarki,a po tym ciężko pozbyć się brzucha.I jeszcze Ci powiem,że leżałam przez obie ciąże w szpitalu non stop i tam sie tak spasłam.JAK KROWA> Było 45 jest 59 a było 68 Czy to nie jest żałosne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
no co Ty, przecież gubisz! A że nie szybciej...pomyśl, jak długo tyłaś, a teraz chcesz to wszystko w tydzień zrzucić...;) Wiadomo, na komunii chciałoby sie super wyglądać, ale niestety, nie ma lekko;) A moze spróbuj jajeczną...przez kilka dni(ile wytrzymasz)jesz tylko jajka w każdej postaci, mozesz dodawać do nich majonez albo masło(jeśli jajecznica)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już Cię lubię.Napisz mi coś więcej o tych jajakach,ok? Dostałam całe mnóstwo od teściowej,bo na swoim RANCHO ma ze 100kur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
Hmmm...mozesz stosować do 5 dni, jesz około 5-6 jaj dziennie, np rano jajecznica z 2 na maśle, potem jedno na twardo z majonezem, potem np na miękko albo sadzone...itp. Ja najbardziej lubie jajecznicę, więc jadłam 2 razy dziennie, i do tego na twardzo z majonezem. Schudłam 4 kilo w 5 dni...Ale! Oprócz jaj-nic! Chyba że zrobisz jajecznice na kiełbasce, albo szynce-byle bez węglowodanów. Zaraz zwalą się tu tłumy krytykantek...ja stosowałam 2 razy, i napewno jeszcze kiedyś ja przeprowadze, tylko teraz nie mogę, moz.e za jakiś miesiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
hmmm...pewnie robiszs jajecznicę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
no chyba więcej mogłoby się źle skończyć, chociaż czytałam, że ludzie planowali ją na 10 dni, ale ja osobiście bym się bała..., ja zrobiłam sobie nią wstep do kopenhaskiej. 5dni jajek, a potem 1,5 tyg. kopenhaskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
w sumie, po wszystkim ubyło mi 6 kilo...czyli na kopenhaskiej jakieś 2 kilo, moze 2,5. Ale byłam na niej tylko 9 dni, bo potem juz coś dokładałam codziennie, a takiej prawdziwej kopenhagi to jedynie 9 wytrzymałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
no to moze spróbuj tych jaj i kopenhaską kilka dni potem...tylko lepiej, żebyś nie musiała sie intelektualnie wykazywać w tym czasie, ani fizycznie;) Ja nie byłam wprawdzie osłabiona, ale koleżanka, która stosowała ją równolegle, przerwała po 3 dniach, bo nie mogła nic robić...No i jak pracujesz, to jest problem, bo takie jajo na twardo jeść w pracy, to chyba żadna przyjemnośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
no to właśnie, jak pracujesz, tobedzie problem...moze teraz przez długi łikend?jeśli masz wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×