Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inezka34

Kto mi pomoże do 20maja pozbyć się 4-5kg.no kto??!!!

Polecane posty

Tak tak przez weekend wypróbuję,coćby z tego tytułu,że teściowa zasypała mnie jajkami i.....trzeba je zjeść!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
jestem, jestem, nigdzie sie nie wybieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
no, to spróbuj przez kilka dni, zważ sie, zmierz, i daj znac koniecznie...powiem Ci, że bardzo ładnie sie brzuch na niej spłaszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kopenhaska
nie mogę korzystać z GG, ale będe sie tutaj pojawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko na Miękko
moze być;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja*13
Inezka34,spróbuj z octem jabłkowym.Też mam komunię dwudziestego,też chcę wyglądać kobieco i walczę z kilogramami.Od kilku tygodni piję ocet jabłowy i naprawdę widzę duże postępy.Tylko bardzo ważne:musi być prawdziwy ocet jabłkowy,absolutnie nie wolno używać zwykłego octu z dodatkiem aromatu jabłkowego.Rano,na czczo,przed obiadem i przed snem szklanka wody plus lyżka octu.Smaczne to nie jest,ale w moim przypadku skuteczne.Może i ty spróbujesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja*13
Ja kupuję w zwykłym sklepie spożywczym,w dużych supermarketach często są "oszukane"octy,czyli po prostu zwykły ocet plus aromat. Ocet możesz także kupić w sklepie ze zdrową żywnością,a nawet w Rossmanie.Tylko uważnie czytaj etykietkę.Ja mam w tej chwili ocet firmy Deweley,jest na nim napisane:naturalny ocet jabłkowy wuprodukowany w biologicznym procesie fermentacji.Poprzednią butelkę miałam z Kamisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz mi coś jeszcze napisać na ten temat.Tzn.pijesz ocet rano na czczo i co potem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja*13
Nie mam jakiejś rygorystycznej diety,nie ważę,nie liczę,po prostu uważam na to, co jem i ile jem (z tym jest największy problem :-) ) Rano,po szklance wody z octem piję kawę ze słodzikiem i odrobiną chudego mleka,dziś na śniadanie był mały kubek kefiru plus otręby pszenne,nie wiem ile, tak na oko,do tego starte na tarce małe jabłko.Nie wiem jeszcze co będzie na obiad czy na kolację.Tak jak napisałam wcześniej,u mnie nie sprawdzają się diety gdzie trzeba pilnować ilości produktów,ważyć,liczyć itd.Mam troje dzieci i brak czasu na takie zabawy.Nie słodzę,nie smażę,nie jem białego pieczywa.Staram się jeść warzywa,choć ich nie lubię,poza kiszoną kapustą jakoś mi nie "wchodzą".Jem jabłka,które uwielbiam i staram się dużo pić.Nie lubię samej wody,więc na ogól do jednego kartonu soku,najczęściej grejfrutowego dolewam litr wody,łatwiej się to wypija.Nie mogę się jakoś zmobilizować do ćwiczeń,ale na szczęście mam rowerek treningowy i codziennie trochę jeżdżę.Wiesz,odkąd pamiętam,zawsze się odchudzałam,efekty nie były ani powalające ani długotrwałe.Prawdziwy postęp widzę dopiero teraz i myślę,że to zasługa tego ctu.Co ci szkodzi spróbować? Gorąco życzę ci powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję tego octu,do tego zastosuje ta 5dniowa diete jajkową.No ja poprostu musze zrzucić te 5kg do 20-stego. Ja mam to do siebie ,że mam zapalenie lenia jeżeli chodzi o ćwiczenia,mam na to czas po pracy,pomimo tego,że mam 2 dzieci,ale mi się poprostu NIE CHCE ĆWICZYĆ.Dzięki za ten ocet,pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza**
A co myślicie o zupkach chińskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupki chińskie
Nie smakuja mi.Ale dużo osób sie odchudza jedząc zupki te gorace kubki czy cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie o diecie
ogórkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta do d.....
To narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny majowy dzionek.Jak tam moje koleżanki ,...obecne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie jestem po jajecznicy.A co myślisz o tym occie jabłkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam kiedyś, jako weteranka odchudzania;)tego octu, ale mi nie pomagał w ogóle...piłam to cholerstwo wstrętne, i nic, to chyba chodzi o to, że mniej chce Ci się jeść po nim, ale na mnie nie zadziałało... Ja też jestem po jajecznicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak na mnie nie działa ta MERIDIA,cuda już miałam,nawet Herbalife,po tym też nic.Zaraz jajo na miękko,bo wymiękam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraj się jeść te jaja w podobnych odstepach czasu, jakoś to sobie ustal na początku dnia, a ostatnie około 19, żeby nie na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×