Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inezka34

Kto mi pomoże do 20maja pozbyć się 4-5kg.no kto??!!!

Polecane posty

Komputer mi się zawiesza,ale wysłałam jeszcze raz teraz powinno dojść,Ja też będę gdzies za 2 godziny,papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Modna.Coś mi nie wychodzi z tego kompa na zewnątrz,tzn.nie mogę wysłać maila.Będę próbowała,jutro do południa mnie nie będzie,bo niby długi weekend,a ja muszę iść do biura.Mam za 2 tygodnie komunię,boję się że nie wyrobię z papierami i muszę ciężko harować,gdzie inni będą majówkować.Ale maila jak nie dzisiaj to jutro po pracy wyślę.I koniecznie musisz pokazać mi tą sypialnię.Teraz idę już pod prysznic i lulupa,bo o 7.00 muszę być w biurze,dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, kobitki:) jak sobie dajecie radę? widzę, że ataki na tą dietę są, wiedziałam, że tak będzie, ale nie sądzę, żebyście miały się czym przejmować:)olać zazdrosne spaślaki;)Jak efekty? Modna pisałaś, że coś zleciało, u mnie jak spadło pierwsze 1-2 kg, to brzuch się zrobił taki cudownie płaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inezka Ja juz dzisiaj po 4 jajcach waga 50 kg do tego kawa czyli 2 kg mniej od wtorku . Wariacje jajeczne ja nigdy nie bede miala gladkiego brzyszka za bardzo pozszywany po operacji , ale czuje sie lzejsza no i waga chyba nie klamie .Pozdrawiam was obie bede wieczorkiem papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,już jestem.No różnie się mówi o naszej dziecie.Najbardziej boli jak co niektórzy wyzywają,a zwróć im uwagę to zjedzą,ta andromeda lubi obrażać,ale jej cos powiedz to SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna 666
za godzinke Inezka bede , wrocilam z sklepu musze odetchnac , aha chyba zgrzesze wieczorem Impreza nie zebym jadla ale wodka wprawdzie kupilam dieteycna cole ale sama niewiem narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Modna,ja to się wykończę,nie mogę wysłać e-maila z tymi firanami.Chyba kompa mam zamulonego,dzisiaj przyjdzie do nas kolega,on jest informatykiem to zobaczy co tam się dzieje.Jak tam Twoje odchudzanie,a Wariacje sie też nie pojawiają?? Jak znajdziecie chwilunię to wpadnijcie🖐️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inezka Wczoraj narozrabialm 3 drinki z cola dietetyczna + 1 kawalek ryby z grila Ale waga nie poszla w gore . Dzisiejszy wieczor tez zapowiada sie ciekawie ja zwariuje , maz stwierdzil ze jak na grilu bede jadla jajka to mnie zabije i zgriluje. Ale na razie kawa na sniadanie z jajcami . Odezwe sie pozniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modna,ja już pisałam w innym topicu,że przez to cholerne grillowanie to wszystkie diety szlag trafi.Ale juz sobie zaprzysięgłam,że od poniedziałku koniec z tym,bo zostało mi dwa tygodnie,TYLKO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, zaglądam, ale sama do siebie nie będę pisać;)Czekam na Wasze relacje, jak tam waga, ruszyło coś?Piszcie, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu mały kieracik,ale też od czasu do czasu zaglądam.Powiem szczerze ja przez te grillowanie,to stoję w miejscu.Muszę od poniedziałku już tak bez dodatkowego jedzenia na tych jajeczkach jechać.Bo co z tego,że rano zacznę,a wieczorem banda się zjeżdża i się zaczyna.A tyle razy mówiłam,że nie chcę ich już widzieć,ale mogę sobie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa28
ja pomoge bo rowniez zalezy mi na schudnieciu 5 kg do konca maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa28
od stycznia schudlam 16 kg.zostalo jeszcze 5!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa28
skoro mnie tyle sie udalo to tobie rowniez uda sie,jak chcesz pogadac to odezwij sie na gg 5034830....skoro tyle udalo sie to uda sie jeszcze 5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modna,gdzie Ty sie podziewasz?? Chciałabym zobaczyć tą sypialnię.No i Wariacje_Jajeczne gdzies zniknęły,dziewczęta-oto nadeszła godzina mojego snu.Jestem wyorana,bo zgłodniałam i żeby mie myśleć o jedzeniu sprzątałam sobie przed domkiem.Tak więc wzięłam prysznic,przyszłam \"podpisać listę\" i idę spać.Jedno dzisiaj co dobre to,że nie ZLECIAŁA SIĘ DO MNIE ŻADNA STONKA,chodzi o znajomych.I obeszło sie bez grilla.Idę spać,dobrej nocki wszystkim życzę,papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno,jutro jest niedziela a moje postanowienie to ani grama rosołku,mięska i takich tam,TYLKO JAJKA!! Ćwiczę silną wolę,hhhmm ciekawe czy mi się uda wytrzymać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jak zwykle prowadzę monolog,ale cóż,może ktoś mnie odwiedzi.Właśnie zrobiłam sobie kawkę,ugotowałam jajka-zrobię z łyżką majonezu i pokroję je w kostkę.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam gdzieś,że 5 litrów wody dziennie i przy normalnym jedzeniu chudnie sie 8-10kg miesięcznie.Ale jest problem.....ledwo wcisnę w siebie 3litry.Modna,wstawałaś już,bo ja to musiałam mam 2 letnie dziecko,które się już wyspało i ja siłą rzeczy też musiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa28
kto ci doradzil jesc majonez??? to zabronione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa28
nigdy takim sposobem nie schudniesz.wiem bo rozmawialam o tym z dietetykiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zaczerpnięte z MM,poczytaj o ty,bo ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.O tym jest napisane w topiku:ponownie rozpoczynam skuteczną diete mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa28
jedz duzo warzyw,gotowana rybe(dorsz),piers z kurczaka,jajka sa ok ale nie z majonezem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok.Zjem same jajka,może dodam pomidorka.Wiesz co ja to muszę dokładnie przestudiować;ZDROWE ODŻYWIANIE MM.Ale dzięki za radę.A jak wygląda dziś Twoje śniadanko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noa28
serek wiejski z pomidorem i ogorkiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezka Witaj Moja waga rano to 54 kg , nie moglam uwierzyc jak weszlam na te wage, ale zwaze sie jeszcze na miescie zeby bylo na 100% Robie przemeblowanie calego mieszkania , a wieczorem byla impreza tak ze nie robilam fotki bo ja tu mam maly sajgon, jak posprzatam to wszystko to ci powysylam , widoczki z Plymouh tez. Twoje firanki to arcydzielo sa sliczne , sama bym takie chciala !!!! Nie wiem o ktorej tutaj dzisiaj bede bo latamy po sklepach za czyms do mieszkania . pozdrawiam i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, chudnące;) Majonez w tej akurat diecie(same jajka) można, byle bez przesady, ale około 3-5 łyżeczek spokojnie można wsunąć dziennie, podobnie masło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×