Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekshibicjonista od urodzenia

Zwierzenia ekshibicjonisty...

Polecane posty

Gość fdsdsf
ok.Mlode dzieci nie reaguja seksualnie na widok piersi .Obawiam sie ,ze starsze juz tak. DZiecko Miedzy 7-13 rokiem zycia powinno sie zajmowac czym innym ,a nie mysleniem o seksie .Niestety pokazywanie mu piersi prowadzi do tego ,ze ono o tym zaczyna myslec wiecej niz gdyby ich nie pokazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selia
To nie jest zlosliwe pytanie! Czy jestes przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selia
To nie jest zlosliwe pytanie! Czy jestes przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...zobaczę za 2 lata jak to będzie:) ale nieprawdą jest, że małe dzieci nie reagują seksualnie...ja zaczęłam się masturbować około 5-6 roku...i tak mam do dziś :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
chej sprawdzalas swoje ciało .Dotykanie swoich intymnych miejsc nie mozna nazwac masturbacją.W wieku 5 lat dziecko nie jest w stanie osiagnac orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selia
ekshibicjonista -oj, jezeli tak, to patrzenie na ciebie ,sama rozkosz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selia
ekshibicjonista -oj, jezeli tak, to patrzenie na ciebie ,sama rozkosz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
fsddsf; napisz mi kiedy zaczyna się pokwitanie u chłopców i u dziewczynek; po ile mają lat? Gospodarka hormonalna, rozumiesz. idź do wiki, poszukaj i mi napisz zamiast pie.rdo.lić o tym co chłopcy mają do roboty w tym wieku, a czego nie mają, lub czego im nie "wolno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
fsddsf; ja osobiście odczuwałam przyjemość seksualną masturbując się w wieku około 6 lat z tego co pamiętam. Czy możesz mi napisać kiedy ty zacząłeś odczuwać przyjemność płynącą z masturbacji? W jakim byłeś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
wyobraz sobie ,ze ja bylem pozbawiony takiego widoku i dzieki temu wogole nie myslałem prawie o seksie.Z czego jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
zoska ale nie mialas orgazmu w w wieku 6 lat .DZieci wtesy nie sa zdolne do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
MOzliwe ,ale ta seksualnosc rozni sie jednak od doroslych dopiero rozkwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selia
ekshibicjonista- oiszesz ze to co ty odczuwasz to nie jest typowe podniecenie, tylko przyplyw adrenaliny?Ja bylam zawsze przekonana,ze ekshibicjonisci rozbieraja się i pokazują swoje ciala przedewszystkim po to zeby osiagnac podniecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
fdsdsf: wyobraz sobie ,ze ja bylem pozbawiony takiego widoku NAGICH PIERSI ROZUMIEM i dzieki temu wogole nie myslałem prawie o seksie.Z czego jestem zadowolony. DLACZEGO JESTEŚ Z TEGO ZADOWOLONY? Że masz potencjalnie rozwój psychoseksualny zahamowany? W imię czego? "Czystości" i "niewinności"? Chcesz mi wmówić, że masz od dzieciństwa zachwianą gospodarkę hormonalną? Czy ty nie masz jąder może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
Ja "niestety" byłam narażona na oglądanie piersi w czasach dzieciństwa, ja sama mam duże cycki, to w mojej familii dziedziczne jest. Trudno, cycki mojej matki zawsze dawały o sobie znać. Niestety. A tobie fdsdsf matka nakładła do głowy głupot w stylu nie baw się ptaszkiem, bo ci odpadnie, i efekt masz taki, że zostałeś pozbawiony odczuwania przyjemności z własnej seksualności. Warto? Chyba nie wiesz co tracisz. No ale jesteś czysty i niewinny, jak na synusia mamusi przystało. Mam nadzieję że mamcia przynajmniej jest szczęśliwa. Chociaż... no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
nie myslalem o tym bedac dzieckiem.TEraz sporo o tym mysle .SPokojnie .Na widok piersi dostaje erekcji wiec chyba jestem normalny.Sadze ze dzieci powinny sie bawic w co innego ,a nie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
dostaje erekcja na widok nagiej kobiety .CZy to znaczy ,ze mam cos zachwiane?Mysle ze wszystko ze mna w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
Kto mówi o bawieniu się przez dzieci w seks? Mylisz pewne rzeczy; dojrzewanie to dojrzewanie, zaprzeczanie dojrzewaniu, to zaprzeczanie dojrzewaniu; seks to seks. W jakim wieku byli Romeo i Julia? TAK było, wcześniej 14-15 latki już rodziły; teraz 14-15 latki chodzą do szkoły. Nie myl fizjologii z socjologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze było, że dzieci się bawia w dom-mame, tatę i dziecko...i robienie z cielesności tabu nic tego nie zmieni...moja córa juz z kolegami pokazywali sobie majtki i zawartośc...nie krzyczałam, to narmalne... ekshibicjonista...dobrze mówię ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośśśkaZnowuMnieOkradli
To świetnie że ci staje na widok nagiej babki. Cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
i wcale mnie nie musi pobudzac .OD razu pokaze udo czy posladki to mi staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsf
ja zaczełem sie masturbowac w wieku 16 lat .CZy to pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna = bardzo dobrze mowisz :) selia - u mnie pokazywanie sie nie jest jedyną drogą do osiagniecia podniecenia, a kolejną z mozliwosci :). Mimo wszystko to co wtedy odczuwam, to wlasnie raczej uderzenie adrenaliny :) A macie drogie panie mozejakies pytania? Chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×