Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

megamysz - prowokacja=wywołanie do dyskusji - być może w Twoim rozumieniu złego słowa użyłam, czy ja coś powiedziałam, że olewam to że chłop 72 godz na nogach??? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghostek mówiles o żonie, a dzieci? masz? bo okaże sie zaraz, że tylko ja ich nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie to gdzie Ty teraz Jesteś ,ze spac nie możesz??? czyżbys pracowął tylko na nocnych zmianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek i znów unikasz odpowiedzi na pytania. Przecież nie chcemy znać Twojego nr konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina nie doczytałam czy macie dzieci, fakt mój błąd, bo powinnam skoro z Wami rozmawiam. biję sie w pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megamysz - sorrki, chyba źle z mojej strony coś zabrzmiało - niewiem co ze mną jest nie tak :( chyba będzie lepiej jak to prześpię, o ile prześpię ... bo ja narazie zapowiada mi się na rozbijanie głową ścian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA- no coś Ty. Ja tez czasem czytam jak potłuczona. własnie skończyłam liczyć \"płachty\" z odpowiedziami z wywiadów ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri, może Ghostek boi sie właśnie, że jak sie rozpędzi w odpowiadaniu to i numer konta nam poda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D odpocznij , ja tez nie miałam niczego złego na myśli, po prostu ładując sie tu powinnam poczytać o was a nie zmuszać do ponownego odpowiadania na te same pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megamysz a w centymetrach to ile to będzie? :p heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam dla g...---->>>> chłopie to gdzie Ty teraz Jesteś ,ze spac nie możesz??? czyżbys pracowął tylko na nocnych zmianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko zębów mlecznych ma 20.........to stałych zębów jest 32...... Albo mi się pochrzaniło ghostek no przeciez napisałam ,że do kompletu 20 brakuję Jej 10 zabkó wiec co ? dyskalkulia?:D myszaaamaega ;) mam taką łobuziarę Julkę - ma roczek z kawałkiem- e tam bloog musiałabyś Ją widziec w akcji :) łobzuziara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×