Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

wiesz, ja już tez takie \"elity \" przerabiałam i przyznam Ci racę- to mile nie jest, wiec się nie obawiaj. Tu sie wchodzi i wychodzi, ale większość zostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? wiesz puści to są \"szukam żony\" \"zaraz będę sie kochać\" itp...nie obrażają c nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na jakiś taki topic i szybciej wyszłam niż weszłam bo jak zaczełam sie udzuielać to się dowiedziałam że nic nie wiem o życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie czegoś takiego nie lubie, bo niby skad ludzie \"wirtualni\" moga wiedziec, jakie są moje doświadczenia zyciowe ? no chyba, że ktos mni ebaaardziej pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi się z Tobą rozmawiało ale musze już iść bo brat potrzebuje usiąść na kompa... dobrej nocy 🖐️ zajrze tu jutro:) 🌼 dla Ciebie za tolerancje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc co teraz robisz Karolina ( teraz tzn zanim zaczniesz studia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieki Karolimna. Mił bylo do jutra- reszta ekipy tez jest superzasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już wymiękam ,,,buuu rano trzeba wczesnie wstać bo aż 7.50 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeść ! 🖐️ karolina_21 witaj 🌻 nie pekaj -bedziesz miała przechlapane u nas jak nie pojawisz się już:D no tomamy dwie Karolcie :) Say-współczuję Ci tych ciężkich wakacji...:( ale bedzie mysię pocieszac wzajemnie ... dla nie lato też bedzie ciężkie bo bez Ł...:( a K.juz drugi wieczór zle sięczuję ...oj oj oj :)oby!!!!🌻 8476 moje gg dla zainteresowanych:8472699:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1608413
to bardzo odwaznie podawac gadu na kafeterii to miejsce pelne jest zlych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację numerku :( wierzę ,że trafi tylko w powołane kompy:D:D:D adresu bym nie podała:P ale masz rację mogłam meilem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację ( znowu:D) ale mozna poprosić o \"wymazanie\"posta na \"smietniku\"cozaraz uczynię :D numerku racyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) powiadacie że mam się zjawić:P dob dobra ja się Was nie boje :) więc jestem :) cieszyscie się??:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja tez juz jestem aha jak popełniamy błedy to wszystkie ( cała nasza 4-ka podała nr gg) a le co z tego, numer zawsze można zmienić, jak ktos będzie \"przeszkadzał \" więc sopczko bejbe :D Karolina21 no witaj ! fajnieże Jesteś- mówiłam ,ze reszta też fajna? numerzasty, cos Ty taki pesymista? uśmiech proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×