Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

wla snie znajoma zdradziła mi sekret na świetny stosunek do pracy mgr- 3 litry wody dziennie do picia i lejesz na wszystko :) a przy okazji jaki organizm oczyszczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to max 23 ale jescze musze sie umyc i te sprawy, zeby, to wiecie niewprawnym zajmuje troche czasu :) mam zdrdzic imie? moze lepiej pozostac numerem :) ale nie bede ukrywac, jesli sie jeszcze nie domyslalyscie, ze jestem dyslektykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numerek - tu się nie zwraca uwagi na pomyłki - ganiusze wiedzą o co biega ... a numerki no wiesz ... są fajne ale bez przesady :D poprosimy imie - z tej strony Karolina Sayuri - przedstaw się ładnie ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musicie sie przedstawiac znam wasze imona :) najpier czytam topik zanim napisze cos (chciaz tym razem bylo inaczej) to juz zalegosci sa nadrobione ale narazie nie pytajcie o moje plis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh - facet jak nic - kobity się tak nie zachowują :P boisz się czegoś? szczepienia odbyły się tutaj kilka dni temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kolejna/ny tajemniczy jak ghostek :D czyżby numerkowi spodobała sie nasza zabawa w zgadywanie ghostka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet facet facet !!!!! uwaga dziewczęta już jest ICH dwoje jeszcze jeden i będzie trio egzotyczne hahhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm Sayuri brzmi ekscytująco .... buuuuuuuuuuhahaha co ja za bzdury dzisiaj wypisuje hahahah nieeee palma mi odbija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale ma oczęta boskie :D ooo macie ta super pościel z Ikei :D eh tez bym ciasteczka wszamała ale mam teraz tylko lizaka o smaku coli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ofkors, przeciez napisalem ze jestem dyslektykiem no nie :) tego nie ukrywam,co do imienia to najwieksza frajda forum ze mozna sobie jakies fajne imie nadac, NP wielki szu, kojak, a ja moge byc bezimienny tylko numer :) to jest takie cool i tajemnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć _acha_ no to się mała na noc słodkim nakręciła :) niewiem jak jest, ale podobno to działa na dzieci jak kofeina na dorosłych ;) oczywiście w nadmiarze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no numerzasty ziomalu ,a le na kobietę też mówi sie \"dyslektyk\" a nie dyslektyczka hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numerzasty wróc zaś :D tutejsze baby nie gryzą... pożerają w całości ( jak Julcia ciasteczka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i jaki porządny - szok samych ułożonych romantyków tu mamy :):):):):):):):):) wow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda glukoza nawet na szczury działa nakręcająco:O:D ale teoria teorią a praktyka ....zobaczysz Karolinko ;) hehe,,,,no i zjadła tylko jedno ciasteczko ;) Sayuri 😘 za zawsze słodkie słówko o łobuziarce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak o takim CUDEŃKU nie powiedziec czegoś dobrego? kochane maleństwo z boskimi oczkami no i regularnie podczytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero co zdjęcie mi się _acha_ odpaliło - jaka lalunia :) można się zakochać ;) już szyków strategie na przyszłych podrywaczy ;) panie X - kolorowych :) sayuri - gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesteś Baśka :) miało być \"szykuj\" a nie \"szyków\" grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri - no baaaa - ale to zasługa \"przodowniczki\" ;) kurde - mam nieodparte wrażenie, że mi się te bóle na noc nasilają ... może dlatego, że w pracy niemam czasu na nic dlatego tak mi się wydaje - niewiem :( ale to już nie jest śmieszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** to moze jakiś lekarz??? a co do przodowniczki no to ja ręce umywam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 👄 Melduję że nie śpię jeszcze niedawno wróciłam Ależ tu się zrobiło wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**Say ;) kochane cioteczki😘 iwone - co za \"Wejscie smoka\" i odrazu stronka nooo brawo za to wejscie - nie sposób cię nie zauważyć !! :D 🌻 pisz szybciutko co u ciebie ...? a megamyszki nie ma w sieci dziś ? pozdro myszowata ! 🖐️ goroący kotek tylko wpadł i wypadł ...? helooł ;) a ghostek pewnie w kącie siedzi...:D:classic_cool: a może śpi wreszcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×