Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

uuu mam nadzieję,że u nas nie będzie bo mam dziś ognisko z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas rano było ciepło i słoneczniej,jak wracałam do domu to było bardzo duszno i zachmurzylo się a teraz grzmi i wieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ;) u nas nareszcie troche chłodniej ;) wczoraj była burza i nie było u nas dość długo prądu... a dzisiaj jak włączyłm komputer to bym spaliła chałupe :D jakieś spięcie zrobiło się w instalacji i zaczeło się iskrzyć.Taka zdolna to tylko ja jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też była meeeeega burza, więc zaniechałam nocnej zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam powiedzeić,że wczorajsze ognisko bardzo się udało! pomijając fakt,że dzieci nie piekły nigdy same kiełasy na patyku i co 3o sek pytaly \"JUŻ????\", i dla przyspieszania \" wkładały \" patyki do ogniska to i tak było smiesznie. Po ognisku zyskałam miano \"osiołka\" bo grałyśmy piłką i dziwnym trafem ja \"źle odbijałam dobrze podaną piłka plazową\". No , ale sie udąło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też zauważyłam, że jakoś tak dziwnie pusto tutaj... ciekawe co się dzieje z Karolą... no i oczywiście z resztą ekipy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zrobilem cos co moze was zainteresowac zapraszam wszystkich zainteresowanych http://podziemia.12gbfree.com/ strona wymaga javy i jest w 80% sprawna pozostalo mi jeszcze tylko dopracowanie szczegolow i dopicowanie wsystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×