Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Asiek coś ty dzis taki krzykacz był- o co tej durnej lasce chodziło z forum o fotkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow - ale się wygadałam z kumpelą przez tel - aż japa boli ;) pierwsze przyjemne odczucie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wszystkie popadały - tylko ty się basia trzymasz - no no - kondycja dopisuje (zresztą jak zawsze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wczoraj pisałam do 4 dziś cały dizęń. Już kończe analizę a potem to juz z górki. łeeee juz mam 150 str :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja zmykam bo niuniek coś zasnąć bezemnie niechce ;) ide utulać moje dużego chłopca ;) a na poważnie to wyglądam jak taki krecik ;) oczka na wpół zmróżone ;) dlatego mówię już dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri jak z górki to za chwile na pazurki ;) a raczej na morze :D 3mam kciuki żeby lekko poszło kobito z klanu krejzolek ;) hehe say, iwone, acha, karolina i inni - uszanowanie na dobre spanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzolki górą! Chociaż macie złote gacie, nigdy z krejzolkami nie wygracie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem jade do lekarza, a jutro na uczelnię, bo o 12 broni sie moja przyjaciólka ( tez taka ambitniara jak ja ,ze łączyła 2 lata), Jutro jak już będę na miejscu - tzn,. na uniwerku to mam jeszcze spotkanie z promotorką. Jutro wieć niestety wróce dopiero wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja praca jest o zabawie \"w coś \" lub \"w kogoś\" w gromadach zuchowych ( od 8 lat prowadze gromadę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? chciałabym iśc na studia podyplomowe, ale muszę jakąś prace znaleźć. Poza tym fajnie by było juz tak myłśec o przyszłości, jakas rodzinka czy cuś a do tego potrzebne fundusze. Kończąc studia szybciej, będę już teraz mogła o tym pomyśleć czyli generaline szukam pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja złożyłam papiery na zarządzanie z tym że na zaoczne bo chcę iśc do pracy,żeby mieć kase na szkołe... sama nie wiem czy sobie poradze bo jest tam matma a tym u mnie ciężko... ale mój Ł umie matme (tatuś matemetyk,fizyk,informatyk :D) więc jakoś to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jakoś nigdy z matmy orzel nie byam, pomimi,że m ój M. jest naprawdę dobr :D ja to humanistka jak nic, a że jeszcze kocham pracę z dziećmi to taki kierunek studiów wybrałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą kasą na zaoczne to rozumiem- mnie teźż praca musi czekać jesli chce coś dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatus mówił że będzie mi dawała kase a jak Mu powiedziałam że złożyłam papiery to powiedział \"To teraz szukaj pracy\" hehe cały tatuś ;) byłam na to przygotowana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondolencje za stronę1 a co do taty, to pewnie pomoże, ale chce żebys się \"uczyla życia\" bleeee oni ta sa , nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×