Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

a dziękuje :( tylko u nas znaleźć prace to nie ta hop siup.przez rok miałam staż w dwóch miejscach ale za taką kase że szkoda gadać 480 zł na reke... ale na pocztatek dobre i to ;) teraz siedze w domu od początku czerwca i zbijam bąki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja wiem,że staż to kicha, ale on ułatwia możliwości znalezienia pracy. Teraz chca ludzi z doświadczeniem a staz ( niby) jakies tam daje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam dojeżdżać 30 km do wrocławia do pracy za 800 zł to też mi sie nie opłaca... u nas to kiepsko z robotą... jak sie ma znajomości to może jest łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi baba dowaliła... \"karolina_______młoda jeszcze jestes i duzo rzeczy jeszcze nie jestes w stanie zrozumieć\" dobre nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga co to się dzieje... człowiek człowiekowi jak bym mógł to by oczy wydłubał...ehhh ale to tylko Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha olej tą ktoskę, bo jak sie ja czyta to naprawdę mało ma kobieta do powiedzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placki z kukurydzą wedle przepisu Karoliny21 : \"robisz takie ciasto jak na naleśniki mąka jaja i mleko miksujesz wrzucasz kukurydze z puszki starty żółty ser oregano i pieczrarki starte i lekko podduszone i do tego sół i pierz po wymieszaniu sie smaży i można podawać z keczupem\" musi być pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;) 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tenks za wsparcie;)🌻 No niesety taka jużjestem ,ze ulegam prowokacjom ...czytałayście-widziałyście :);) ale musi mi ktoś na odcisk nadepnąc - i zawsze przemawiam pod swoim nickiem dlatego mam wrogów na kafe:O ale znam też b.duuuużo fajnych babeczek - takich jak Wy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Asia ja tez ulegam, ale tak mają wrażliwe baby, wiec tylko się cieszyć :D no i jesteśmy z Toba ;D Mała ale Ty nas kwiatami rozpieszczasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mój tez nie daje mi za duzo kwiatów i to jeszcze tylko wtedy jak się naproszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Karolinko, wydaje mi sie,ze normalne a tak wogóle to przepraszam , bo ja dużo literówek robie ale to przez to,że tak dużo pisze i juz mi lapki wysiadają, poza tym ja szybciej myse niż piszę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakieś takie dziwne szerokie i wielkie.dobrze mi mówli \"nie pij tyle denaturatu\" ;) hehe żartuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina spóbuj wlaczyć i potem wylączyć- ja tak zawsze robie, jak zmieniam cos na klawiaturze, a nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×