Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

będe MAŁA jutro mocno trzymac kciuki! właśnie wóciłam z uczelni...padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas oki ;) jeżeli można tak mówić jezeli kilka raptem dni pozostało do wyjazdu Ł. Jula ma katar i załzawione oczy - kto wie czy po tatusiu alergiczką nie jest ?:( Ja chuda ? nieee ...poprostu w sam raz ważę 56 kg w 9 miesiącu ważyłam 73 :D jestem zywym przykładem gubienia kilogramów wekspresowym tempie po ciąży. piję własnie kafffkę poranną ...wczoraj znikłam bez śłowa ....Ł mnie \"ukradł\" ;):) miłego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! ładne te Wasze zdjęciątka :D A co do wagi to pozazdrościc- no i jeszcze po dzidzusiu- no rewelacja! A co do wyjazdu, to nie twierdzę,że bedzie latwo, ale przyzwyczaisz się do tych \"chwilowych\"nieobecności. Hm... powroty bedą pieknym świętem :D No i jeszcze fakt podsycenia miłosci :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- dziś trzymamy mocno kciuki za MAŁĄ !!!!!!!!!!!!! i to dla niej dziś 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say jak zwykle można liczyć na Twoje wsparcie😘 i miłe słówko🌻 przyłączam się do trzymania kcukasów za maleńką 🌻 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️-a to takie wirtualne kciuki dla osób z wyobraznią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za trzymanie kcioków ;) mam nadzieje że się przydało ;) Oni w szkole nawet nie wiedzią kiedy będe wyniki tego egazminu hehe dobre dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam to co umiałam... najgorzej mi poszło zaksięgowanie na kontach i powaliłam wypełnienie jednego dokumentu... jak już wypełniłam to się kapnełam że kawałek mam źle... nie mogłam już poprawić bo wypełniłam długopisem... normalnie modle się żeby już do zaliczyć... bo w sumie jak tego nie zalicze to nie mam dyplomu technika ekonomisty i na darmo chodziłam do takiej szkoły... ale tak to jest jak się jest taki tumanem jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze myśle że bedzie źle a jest dobrze ;) tak samo było jak zdawałam mature ;) nie zdam nie zdam a poźniej \"ooooo jednak zdałam\" :D kurcze nie wiem kiedy są wyniki... pewnie jakoś koło sierpnia... a jak Ci idzie Twoja praca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zawoże promotorce- on CHCE TO JESZCZE 2 RAZY W CALOŚCI RZECZYTAĆ - SZALONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie wiem bo ostatnio słyszałam, że podobno po skończeniu studiów ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×