Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

_acha_ no no - czytałam, że cie okrzyknęli najładniejszą mamusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest myśl ;) a mam jakieś 3 w lodówce tzn nie ja tylko tatuś ale chyba sie nie podniewa jak wezme sobie jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie karolcia do grzechu nie namawiam ;) pamiętaj mała ... jeszcze teścik przed tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ano ;) no to tatulek nie pożałuje ;) say, _acha_ - gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatulka nie ma w domu ;) wróci w nocy z pracy i pewnie nawet sie nie kapnie że brakuje ;) Hop hop Panie gdzie jesteście?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide postawc server : ), jestem taki szczesliwy z tego powodu. lookne pozniej co napisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurna jestem ... i czekam aż coś się ruszy - tylko karoliny dzielnie na baczność dzisiaj stoją na warcie :D ;) ej Baśki, Aśki, Iwonki - nie dajcie się ;) (uwaga to było ... wyzwanie na pojedynek w gadulstwie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh numerek - serca nam łamiesz - ty wiesz że takie wpadanie i wypadanie może być szkodliwe dla zdrowia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**z tym okrzkiwaniem to ...żenada...ja w żadnym konkursie nie stratuję:Oale miło usłyszec ...taki kimplement - nie zaprzeczam ...ale zaraz są podejrzenia ze załozyło się temat albo jechanka po propozycjach w temacie - wiem ,że to prowokacja ale nie umiem się nieodszczeknąc.....trochę o mnie ...necie ....to było....:P ....over a wiecznie coś na ten temat od cheeeen czasu ....nie wiem czy znasz geneze moich przyjacieli pomaranczy i czarnych ....zimnych kobiet ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ czy ja mogę cię o coś zapytać? może ja schizuję - staram się o TYM nie myśleć - ale nadal mnie trzyma to co zaczęło się kilka dni temu - doszły mi jeszcze okropne kłucia z zaskoczenia i obie piersi mnie nawalają, szczególnie ... wiesz co, w dodatku czuję się jak kosmitka, razi mnie \"jasność\", przed mężem to się ukrywam bo wszystko mnie boli i takie - mi się wydaje, że to za wcześnie na jakiekolwiek objawy bo u mnie to 18 dc - czy uważasz, że może dziać się coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola🌻 - a powiedz mi kochana ile dni mogło upłynąć od dnia zapłodnienia ...? Wiesz ...możesz poprosić w aptece o czuły test ciążowy ....- bo mi to jednoznacznie wygląda. poprostu czujesz się od jakiegośczasu zupełnie inaczej ? :) a temp.mierzyałs ?? zaobserwuj - jezeli masz teraz cały czas podwyzszoną temp ....to na bank ciąża.....tak się dowiedziałam ...zanim tes zrobiłam...:);) a Sayuri gdzie ??🌻 Basiu tęskno nam :(😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ olałam temat z temp i wogóle, po dwóch latach już mi się odechciało ... na podstawie monitoringów szacuję, że mógłby być ok tydzień, bo u mnie wszystko szybko się dzieje (w ubiegłym miesiącu miałam hsg i brałam leki na \"poszerzenie\" jajowodów) - test mam w szafie, ale nauczyłam się już, że niema co się wyrywać i jestem pokorna w tym temacie, ale martwie się bo w życiu tak się nie czułam, patrzę na siebie w lustro i nie jestem pewna kogo widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***ale mi chodzi o temp ciała teraz bo wczesnym objawem ciąży jest podwyższona temperatura ciała :) Karalajna-spij dobrze ....kurczę albo daj mu dychę :P i pogadaj z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nawet dychy wczoraj wydałam ostatnią:P niech się buja mały dupek ;) ide spać ;) kiss wszczystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzolki jak nic!!!!!!!!!!!!!! a ja wczesniej miałam eksmisję- był mój M ( bynajmniej nie M jak miłość ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×