Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość hehhehehee cd.
jeśli chodzi o status studenta to po wprowadzeniu nowych regulacji prawnych nie daje on nic zarówno pracodawcy, jak i samemu zatrudnionemu-wszystko pomniejszane jest o 33%..niestety..natomiast o te dziwne ułamkowe etatu, rzecz korzystna wyłącznie dla pracodawców :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje na dziecięcym...no w zarze tez pracujemy wiecej godzin niz pol etatu przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mam normalnie wyplate za tyle godzin ile przepracowalam w miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryr
to znaczy ile? jestes na pol etatu, wiec zarabiasz 800 brutto plus ile za kazda nadgodzine? 10 zeta brutto czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZawiedziona
Powiem Wam ze mialam okazje pracowac w Zarze przez jakis czas ale niestety ja nie mam dobrego zdania na temat tej firmy... Szczerze, to duzo gadaja na szkoleniach jak to jest fajnie, kolezensko, sprawiedliwosc i w ogole super firma... A realia sa całkiem inne... No ale to tylko moja opinia, no mozejeszcze kilku innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
kiedyś chciałam złożyć cv do zary w katowicach, ale widzę, że dobrze się stało, że tego nie zrobiłam..pracuję w równie dużej, znanej i konkrencyjnej firmie :] mam 1/4 etatu z umową o pracę!!! ze stawką godzinową..pracuję natomiast duuuuuuuuuuuuuuuuużo duuuuuuuuuuuuużo czasem jak na 1/1 i jestem ze wszystkiego zadowolona..narazie zależy mi na pieniążkach, a nie na pełnym etacie i bardzo mi to odpowiada..moje wypłaty netto-czyli te które dostaję już na konto, już po potrąceniu wszystkich składek to średnio 1000 zł, nie mam bezpośredniej obsługi klienta..taka jest polityka firmy więc nie muszę ludziom wciskać niczego..tylko pomóc i doradzić jeśli o to proszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
No nie wiem czy masz tak super, w sklepach inditeksu nie ma też bezpośredniej obslugi klienta a za cały etat na ręke jest wiecej niz twoje 1000 zł + na normalnej umowie dodatkowe premie, poprosisz o wolne w dany dzień to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
moje ostatnie 1000 na koncie to praca góra 30 godzin tygodniowo :) czyli akurat 3/4 :p + osobne pieniążki za delegacje w łodzi..a o zarze słyszałam już ostatno mało dobrego..poza tym wasza obsługa w pull & bear jest godna pożałowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
..wiesz..tak się składa poza tym, że moja koleżanka za niedługo powie wam: pocałujcie mnie w tyłek :P i przechodzi do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
jak za 3/4 to chyba i tak wyplata średnio podobna do zarowych;) A co Ci nie pasuje w obsłudze Pull and Bear? byłam pare razy i uwazam, że obsluga ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
a może zdradzisz gdzie ejst tak super co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
nie zdradzę :P a wiesz czemu?? bo trzeba być lojalnym pracownikiem i o pewnych sprawach nie rozmawiać po imieniu..ale was tego chyba nie nauczyli..na tym forum nowe pracownice tego forum i tak zdradziły duuużo za dużo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
jedynie owa "zarunia" widać, że długo pracuje..bo wiedziała co pisać a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
a co masz do pulla? znam pare osob i sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
..mało kompetentne jak na zajmowane przez siebie statnowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
tzn? może jakiś konkretny przyklad, malo szczegołowo mowisz;) to chyab nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w Pull and Bear i moim zdaniem obsluga byla bardzo mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie chcesz zdradzic gdzie pracujesz? Przeciez nie powinno to byc jakas tajemnica, szczegolnie, ze jestes z tej pracy zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
np. to, że nie mają pojęcia o sprzedawanym towarze :P albo jeszcze lepsze..nie wiedzą, że takowy mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
bo nazwy firm o których pisze się na publicznych forach nie powinny być wymieniane z nazwy, ale widać do zależy od polityki firmy..u was można i zachwalać i bluzgać na firmę, w której się pracuje tak otwarcie, że hej..chyba powinnam wam zazdrościć hhehehehee..to oczywiście żart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
bywa;) wiem, ze są duże rotacje ludzi pomiedzy dzialami... A co do tych informacji to rzeczywiście, pracowinkow obowiazuje tajemnica, ale internecie każdy czuje sie wolny i bezkarny jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak znajomi Cie pytaja gdzie pracujesz to mowisz, ze to tajemnica? Jakbym pracowala w obojetnie jakiej firmie to nie krytykowałabym jej w internecie, wiec to rozumiem. Mecze Cie moim pytaniem tylko dlatego, poniewaz zastanawiam sie powaznie nad zmiania pracy. Chcialabym pracowac w jakims dobrym odzieżowym sklepie, bo moda jest moja pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
i nie mów tylko, ze ta super konkurencyjna firma to h&m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
co innego jest rozmawiać ze znajomymi na takie tematy, a co innego na forum..i tak nie wszyscy znajomi wiedzą co się u mnie dzieje i co robimy w pracy..bo wiem, że z takiego "od słowa do słowa" powstają nieraz nawet i problemy..mogę tylko powiedzieć, że to nie h&m bo tak któraś z was sugeruje..ale gdzie pracuję naprawdę nie zdradzę, chociaż ty honey83 spytaj w h&m, bo koleżanka pracuje w katowicach i podobno to praca właśnie dla osób, które kochają modę..wiem, że dekoratorzy mają tam nawet możliwości pracy poza granicami polski i podobno też jest zajebiście, tak jak w mojej firmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
ta, czysta płaca, bez dodatków a jak jesteś na l4 za dlugo to papa z praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
ale gdzie tak jest u was w zarze..bo o tym to ja nie wiedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
nie, w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp :) Myslalam, ze chociaz w mailu bys mi zdradzila gdzie pracujesz :) ;P Chyba najlepiej zorientowac sie osobiscie jak to jest. H&M tez jest ciekawe, i nie mialabym w sumie bardzo daleko. Tylko sprzedawca a dekorator to cos innego, i pewnie trzeba miec doswiadczenie a ja go niestety nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
ale mowie o zwyklym sprzedawcy na niepelnym etacie, mzoe na innych stanowiskach jest naprawde fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×