Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość imili86
a to skad jestes... jesli mozna wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Emilka musze ci powiedziec ze slyszalam dobre rzeczy na twój temat od pracownicy dzieciecego, ze tylko ty i jakas inna jestescie dobre, duzo sie pytasz jak nie wiesz a to bardzo dobrze, reszta z dzieciecego bedzie miala ciezko. Bo tak naprawde to juz od 1 dnia widac czy ktos sie nadaje. te osoby co ja szkolilam to tez nie bedzie ciekawie, tylko 2 sa dobre. nie udalo nam sie spotkac bo ja mialam wolne jak bylas w pracy, jakos tak sie mijalysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
heh milo slyszec ze dobre rzeczy mowily..wiesz ja zawsze wole sie spytac jak czegos nie wiem...wczoraj sie troche walnelam na kasie zamiast wklepac karte mastercard to ja maestro numierki mi sie pomylily ale odkrecilo sie ..ale wole sie pytac....mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...pozdrow tam dziewczyny z dzieciecego:D bo juz ich nie zobacze :( a sie przyzwyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Tychow a Ty?Mam tutaj tylko jedno bardzo male centrum handlowe :) Tyle bylo szumu przed otwarciem a taka dziuple wybudowali. Łudzilam sie, ze bedzie tam Zara ale niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Tychow a Ty?Mam tutaj tylko jedno bardzo male centrum handlowe :) Tyle bylo szumu przed otwarciem a taka dziuple wybudowali. Łudzilam sie, ze bedzie tam Zara ale niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ja jestem z Zabrza...;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
ja wczoraj wypelnilam przy kasie w zarze ankiete- cv. zadzwonili do mnie jak tylko opuscilam sklep. dzis bylam na rozmowie. dostalam dokumenty, skierowanie na badania. chca zebym zaczela od przyszlego miesiaca, fajnie bo to moja pierwsza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no bo potrzebuja z tego co wiem to do gliwic potrzebuja ty go gliwic idizesZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja z wawy jestem. tak tylko chcialam sie pochwalic i zagadac z kims kto tam pracuje albo zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkanalka
Ja ide jutro na te spotkanie grupowe, a cieżko się dostać? Ja sie na takich rozmowach stresuje troche i nie potrafei byc w pelni swobodna, boje sie, ze tym se zaprzepaszcze szanse... Oni pytaja konkretne osoby czy trzeba się wykazać i wyrywać do odpowiedzi samemu na zadawane pytania? Ogólnie co jest dobrze mówic, jakiś rady może co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nie no ogolnie pytaja potem kazdego pytaja po wypelnieniu ankiety na jaki dzial bys chciala czy sie uczysz itd itp...nie jest strasznie jest tak na luzie tez sie stresowalam ale naprawde super atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
podaj meila to ci wysle :) cosik co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkanalka
Byłabym strasznie wdzieczna, bo nie wiemm na co sie nastawić, kazdy butik ma inne wymagania rekrutacyjne... e-mail: alkanalka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
wysłałam CI meila :) sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
dziewczyny a jaką macie stawke godzinową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
tam nie jest podane ile jest za godzine a na pierwszej stronie tego tematu masz podana mniej wiecej wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mam pytanie co do pracy w Solarze.. Czy któraś z was tam pracowała? Ciężko się tam wkręcić?;) Wyslalam CV mailem i Pani do mnie odzwonila i zaprosila na rozmowe :P Jesli cos wiecie na temat tej pracy piszcie, bardzo mi zależy. Aaa i jeszze jedno, czy nie orientujecie się czy w Zarze w Wawie potrzebują jeszcze pracowników na wakacje? Będę wdzięczna za odp! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno potrzebuja w warszawie w zarze - chyba nie ma takiego sklepu gdzie nie ma braków pracowników, i jeszcze mi ktoś powie że w Polsce jest bezrobocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wyplaty Emilka to chyba zdajesz sobie sprawe ze te pierwsze 2 czy 3 miesiące (zalezy jak dlugo masz umowe na czas próbny) dostaniesz bez premii 588 tylko na reke ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
mój chłopak też pracuje w sklepie i ma jasno określoną stawke godzinową dziwne, że u Was jej nie ma, no chyba, że pracujecie zawsze w miesiącu tyle samo godzin, to OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak wylicze sobie wyplate podziele przez ilośc godzin to mi wychodzi 8 zl z groszem na reke , raz ponad 7 a bylo i 9,50 w kazdym badz razie cos ok 8 zl ale nie placa od godziny tylko od etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak wylicze sobie wyplate podziele przez ilośc godzin to mi wychodzi 8 zl z groszem na reke , raz ponad 7 a bylo i 9,50 w kazdym badz razie cos ok 8 zl ale nie placa od godziny tylko od etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest. szef dzialu z ktorym mialam spotkanie powiedzial mi ze szkolenie bhp musze miec zrobione najpozniej w dniu badan lekarskich. badania mam w czw i boje sie ze kaza mi przyjsc w sr albo wt, a mnie wtedy nawet w wawie nie bedzie. czy tak naprawde musi byc czy tylko tak mpowiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanko, czy dla mnie \"nowej\" bedzie bardzo okropnie jak od pierwszego dnia pracy beda wyprzedaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
Zarunia wiem wiem ze bez premii :) ..zdaje sobie z tego sprawe umowe probna mam do konca lipca:/ mam nadzieje ze przedłuża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy to dobrze czy źle ze zaczynasz od wyprzedazy, tak naprawde to calkiem inaczej sie pracuje w zalezności czy jest obniżka czy sezon, napewno wiem tyle ze na wyprzedarzy jest zapieprz na maxa, moze szybciej zalapiesz ja tam zadnego szkolenia nie mialam tylko wypisalam ze takie szkolenie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
takiej zaruni to az zazdroszcze ze juz po okresie probnym jest eh :/ ja normalnie w stresie do konca lipca bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×