Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Witam dziewczyny ;) podobnie jak kilka z Was dostałam pracę jako sprzedawca w Bershka ;) jadę po dokumenty w poniedziałek do hotelu G. ...pewnie się spotkamy.Orientuje sie ktoraz z Was czy zdaże jeszcze zrobić badania w dzien,w którym dostane papiery?i gdzie sie robi te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja jeszcze nic nie wiem w tym temacie, wszystko przede mna o ile mnie przyjma w ogole, choc slabo widze swoje szanse. Duzo osob przyjeli poprzednim razem? Trzeba miec jakies doswiadczenie, czy przyjmuja na innej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dopiero po maturze i zadnego doswiadczenia nie mam...oni przyjmuja teraz wszystkich ale pozniej beda zostawiac najlepszych ;/ boje sie ,ze mnie zwolnia po kilku dniach i zostane na lodzie ;/ ale bede dobrej mysli ;)) rozmowa jest ok i patrza na to jaki chcesz sklep wybrac.Mysle,ze na wyglad tez trocze...ale to tylko moja skromna obserwacja ;) mam nadzieje,ze w Bershce stworzymy zgodny zespół i bedzie super atmosfera bo to najwazniejsze ;)) teraz w pracy (podczas wakacj) mam beznadziejna atmosfere ;/ i nie chce mi sie tu przychodzic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2626
Czy na stanowisko kierownika w Zara-naprawdę trzeba znać perfekto angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2626
Czy na stanowisko kierownika w Zara naprawdę trzeba znać perfekcyjnie angielski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wcześniejsze wypowiedzi na forum, ze rzekomo biorą teraz jak najwięcej osob a po otwarciu wiekszosc zwalniają ;/ nieciekawie to wyglada w sumie. Ja wlasnie tez jestem po maturze i doswiadczenie mam minimalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to to nie rozmowa tylko takie spotkanie informacyjne lub coś w tym stylu. Co do zwalniania ludzi po kilku dniach wydaje mi się że prędzej będą zwalniać po tym 3-miesięcznym okresie próbnym. Przynajmniej mam taką nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaniqa
z tego co wiem, dziewczyny robily badania w ESKULAPIE p.s. w poniedzialek ja rowniez ide po dokumenty, ponawiam rowniez pytanie czy ktoras z WAS idzie do STRADIVARIUSA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa11
a pracuje moze ktos w focusie w bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem do jakiego sklepu, dla mnie bez różnicy chociaz nie ukrywam najbardziej lubie Pull&bear i stradivariusa ale nie jestem wybredna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eks-Zara
Mari85 -- niestety to prawda, ze zwalniaja wiele osob w niedługim czasie po otwarciu. Proste, potrzebuja duzo osob na zatowarowanie, bo wtedy jest duzo pracy. I nie łudzcie sie ze wszsyscy beda zatrudnieni. Umowe moga tez zerwac z dnia na dzien i nie beda sie patyczkowac. Takze nie jest tak rozowo. Wiem, mialam okazje sie przkonac. Nie polecam tej pracy, ale z tego co widze wiekszosc z was to młode niedoświadczone osoby....wiec pewnie jeszcze nie wiecie o tym, że jedno moga mowic na rozmowie a rzeczywstosc to druga całkiem inna sprawa. Jest milutko na początku, potem....szkoda gadac. Popieram przedmowców - atmosfera kapowania, chore zasady i ogolnie nie za fajnie. Praca dla wytrzymalaych psychicznie. Ale mimo wszsytko zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eks-Zara trochę zaniepokoiłaś mnie swoim postem, właśnie zrezygnowałam z jednej pracy z powodu psychicznego kierownika i mam nadzieję że moja przygoda z Pull\'em nie skończy się po paru dniach. do ketrin3 dziś odebrałam dokumenty na stanowisko sprzedawcy w Pull\'u i na razie nikt nic nie wspominał o żadnym szkoleniu, więc nie wiem czy w ogóle jakieś będzie, chociaż wydaje mi się że powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
dziewczyny -nie popadajcie w skrajnosci.nowe osoby chciałyby usłyszec pewnie ze w inditexie pieczone gołąbki lecą z nieba i nie trzeba nic robic i zarobic....niestety tak nie jest....to nie jest łatwa praca -bo roboty duzo a przewaznie czasu i ludzi mało.... osoby "ex" zawsze wypisują same te najgorsze rzeczy -moze chcą w ten sposób usprawiedliwic to ze juz nie pracują w inditexie (nie zawsze z winy złej atmosfery czy nadmiaru obowiązków -często są sobie same winne bo nie chciało się robic a tu trzeba...).ja zdązyłam juz poznac wiele osób które sie przez nasz sklep przewineły a pracuje zaledwie 1,5 roku.trudno powiedziec w sumie czy to "tylko " czy "aż"...tak czy siak wiele młodych osób przychodzi i nie dając nic od siebie chcą pracowac tylko tyle zeby było ze pracuja ...nikt nie wymaga wypruwania z siebie flaków -ale zaangazowanie,chęć i czasami dyspozycyjnosc w wolnych dniach -sa mile widziane.przeciez wszyscy jestesmy ludźmi i zdarza się ze ktos musi wziąśc nagle wolne,zachoruje i wtedy kolezanka jest wzywana do pracy...równie dobrze za tydzien czy miesiąc mnie ktos bedzie musiał zastapic... tak wiec podsumowywując -TO PRACA NIE DLA LENI - jak ktos nie lubi byc ciagle w ruchu i czasami robic 5 rzeczy na raz -to niech nawet cv nie składa -szkoda czasu. nowe osoby -nie bójcie się ze za dobra prace was zwolnia za tydzien czy miesiąc -"bo tak robią na poczatku"-owszem -odpadna najsłabsze ogniwa i tyle -tak jest wszedzie.zostana ci którzy chca pracowac i nie boja sie pracy. "zła atmosfera ,kapowanie ,chore zasady i niefajna praca " -to zasługa pracujących ludzi .nie ma reguły -każdy sklep chce byc najlepszy i miec najlepszą ekipe -ale nie ma bata zeby wsród 10, 20 czy 40 osób nie znalazło sie kilka "zakał" które zepsują wszystko... powodzenia zycze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pull
hej a orientuje sie ktos o ile wiecej zarabia starszy sprzedawca? bo za miesiac szykuje mi sie zmiana umowy i ciekawa jestem ile mi doloza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no ja niestety nie wiem ;> ale dziewczyny moze orientujecie sie czy bedzie jakies przeszkolenie itd? Ja wczoraj dostalam papiery dopiero, musze zalatwic jeszcze BHP i lekarza, ale co dalej? A i jeszcze.. jaka date rozpoczecia pracy wpisac w tych papierach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba wpisywać daty rozpoczęcia pracy, sami to uzupełnią... a dalej to pewnie trzeba na telefon czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eks-Zara
Ninio ja nie okreslilam wszsytkich pracowników zary i wszsytkie zary. Takze moze gdzies jest fajnie. I nie sugeruje ze jestem leniem albo nie podołałam obowiżakom czy cos w tym stylu. Nie wiesz jak było. Teraz sie nie mszcze ani nie oczerniam mowie jak jest. Do tej pracy szłam z pozytywnym nastawieniem, ale niestety nie z mojej winy atmosfera była okropna. Nie dalo sie wytrzymac wiec sam stamtad ucieklam. Pani kierownik była nienormalna i traktowala wszsytkich bardzo zle. Najej widok było mi i nie tylko mi niedobrze. Takze sobie wyobraźcie. A faktem jest ze ci co pracuja to oczywscie beda bronic. Sielanka i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioor
hej. a czy ktos cos wie na temat pracy w sklepie c&a ?? mam niebawem zacząc tam prace i strasznie mnie interesuje to co mnie tam czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moze ktos z was wie czy mozna sie jeszcze starac o prace w zarze?? lub w innych sklepach w galerii alfa w białymstoku...gdzie wogole mozna znalesc oferty pracy w innych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnazPodlskiego
Ja szukałam pracy na portalu pracuj.pl ,w kategoriach wpisywalam sprzedawca i wybieralam woj.podlaskie.Jest tam wiele ofert w alfie i do nowego auchanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoszka
Czy wiecie coś o pracy w Zarze w Poznaniu? Czy można pracować tylko w weekendy tj. od piątku do niedzieli? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qarolcia
czy ktoras z was orientuje sie czy przyjmuja jeszcze teraz pracownikow( w sensie czy mozna skladac cv)? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qarolcia, martinkaa wydaje mi się że rekrutacja została już zakończona,termin wysyłania CV był baaardzo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara*****
gdzies tu kiedys przeczytalam ze w umowie o prace w Zarze znajduje sie wpis o tajnosci zarobkow (czy cos takiego). dziwne (???) czy ktos moze mi to wytlumaczyc bo nie rozumiem... ja pracuje w Zarze w Niemczech i nic takiego nie pisze w mojej umowie. dlaczego w Polsce nie mozna powiedziec ile sie zarabia w zarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
Sara z tego co wiem to na całym swiecie jest takie cos jak tajnosc zarobków -nie zawsze jednak jest to na pismie -ot taka niepisana zasada.spotkałam się z tym pierwszy raz kupe lat temu własnie w niemczech....ja osobiscie nic takiego w umowie nie mam ale nie chwalimy sie miedzy sobą zarobkami .stawki nie sa tajne-kazdy wie ile się ma podstawy ,jak przyznają premie uznaniowe to równiez jest to powiedziane wszem i wobec . chyba nietaktem jest trabic ile sie dostaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×