Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

hej babeczki:) ja widze sie ze swoim kochanym juz w poniedzialek lece do noiego na 2 i pol miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OleNka mam nadzieje ze masz racje...jak ja chcialabym cale (pełne 24h :P) dni pobyc z moim Skarbem...a nie tak co pare dni na pare godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co...przywyklam tak ze juz go nie ma, ze nie wiem jak to bedzie jak pojade...boje sie troszke:( a jednoczesnie tak bardzo czekam na ten dzien...:(powoli chyba wymiekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wiem, a bedziemy meic tylko 2 tygodnie:( potem jeszcze ok. m-c-poltora i on wraca...pozostaly 3,5 tygodnia do spotkania a dla mnie to cala wiecznosc buuuuu. ide spac, bo zaraz sie poplacze...milusich snow wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdzialm ze sobie musze jakies zajecie jeszcze po pracy znalesc bo ot tak nie bedzie :( za duzo mysle lapie dola a tu do wrzesnia jeszcze tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po :P ale zle mi bez niego...nie widze go jeden dzien a juz mi zle :( ja zgłupieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci wspolczuje, ja bym tak nie mogla, czas sie wtedy strasznie dluzy nie ma innego wyjscia trzeba odwrocic mysli ja od 10:00 do 19:00 nie mam czasu o nicztym myslec dzieki boguuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Hej dziewczynki!! Widze ,ze nasze gorno powieksza sie nawet nie mam jak nadrobic i przeczyatc posty :) Ostatnio jestem zalatana bo zalatwiamy z naszym mnostwo spraw chcemy zrobic to wszystko w tym tygodniu ,zeby pozniej odpoczywac po to w koncu moje kochanie tutaj przyjechalo:-) Pozdrawiam Was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
sarpanitu to nie jest tak ze jak czekam clymi dniami przed kompem w oczekiwaniu az moj cos napisze, ostatnio czesto nei ma mnie w domu, wychodze do znajomych, ale chcialabym znim pogadac bo nawet taka rozmowa na gg to jest dla mnie bardzo duzo, dowiedziec sie co u niego slychac, ale przez nowa prace to chyba nie bedzie w tygodniu mozliwe, wychodzi rano wraca wieczorem, jak wroci to spac zaraz idzie, z jednej strony to dobrze bo jak jest zmeczony to wraca do domu a nie chodzi z kolegami na piwo, ale z drugiej to nawet nei ma czasu ze mna pogadac, ale mam nadzieje ze w weekend to nadrobimy, a tak w ogole to nie wiem kiedy moj przyjedzie nawet na tydzien do kraju, wiec jestem w gorszej sytuacji niz wy bo wy przynajmniej mozecie sobie czas odliczac a ja nie madziu moge napisac jak sie jej oswiadczyl, zabral ja do takiej nieduzej kanjpki, zamowil jedzonko a potem poszli razem wybrac pierscionek, mam nadzieje ze moj bedzie bardziej romantyczny i sam kupi pierscionek, chormnku a juz zalatwiacie wszystkie formalnosci zwiazane ze slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia, no ale przeciez mi nie chodzi o to, ze calymi dniami przed kompem siedzisz i czekasz. A niewazne zreszta:) Wpadlam do was dziewczynki na chwilke, bo normalnie pogode mamy tu taka, ze tylko spac:( Mam nadzieje, ze jak bedziemy w Polsce to nas nie zastanie to samo, bo cos chyba wszedzie sie dziwnego z ta pogoda stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- no chormonek to cały w stokrotkach z tego szczescia..jak zwykłe ranny ptaszek.. Lilio to troche nie romantycznie się jej oświadczył ale to nie nasza sprawa...życze ci aby twój był bardziej romantyczny, bukiet kwiatów .. na kolano i piękny pierścionek który sam wybierze.. ale coś tu dzisiaj cicho gdzie się podziewacie ... u mnie wyszło słonko i troche cieplej to mam powód żeby nie siędzieć przy kompie..wiecie się pomyliłam zostało mi jeszcze 22dni do przyjazdu mojego... no spadam coś przekąsić gotuje fasolke szparogową .. pozdrowionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarpanitu a kiedy się wybierasz do Polski.. u nas też kiepska pogoda była dzisiaj troche lepiej slonko zaświeciło i cieplej 22s u mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×