Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katie123654

czy ktoś pracował w....

Polecane posty

Gość katie123654

Diverse lub innym sklepie z firmowym ciuchami?? Może wiecie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna, jakie są warunki pracy i jaka jest stawka na godzine?? Niedawno otworzyli w Katowicach nowy sklep i się zastanawiam czy nie złożyć cv.dla studentek jest to częsta metoda na własna kasę więc chyba spróbuję:D Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diverse_response
sprzedawca zarabia cos okolo 1000 zł, wiem że szukają dekoratorów - tu już można zarobić wiecej ale nie wiem ile no i trzeba sie na tym znać, w rozmowie pytają np jakbyś się zachowała w stosunku do klienta w jakiejś sytuacji (np reklamacja albo jak klient prosi cie o porade), czy znasz tą firme czy lubisz ich ubrania czy czesto sie u nich ubierasz, no i takie inne standardowe rzeczy jak to w rozmowach kwalifikacyjnych. jest okres probny, pracownicy mają zniżke na ciuchy 50% ale z jakimś limitem na miesiąc:P hmm jak mi przyjdzie cos wiecej do glowy to napisze pozdrawiam i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLAAAAAAAAA
za tysiac złotych to bym z łózka nie wychodziła a praca w piatek,swiatek i w niedziele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
ja słyszałam, że w diversie szukają osób nieuczących się, zmiany są przeważnie 12 godzinne, praca w weekendy to standard. poza tym podczas pracy (oprócz przerwy) nie możesz usiąść, pogadać z innymi pracującymi czy nawet stać bezczynnie... na forum o pracy był cały topik poświęcony diversowi. poszukaj a na pewno dowiesz się wielu rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mustangu
moja kolezanka pracuje w mustangu i tez zarabia 1000 zł na reke + 3 procent od sprzedazy, widziałam jej grafik to raz pracuje po 10 godzin, raz po 12 a czasami po 8. i chyba jest tak w kazdym sklepie ze nie mozna usiasc nawet jesli w centrum pustki i nikt nie przychodzi, ponadto szefostwo obeserwuje ich z kamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mustangu
acha do pracy złozyła papiery w srode a w piatek juz podpisywała umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×