Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochotka76

Sex z obcym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
Od kilku lat umawiam się na seks z obcymi mężczyznami, jak mąż jest w delegacji oczywiście, adrenalina i podniecenie jest z nimi bardzo duże, mam ochotę na trójkącik ale koleżanka mi nie radzi tego robić bo jej faceci wepchali swoje fiuty razem w cipę i mocno potem ją bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekierkę sobie włóż, będziesz miała trójkącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzykujesz tym,że będziesz zgwałcona nawet grupowo przez obleśnych typów!!!Do tego zakazona świństwem!!! Ja mialam seks z całkiem obcym facetem podczas wakacji,lecz w obezności meża i przy jego akceptacji.Do tego sporo młodszym byl mocno napalony na mnie.Strasznie się mężowi podobał seks z nim bo stanął na wysokosci zadania doprowadził mnie do mocnego szczytowania.A wchodzać z dużym członkiem we mnie chciałam się cofnąć ,lecz mąż mnie przytrzymał za pośladki by wszedł do końca i bym poczuła go w całej okazałości.Po tym seksie w rozmowie z mężem doiedziałam sie,że bardzo go podniecało gdy mnie przytrzymywał za posladki podczas rżniecia przez kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarol 37
Hmmm, jeśli któraś z Pań chciałaby tego spróbowac... Jestem do dyspozycji... Karol, 37 lat , 185/83/ 19cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego w seksie z obcym mężczyzną, jeśli oczywiście jest to przyjemne dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarol 37
Hey. Jestem z Warszawy. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej panie....jest jakaś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dla was znaczy obcy facet. Bo czasami po poznaniu nowej osoby wytwarza się taka chemia i nie ma znaczenie, że znacie się 10 min i wtedy seks z taką osobą daje dużo emocji i adrenalinki. Czasami w ciągu tych 10 minut można poznać trochę człowieka i wyczuć czy nie jest jakimś niebezpiecznym typem. https://www.sexuarium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, tak ja wiele razy i było super fajnie to wspominam naprawde pomimo tego, że nie znałam ich;)) mam nadzieje, że kiedyś nadarzy się jeszcze okazja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol niestety jestem z Krakowa-troche za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obcą kobietą jest super! Napisz na wkch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z Krakowa i chętnie się umówię z tobą podaj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty podaj @, napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem z wlkp i mam około 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tzn seks z obcym mężczyzną?Dla mnie obcy mężczyzna to taki, z którym nigdy nie rozmawiałam i którego pierwszy raz widzę na oczy. Typu-stoję nocą na przystanku, obok stoi obcy facet, mierzymy się wzrokiem i bez słowa zaczynamy uprawiać seks. Albo jadę pociągiem, w przedziale jest tylko jeden pasażer, ukradkiem patrzymy na siebie, w końcu wstaję, zasłaniam drzwi, bez słowa rozpinam mu rozporek i siadam na niego. To jest seks z obcym mężczyzną. Reszta to po prostu seks po krótkiej znajomości. Ale z tym jest jak ktoś wyżej wspomniał. Nieraz znamy się latami i nic, a nieraz po godzinie tak iskrzy, że trudno pozostać obojętnym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leeloo, gratuluje odwagi z tym zasłonięcie okna i seksem w przedziale, na serio tak zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ja tylko napisałam co rozumiem pod pojęciem seks z obcym mężczyzną. Niech to pozostanie w sferze fantazji erotycznych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc rozumiem, ale i tak masz wybujałe fantazje, byłbym w szoku jak byś się tak zabrała do mnie w tym przedziale, ale raczej by mi się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szok nie wątpię. Chyba na tym polega taki seks-ma być szokujący i niepowtarzalny. Oraz łamiący tabu. Tak żeby nawet za dwadzieścia lat przy herbatce z wnukami zatopić się na chwilę w przeszłości i powiedzieć -co to do cholery wtedy było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętałbym do końca życia, na pewno nie chciał bym cię puścić bez kontaktu do ciebie, bo chciałbym to powtórzyć być może już w innym miejscu. Więc jak by to miała być jednorazowa przygoda, to musiałabyś się mi jakoś wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się szybko integruję.Dlatego czesto dochodzi do takiego seksu,lecz zawsze w obecności męża i jego udziale,bo jestem lojalna nie zdradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z obcą kobietą to jest to co uwielbiam! Wkch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no Red Leeloo. Jesteś strasznie seksowna. Tak ogólnie, nie tylko ze względu na fantazje, które być może będę miał o tobie. Jeśli pozwolisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z obcym i miłym facetem, czemu nie, fajne przeżycie i to bez zobowiązań, pełen luz i odprężenie, bardzo to lubię i korzystam z każdej sensownej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiałam parę razy seks z obcym mężczyzną, nie wiedziałam jak ma imię, nie zamieniłam z nim ani jednego zdania. Tylko seks. Tak to czasem jest jak mnie weżmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak na wyjazdach służbowych, nie mogę się powstrzymać od seksu z obcymi facetami, jest super i nie zamierzam z tego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Witam a moze bywa taka pani w Łodzi co by chciała tak bez zobowiązań sie spotkać na seks. To zapraszam ja młody ale dojrzaly emocjonalnie chłopak 25 lat caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×