Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochotka76

Sex z obcym mezczyzna

Polecane posty

Gość taka co chciała ukrasc słonce
Jak to milo pogadac sama ze soba :D Zreszta ja ciagle mysle o seksie, może faktycznie jestem zboczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka co chciała ukrasc słon
to, ze sie lubi sex, nie oznacza, że trzeba go uprawiać bez miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co chciała ukrasc słonce
A dlaczego nie powinno sie go uprawiać bez miłosci ? Powiedz bardzo mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
a moze jestes reinkarnacja Messaliny. Czy wy zescie kobitki nie zbzikowaly z tym seksem z nieznajomym? Malo wam tego murzynka bambo Simona czy jak mu tam. Toz jak sie to czyta to skora na karku cierpnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje mnie tekst w stylu \" ze kobieta jak daje to znaczy ze jest latwa\" albo to \"nabijanie licznika\" a co mozna powiedziec o facetach zlaszcza takich co to w klubach staja w rzedzie i jak hieny szukają ofiary na dzisiejsza noc.. facetowi jak sie lizcznik nabija to niby bardziej meski sie staje?? absurd totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna o zielonych oczach
Seks z nieznajomymi jest świetny. Zdarzyło mi się kilka razy. Jedyne, co mi przeszkadza, to to, że trzeba się martwić o zdrowie. Ech, kiedy nadejdą czasy, kiedy będzie można sprawdzić stan zdrowia za pomocą jakiegoś chipa, który każdy będzie ze sobą nosił. Życie byłoby prostsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
on_on bardzo duzo racji, pipka nie mydlo nie wymydli, gdyby jeszcze sumienie dalo sie zagluszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna o zielonych oczach
dziewczę przecudnej urody, to nie sumienie trzeba zagłuszać, tylko narzucone przez innych przekonanie, że to złe lubić się zabawić... głupie społeczeństwo mamy (patrz: nasz demokratycznie wybrany rząd), po co się z nim utożsamiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia
on-on popieram i podziwiam ,ze jako mezczyzna podchodzisz tak do sprawy seksu kobiecego.Buźka za to.Ja takz etak mysle i lubie seks z neiznajomym i mnie nie obchodzi co kto sobie o mie pomysli,Dziwka nie jestem a ,ze seks lubie to nie ludzi sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie trzeba byc facetem, wystarczy troche zdrowego rozsadku zeby to dostrzec ze tak jest, sex nie jest miara osobowosci, jest czyms naturalnym i rowne prawo mają do tego zarowno kobiety jak i faceci. poprostu trzeba miec przy tym troche szacunku dla samego siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabuzka
hmm kurde takie dziewczyny jak ty to naprawde wiedza co chca popieram cie sex jest nudny tylko z jednym facetem tez kochałam sie juz z tylom i nie mam teraz znimi kontaktu bo po co sex jest super wszedzie bez sexu nie da sie zyc pozdroff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabuzka
sex to jest zajebista sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba i to jescze jak i jak kazda rzecz smakuje lepiej przyządzona za kazdym razem inaczej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabuzka
on-on wiesz ale niektóre dziewczyny uwazaja ze to jest besens takie zycie nie doceniaja tego co moze miec zycie to zabawa czeba sie bawic a nie stac w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc napewno nie dopuszcza do siebie takiej mysli ( ich strata) inna czesc natomiast z checia by tak zrobila ale obawia sie potem tej glupiej opini jaka niesprawiedliwie panuje i o ktorej juz wczesniej mowilem ze jak kobieta chce to robic z roznymi mezczyznami to od razu jest puszczalska a faceci to ze niby im wiecej to bardziej meski jest, co uwazam za bzdure kompletna i wlasnie mysle ze duzo jest takich dziewczyn ktore obawiaja sie tak robic wlasnie przez ten glupi stereotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabuzka
wiesz dziewczyny takze boja sie tego poniewaz chłopacy lubia póżniej popowiadac i to rozgadac i pózniej maja opinie znirzaona dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tym sie musze wstydzic za cała meska rase...:/ bo sie uwazaja za wielkich macho jak narozpowiadaja jak to przelecieli nieznajoma laske... niestety nie wszyscy sie nadaja zeby moc tak uzywac zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabzuak
wiesz chłopacy juz tak maja narobane ale nie am cos przejmoac warzne ze ty jestes inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabzuak
jezeli chcesz odezwi sie na mojego e-maila jest tam widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety taki urok tej rasy...:/ ok dzieki za adresik napewno sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabzuak
no nie ma co sie denerwowac serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he nie denerwuje sie ale czasem mi wstyd za to ze naleze do tej plci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english translator
i tak powoli feminiski sie obudzily. Wiekszej glupoty ze seks z jednym mezczyzna jest nudny nie slyszalem!!!!!!! Nie da sie ukryc ze sa kobiety o mentalnosci koorewek, wiec dla rownowagi musza byc chlopy ktore to lubia. Jasne ze seks z obcym mezczyzna ma cos fascynujacego, jakie emocje. A szczegolnie jak sie lubi ruska ruletkie. Kochanki Simone nie mialy tyle szczescia pokochaly sie czarnym choojem, a mialy pecha strzelily sobie w glowe z opoznieniem. Oby was to nie spotkalo "wielbicielki seksu z obcymi mezczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce miec zone
porzadna i cnotliwa. to takie dziwne??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie jest dziwne... kazdy ma swoje upodobania i to powinno sie szanowac jeden nosi wlosy drugi krotkie, jedni wola stalych partnerow inny szukaja przygod i to powinno sie szanowac zyjemy w wolnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabuzka
nikt nas na siłe nie zmusi na stały zwiazek no chyba ze bedzie taki przupadek za zaliczy sie wpadke ale tez nie trzeba zyc z tym chłopakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milom mi widziec tu takie kobiety ktore wiedza czego cha od zycia i pselnaiala swoje mazenaia pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Robsonwawa- ciekawa jestem czy bylbts zachwycony ,gdyby twoja zona miala takie podejscie do sexu.Jestem przekonana,ze nie bylbys tym zchwycony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×