Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochotka76

Sex z obcym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
Przyjdź ją podać. Nieuczesany i bez róży w zębach... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usług od jutra do piątku podaj tylko adres i podpowiedź jaką kawę lubisz a zostanie podana w stroju Adama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ogolonego h Masz pojęcie ile naprawdę seksownych kobiet przeszło Ci koło nosa przez te Twoje "łyse wymagania" ???? Seksownych, czytaj : emanujących nim i lubiących seks,a nie zrobionych lal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na to wszystko wyj****e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocną,z mlekiem i mnóstwem aromatycznych fusów oczywiście. Reszta tak jak lubisz,a nie jak w Harleqinach piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatwione :) Resztę dopowiemy sobie na @ i na żywo będzie cudowny tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z obcym mężczyzną? Zdarzyło mi się dwukrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak i to nie raz, super sprawa i pełen odlot, bez marudzenia i zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię taki spontan z nieznajomą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura.Seks z nieznajomą zobowiązuje i to bardzo... Do wywiązania się z " umowy",że będzie najlepszy i niezapomniany np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacerzkahler
Pamiętam lato, które było dosyć deszczowe i pochmurne, podróżowałem wtedy pociągiem. Było pusto, bo to nie była jakaś uczęszczana trasa. W przedziale celowo usiadłem z pewną dziewczyną. Miałem wrażenie, że jest starsza o kilka lat. Wszystko wokół miało charakter pewnego urodzaju i ona się w to wpisywała. Była bujna jak letni krajobraz na zewnątrz. Patrzyłem się w jej oczy. Robiłem to dosyć bezczelnie. Nie lubię być brutalny, ale to była forma brutalności. Można to nawet nazwać agresją. Ona to zauważyła i miałem wrażenie, że poczuła dyskomfort. Opuściłem wzrok i zamyśliłem się chwilę. Potem powiedziałem, że przykro mi, że moje spojrzenie sprawia jej dyskomfort i nie miałem takiego zamiaru. Przeprosiłem. Ona odpowiedziała, że nic się nie stało. Była chyba tym wszystkim mocno poruszona. Zapytałem ją co chciałaby robić w życiu i jaki jest sens tego co widzi za oknem. Zaczęła dosyć nieśmiało i nieskładnie opowiadać o tym, że świat ją ciekawi, że chciałaby kolekcjonować wyjątkowe przeżycia. Uśmiechnąłem się i ona odpowiedziała na mój uśmiech. Znowu zacząłem się zastanawiać. Patrzyłem się za okno. Trwało to jakieś dziesięć minut. Potem położyłem na jej dłoni swoją dłoń. Cofnęła ją znacznie, ale nie całkowicie. Dotykałem jej palców i dłoni. Potem przesuwałem swoje palce po jej nagich ramionach. Sprawiała wrażenie wstrząśniętej więc zapytałem czy mam wyjść, bo nie chcę postępować wbrew niej. Mój głos był drżący, ale ona nie odpowiedziała tylko chwilę później pocałowała mnie w usta. Dotykałem jej wtedy długo. Pamiętam, że skupiłem się tylko na niej. Palcami rozmasowałem jej wilgoć. W przedziale było uchylone okno i jej krzyk zlał się w jeden dźwięk z szumem poruszającego się pociągu. Kiedy skończyłem się nią zajmować wziąłem swoją torbę i wstałem. Powiedziałem, że chciałem, żeby poczuła się wyjątkowo i jeśli byłem zbyt brutalny, to przepraszam. Wyszedłem z przedziału i udałem się do ostatniego wagonu otumaniony to całą sytuacją. Spędziłem tam resztę podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest jak obcy facet wpycha mi swojego chuja w pizdę, lubię czuć jego pożądanie i twardość, a potem zlewa mi się do środeczka, zawsze to jakaś odskocznie od seksu z mężem i nowe wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak robię bo lubię, a potem mężowi daje ile chce i on mi dolewa swoją spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często daję pizdy nieznajomym facetom, lubię patrzeć jak się podniecają, jak im kutasy wstają a potem ruchają mnie nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, bardzo lubię bzykać się z obcym facetem, świeży k***s w c***e to jest to właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co te prowokacje ze niby k*****i jestescie ?? po co to robicie ? Chcecie miec taką opinie szlaufy ? Tak ? Ja sie zastanawiam jak dochodzi do takich spontanów, nigdy takiego czegoś nie przeżyłem ale bardzo bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz pecha, wiesz jak przyjemnie jest zerżnąć laskę tak na szybko od tyłu, żałuj że nie miałeś nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem masażystą w zawodzie od kilku lat. Mam tytuł technika oraz wiele godzin dodatkowych różnych kursów dokształcających. Wykonuje masaże Ayurvedyjskie, Lomi Lomi, sportowe oraz lecznicze. Poza tym również wykonuje masaże Tantryczne dla Pań. Jest to masaż erotyczny pochodzenia indyjskiego. Zmysłowy i bardzo pobudzający masaż całego ciała. Trwa 1,5h koszt takiego masażu to 250zł pracuje stacjonarnie na terenie Częstochowy. Możliwość również przyjazdu do klientki. Przy masażu Tantrycznym jednak mam pewne wymaganie klientka musi mieć skończone 22 lata , obecność mężów, kochanków kiedyś pozwalałem na to niestety okazuje się że większość takich sytuacji kończy się nie przyjemnie bo albo zaraz by chciał uczestniczyć albo coś dalej w trójkę tak więc przykro mi obecność osób 3 wykluczona. Masaże a w szczególności ten pomimo że jest to forma zabawa wymaga trzymania się jednak pewnych reguł inaczej po prostu traci sens. roban30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka__36
Mój mąż jest zagranicą. Od 2ch latach zdradzam go z dawną swoją sympatią i wcale nie czuję się z tym dobrze. Ale nie potrafię zerwać choć seks z kochankiem nie jest dużo lepszy niż z mężem ale jednak mnie doprowadza do szczytowania ponieważ potrafi być we mnie znacznie dłużej niż mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward 1980
Myślcie panie przed o wszystkim a nie tylko o swoim orgazmie. Moją żonę jak się okazało 7miesięcy temu na szkoleniu 2 tygodnie pieprzył jej kolega z pracy. Wydało się, wybaczyłem ale skutek taki że ja mam mało ochoty na seks z nią i pojawiły mi się problemy ze wzwodem a nigdy czegoś takiego nie miałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward 1980
Myślcie panie przed o wszystkim a nie tylko o swoim orgazmie. Moją żonę jak się okazało 7miesięcy temu na szkoleniu 2 tygodnie pieprzył jej kolega z pracy. Wydało się, wybaczyłem ale skutek taki że ja mam mało ochoty na seks z nią i pojawiły mi się problemy ze wzwodem a nigdy czegoś takiego nie miałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Edward niestety wiem z doświadczenia że wina zawsze leży 50/50, jakbyś na to nie patrzył ale współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WICIO52
Niestety Panowie ale my mężowie także przyczyniamy się do zdrad naszych żon, nasze samolubstwo inni faceci wykorzystują i zaspokajają nasze żony, chociaż wcale nie muszą być lepsi od nas, moja żona też mnie zdradzała, nie wnikam w szczegóły ile razy i z kim, bo zdrada jest zdradą, ale po wielu szczerych rozmowach przyznała że często miała gorszy seks z innymi niż ze mną, a robiła to tylko dlatego żeby zrobić mi na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward 1980
Moją główną choć pewnie nie jedyną winą było to że przez 10 lat małżeństwa nie wiedziałem że żona potrzebuje nie 5 minut szybkiej penetracji a kilkanaście i raczej wolnej z długimi postojami a kochanek jej to dał. W finale na trochę przed szczytowaniem - tak mi powiedziała -po prostu rżnął ją jak dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
po iluś tam latach w każdy związek wkrada się rutyna, do tego trochę stresu i problem gotowy. Ważne aby umieć o tym rozmawiać, aby nie dopuścić do nudy. Niestety wiele rozumiemy ale już po fakcie. A czasem nawet zrozumienie drugiej strony nie uchroni przed zdradą. Bo zdrada to często taki zastrzyk emocji, których nie było od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janekodsanek
Fajnie jest porozmawiać z obcą osobą, która tak szybko staje się bliską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward 1980
jesteśmy z żoną znów razem. Ale w jej głowie coś zostało z doświadczenia z kochankiem. Bywa że podczas seksu jeśli czuję bliski swój finał a ona jeszcze jest daleko wystarczy że poproszę ją o powiedzenie jak ją tamten rżnął (dokładnie takie słowo) a ona mówi i pokazuje co robiła i już po minucie ma orgazm. Podczas seksu mnie to podnieca ale jak otrzeźwieję to mam cholernego doła którego nijak nie mogę się pozbyć bo ciągle mi w głowie siedzi że mnie zdradzała i to tak bezwstydnie fizycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
chyba nie powinieneś się aż tak stresować nie wiem, jak to u was jest, ale skoro cały czas jesteście razem, to chyba o czymś świadczy, nie zostawiła ciebie przecież? Kobiety, wbrew pozorom, nie są tak bardzo otwarte do zwierzeń jakbyście panowie oczekiwali. Teraz to chyba ty masz problem łóżkowy, nie ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragrafik
Dlatego trzeba uważać na fantazje i ich konsekwencje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tak jestesmy stworzeni za zawsze ciagnie nas do seksu z inna osoba. Chyba to ten dreszczyk emocji I niepewnosc pcha nas w te strone. Tez jestem w zwiazku ale musialem sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×