Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochotka76

Sex z obcym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
Może. Ale powinno być za/je/biście,a nie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręci Cię to,że nie trzeba się wysilać? Szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle mnie zrozumiałaś - przecież piszemy o łatwość spotkania kogoś a nie wysilania się już po spotkaniu, 2 różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kobiety jednak podstępne są Jednak sądzę że to kobietom łatwiej w realu jest kogoś spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkać tak.Gorzej z resztą tematu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak było napisałabym,że to niemożliwe,a nie niełatwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoicy, nudziarze i impotenci wkroczyli do akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie się zapowiedziałeś/aś gościu wyżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzys pomorze gdanskie
ja bardzo chetnie umówie sie z laseczką na jakies spontaniczne zabawy. Dziewczyny prosze na maila k.b.70@onet.pl Moze bedzie fajnie trzeba spróbowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wątek i dwa posty Mam doświadczenie więc odpowiem Przypadkowo spotkałam mężczyznę francuza gość mega przystojny wymieniliśmy kontakty i jakoś tak było ze raz pisaliśmy dużo raz mniej Kilka razy bywal w polsce ale nie miałam jakoś nastroju by skorzystać z zaproszenia na kawę ciągle utrzymując kontakt Po ponad pół roku a mówię co.mi tam i zgodzilam sie Kawa pokój drink sex Było cudownie ale raczej pod względem czułości i delikatności niż mega doznań Jestem kobietą z wielką potrzebą i takie delikatne kochanie mi jakoś nie odpowiada niby na grę wstępną to owszem ale nie.było darcie ubrań i krzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szkoda, oczekujemy od obcego faceta dobrego seksu, a tu trafi się jakiś lizusek no i klapa, ja kilka razy miałam taki seks że aż miałam pizdę czerwoną po nim, i to z Polakiem a nie z murzynem jak koleżanka zawsze się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam lecz pod kontrola calkowita meza bylam pewniejsza ale podniecenie bylo wielkie u nas obojga.O facecie wiedzielismy wiek, znaczna dlugosc czlonka i wysokosc kolor wlosow.Okazal sie wspanialym kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosskaffkaaaa
Witam ja również wiele razy robiłam to z nieznajomym i bylo cudownie ;) nie zaluje niczego bo teraz mam z******te wspomnienia lubie seks i się tego nie wstydze;) ale przeciętny osobnik tego pewnie nie zrozumie;) to taka sama potrzeba fizjologiczna jak jedzenie, sikanie czy oddychanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Mam ochote teraz na seks jak to wszystko czytam która kobieta umówi sie ze mna na dziś Jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czytania Cię ochota wzięłai myślisz, że się chętna znajdzie?:-) A dreszczyk emocji wywołać nie łaska...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy, bo Ty nie ;-) Pozdrowię żeglarza...z sentymentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim seksem powinno sie uwazac.Bo przy nim bywa roznie i dlatego powinno sie dobrze przemyslec.My z takim tematem nosilismy sie by spelnic marzenie seksu z obcym facetem,a to mila byc seks po raz pierwszy z innym facetem niz maz.Maz nie mial innej wiec tez byl rozdarty tu by chcila ale zazdrosc hamowala.Wygralo podniecenie i przezylismy cudowny seks i maz nie byl tak mocno zazdrosny gdy wchodzil we mnie koles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Seks z obcym..." nie zawsze oznacza trójkąt. Chodzi raczej o spontaniczne,ociekające nagłą,niespodziewaną chemią szaleństwo z kimś znanym tylko z kilku literek,jednego spojrzenia itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro mus będzie rzucić się w wir pracy... po weekendowym lenistwie.Ech, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozczochrana ? Wykąpana,pachnąca, aktualnie niedzielnie leniwa i wiem do czego służy grzebień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Wykapana, pachnaca? Czy rowniez ogolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W to akurat nie wątpię Przyjdź na kawę wypachniona i uczesana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×