Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseloma

Ktora sukienka lepsza, doradzcie...

Polecane posty

Gość kseloma

Szukam sukienki na wesele brata, znalazlam 2, ale nie moge zdecydowac, ktora lepsza, doradzcie mi, ktora wybrac: http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-SuperZoomMoreImages;sid=sYjwTeNj1YMBTaVZorLuj7YzYxFftRpCONaW1RLJ45dVA7F8FMZbIe67wJ1HLw==?ProductID=S.F_AAAB4BYAAAES9fFNPDnN&Picture=1410196.jpg http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-SuperZoomColors;sid=sYjwTeNj1YMBTaVZorLuj7YzYxFftRpCONaW1RLJ45dVA7F8FMZbIe67wJ1HLw==?ProductID=8bx_AAABWMkAAAES3QBNPDnO&ThumbID=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pierwsza jest przepiękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli koniecznie z tych dwóch
to srebrna ładniejsza.. ale ogólnie dużo ładniejsze można znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseloma
Mi sie wlasnie w nich podoba to, ze sa skromne, a zarazem eleganckie i sexy....Chyba pierwsza tez jest moim zdaniem oryginalniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseloma
wlasnie zamowilam obie:D....musze je przymierzyc, zeby stwierdzic, ktora lepsza. Na pierwszy rzut oka, ta srebrna rzeczywiscie wydaje sie byc lepsza. A czy nie uwazacie, ze obie maja troche zbyt mocno wyciety dekolt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipical
znam ten typ dziewczyn...skoro juz zamowilas sobie obie to znaczy ze nie przeszkadza ci dekolt i lubisz pokazywac co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseloma
Lubie dekolty, ale nie takie, gdzie pol biustu wychodzi na wierzch:)....owszem, zamowilam obie, ale gdy stwierdze, ze sa zbyt mocno wyciete, nie kupie zadnej z nich... Znasz taki typ kobiet?? Prawie kazda kobieta lubi kokietowac i pokazywac swoje kobiece wdzieki:), nic w tym zlego, jesli robi to z klasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Podobają mi się obie, ale zdecydowanie wybrałabym inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko__
zdecydowanie ta pierwsza wg mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWA AGA
pierwsza jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jest bardziej wyrazista, w każdym razie modelka w tej srebrnej jest jakaś rozmyta, sukienka, zamiast ją wyeksponować sprawia, że dziewczyna wygląda mdło i bez polotu, ale to na pewno jeszcze zależy od tego w jakim kolorze kto wygląda dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina91
Pierwsza zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseloma
wydaje mi sie, ze srebrna jest oryginalniejsza. Jak dla mnie, nie musi byc wyrazista, nie lubie krzykliwych kolorow, ani wzorow. Przy wyborze kolorow stawiam raczej na te klasyczne.....czern, szarosc, braz...... Wedlug mnie ma ciekawy kroj i material. Owszem, kolor jest bardzo stonowany, ale licza sie dodatki. To one sprawiaja, ze kreacja wydaje sie byc nagle wyrazista i ciekawa. Chce do niej zalozyc srebrne buty na obcasie, delkatna srebrna bizuterie i srebrna torebke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×