Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pariskaaaaaaaa

Jutro Zaczynamy! start 07-05-2007. do wakacji 15kg mniej!

Polecane posty

Gość pariskaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teza
ja tezzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
ja tez do konca maja chce miec z jakies 15 kg mniej moze nawet 20 biore sie naparwde bardzo ostro za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teza
a co chcesz zrobic? jaka stosowac diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
mam amiar jesc tylko jeden posilek dziennie malokaloryczny i cwiczenia fizyczne nie tylko cwiczenia w domu(rowerek,steper,skakanka) ale rowniez praca na ogrodzie w koncu wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teza
a nie myslalas o kopenhaskiej?? ja mam zamiar najpierw kopenhaska a potem sout beach. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
21 przerabialam juz kopenhadzka pierwszy raz udalo mi sie na niej schudnac potem juz niestety nie zapuscilam sie strasznie mam 168 cm wzrostu i az 80 kg:/ zawsze wazylam 68 max 70 ale przez zime zrobil sie ze mnie hipopotam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
no widze ze juz sa chetni ja mam 175 i 82kg zaczynam od jutra jem wszystko ale w granicach normy do dziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Przegraniec
Też się postaram........ ale nigdy mi się nie udaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
dziewczyny musimy sie zmobiliozwac wkoncu juz maj!!!!! Za niedlugo musimy wyskoczyc w krotkich spodniczkach i bluzeczkach bez wylewajacego sie tluszczu wszedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
RAZEM RAZNIEJ MOZE W KONCU WSPOLNYMI SILAMI DOTRZEMY DO CELU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie do maja nie
zmobilizowałyscie to juz sie nie zmobilizujecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosaaa
hej zaczynam z wami na pewno:) jutro start zastanowie sie jeszcze nad koncepcja... Ale postanowione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
nie badz taka/taki pewny/a. to ze tobie nie wychodzi to nie znaczy ze nam tez nie wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie do maja nie
tak sie składa,że mi wychodzi. Za to mam dwie kumpele co tylko gadaja tak jak wy i nic poza tym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka kawka
:) w sumie zaczęłam juz wczoraj...ale niestety :/ popełniłam dziś kilka grzechów ciężkich = słodkich. Ale nie tracę nadziei od jutra- nowy dzień...poczatek tygodnia..poniedziałek....słoneczko za oknem i dziewczyny na maxa sie odchudzamy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
jak sie nie da do maja nie z przykroscia musze sie z toba zgodzic przynajmniej jesli chodzi o mnie ze duzo gadam a z realizacja to juz gorzej dlatego teraz bedzie na odwrot gadac bede malo a realizowac bede sowj plan na pewno pod koniec czerwca wyjezdzam i do tego czasu musze wazyc max 60 kg wiem ze bedzie ciezko ale dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka kawka
w sumie dziewczyny..gadamy gadamy a może przydałby się jakiś plan...ja wiem jedno - jutro pobudka punkt 8.00 i bieganko...a potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że ja już zaczęłam. Ale mam podobny cel. : ) Jestem 5 dzień na diecie kopenhaskiej i schudłam narazie 2 kg. Mam 168 cm wzrostu i ważyłam przed rozpoczęciem diety 67 kg. Dziś rano stwierdziłam ubytek 2 kg. : ) A tak bardzo mi się marzy 50 kg... Za 8 dni (czyli po zakończeniu diety kopenhaskiej) zamierzam przejść na dietę nieskowęglowodanową 900 kcal. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
no to moj plan jest taki: 20 kilo mniej do wakacji cel do osiagniecia ale potrzebna jest silna wola i wsparcie, chyba moge na was liczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
no i nie zapominajmy oczywiscie o codziennej pielegnacji skory zeby byla jedrna:)pon sroda piatek peeling z kawy i serum eveline wyszczuplajace a we wtorki czwartki soboty i niedziele balsam ujedrniajacy z niveii + codzienny masaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Przegraniec
Nie mam pomysłu, co do diety chce po prostu schudnąć... przede wszystkim schudnąć na brzuchu :/ i wyszczuplić okrągłą buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwooo
MISS PRZEGRANIEC ja podobnie jak ty mam brzuch ja w 9 miesiacu ciazy a twarz....miesiaczek w pelni wysiada przy mnie;) ale bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Przegraniec, jeśli nie masz pmysłu, to zrob sobie dietę 1000 kcal. : ) Ja też brzuch i buzia. Natomiast, co dziwne, mam szczupłe (aż za bardzo) nogi... I jeszcze ramiona mam dość nieładne. Którko mówiąc, typowa, chłopięca sylwetka. Ale co tam. Schudnę. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka kawka
musi być dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka kawka
ja ogólnie rezygnuje z diet w stytlu 1000 czy kopenhaska,....wiem z doświadczenia że po ich skończeniu waga niestety ale poowraca:( także najważniejsze jest zmienienie nawyków...wiadomo to nie takie hop siup...ale małymi kroczkami damy razem radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie do was przyłaczę...chciałabym za początek zrzucic jakies 6 kg...toby mnie już satysfakcjonowało...ale za cholere nie moge sie zmobilizowac...ale tak bardzo chce...ech błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie dołączę do Was! Mam 27 lat, 170 wzrostu i 69 kg wagi. Chciałabym schudnąć do 60 kg. Byłoby super.Zamierzam pić dużo wody mineralnej i czerwonej herbaty, zero słodyczy, więcej ruchu, jeść śniadania i absolutnie nie jadać kolacji. Uda sie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
niech kazda napisze wage obecna, wage wymarzona i wzrost, zrobie tabvelke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaaaa
Truskawo na bank sie uda, jestem z Tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×